Wymarzona obsada 31 - ranking

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Całkiem zacny cast ;D Zróbmy dogrywkę o ostatnie miejsce u kobiet. Ja głosuję na Stephanie.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Mimo wszystko mam nadzieję, że ten ranking różni się od faktycznego wyniku. Zdziwiło, że Joe jest wyżej od Spencera i Vitka, ale w sumie dobrze. I Stephen na pierwszym miejscu. Jestem z was dumny :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tereska poza stawką? Noście poszaleli :lol: Ale co do ogółu, zgadzam się, że ranking wygląda całkiem przyjemnie :)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »


damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Już nie mogę się doczekać! :D Na wstępie kibicuję plemieniu Bayon <3

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Intro całkiem godne, aż się stare sezony przypominają. Mam nadzieję, że zaszaleją i puszczą je z łaski chociaż ze dwa razy na krzyż.

Nie chce mi się teraz obczajać którzy to Bayon, bo zaraz idę na frytki, na razie napiszę tylko tyle, że boję się tego plemienia z Terry'm i Abi. Obawiam się, że Terry przywiąże sobie Woo na smyczy i będzie się woził po dzielni, będąc w sojuszu z samymi facetami, a Abi i Shirin dostaną w łeb jako pierwsze, bo będą według niego za mało hardłorking, za mało dyzerwing i w ogóle za mało nudne. Oczywiście jeśli wcześniej dziewczyny nie dadzą w łeb sobie nawzajem, bo Shirin pod pewnymi względami przypomina RC :P
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Bayon to ci z dolnej części głównej grafiki na forum xD, bez Terrego, Woo, Abi, Shirin...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31: Cambodia - Second Chance”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości