RHAP: wywiady z kandydatami

ODPOWIEDZ
Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

RHAP: wywiady z kandydatami

Post autor: Kobra »

Rob rozmawia z uczestnikami S31

Teresa
Córka Dale'a
Stephanie
Monica
Szirin
Peih-Gee
ChaosKass
Kimmi
Kelly
Abi
Tasha
Natalie
Mikayla
Ciera

Jim
Varner
Troyzan
Shane
Savage
Keith
Max
Stephen
Terry
Vitek
Jeremy
Spencer

Teresa wypadła fajnie. Na Jima i tak nie głosuję, ogólnie nie przekonuje mnie. Kelley mi zwisa, ale z jednym się zgadzam - chcę zobaczyć ludzi z pierwszych sezonów :3 Jeff jest fajny.

TigerMan
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: TigerMan »

https://www.youtube.com/watch?v=L7jsIV_VgQE

Może to za bardzo wywiad nie jest, bardziej przemowa. :P Ile Tereska ma energii

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Dodałem nowe wywiady Roba. Mam nadzieję, że nie zapomniałem o żadnym.
Shane - zdecydowanie najlepiej wypadł. Nie ma opcji, aby nie wystąpił w 31. Genialne komentarze i chyba jako jedyny nie sra się z tym: "a nie mogę za dużo zdradzać, bo to i tamto". Podobało mi się jak cisnął z Jima :D
Monica - przyznam się, że mnie zaskoczyła. Okazała się bardziej wyrazista. Jeśli nawet nie najbardziej z kobiet.
Szirin jak Szirin. Jeśli ktoś uważa, że ten sezon już zaspoilerował dużo to polecam jej wywiad.
Abi wypadła nieźle, chociaż rozwala mnie jej przekonanie o tym, że w finale Filipin zdobyłaby wszystkie głosy poza RC XD
Kelly wnioskuję, że jeśli się dostanie to będzie jej bardzo ciężko
Peih-Gee, Troyzan i Stephen - spoko, ale spodziewałem się większego łał.
Keith - jest jak zwykle zabawny, połowy nie rozumiałem, ale jakoś nie przeszkadza mi to :)
Savage - chyba też będzie mu się ciężko odnaleźć, sprawia wrażenie strasznie grzecznego, ułożonego, ale widać, że mu zależy na powrocie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Słuchałem właśnie większości wywiadów Roba... no dobra, pierwszych 5-10 minut. Jedynie Kelly dosłuchałem do końca w nadziei, że w ostatnim zdaniu powie, że żartowała. Ona chyba naprawdę mieszka w jaskini i nie ma pojęcia, jak ta gra teraz wygląda :lol:
-Hejhej, jestem Kelly i kocham survivalową część gry, ale nienawidzę polityki.
-Eee... tia... ale wiesz, że teraz polityki jest jeszcze pięć razy więcej?
-Tak? No to postaram się to zmienić!

Jaaa-cieee. Ciekawe czy ma już jakieś plany socjoterapeutyczne, które będzie próbowała wdrożyć wobec współplemieńców, kiedy już będzie w Kambodży. Choć pewnie w praktyce będzie to wyglądało mniej więcej jak w Borneo. "Jesteście wstrętni, spotka was kara za te wasze knucia, nu-nu-nu! No dobra, to na kogo głosujemy?" :D Soraski, ale tak powszechnie kibicowanie tej kobiecie jest dla mnie chyba najbardziej niezrozumiałą rzeczą od kiedy mierzyłem się z wielomianami.

Z pozostałych refleksji. Blond Kelley powiedziała w tym podcaście chyba dwa razy więcej, niż w programie. Wyszło na to, że całkiem mnie do siebie przekonała i o ile wcześniej miałem jakieś tam wąty, że no-czemu-akurat-ona ma dostać tę szansę, to teraz oficjalnie uznaję je za niebyłe. Savage musi mieć nienajweselsze życie, skoro do tej pory reaguje niemalże płaczem na wspomnienie twistu z przywróceniem do gry Deprechy i Burtona. Tereska mnie fascynuje, zwłaszcza w tym filmiku. Babinka niemalże pod 60-tkę, a nie zdziwiłbym się, gdyby zapytali ją o dowód we Freshmarkecie. Owce są chyba podobnego zdania, bo wciąż mają na nią chętkę i niemalże ją zgwałciły podczas tego karmienia. Świrin faktycznie nie jest za dobra w trzymaciu buzi na kłódkę. Poważnie rozważam wylanie sobie dopiero co zrobionej, gorącej herbaty na pysk za to, że włączyłem ten wywiad. Nie pamiętałem już, że Stephanie ma taki fajowy głos. Maksymilian wkręcony jak zawsze :lol: Tak naprawdę nie widzieliśmy jeszcze na co go stać i dopiero teraz pospada nam z wrażenia wszystko, ze skórą włącznie. Monica jest zajebista i w ogóle dziwię się, że poumieszczaliście ją niektórzy tak nisko w Waszych rankingach :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Dodałem Vitka, Tashę, Terry'ego i Natalie. Nie pojawią się wywiady z Mamą C i Mikiem.
O dziwo, najbardziej podobała mi się rozmowa z Nat, a najmniej z Tashą. Głosy poszły. Powodzenia.

Ale i tak Vitek <3

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Matko, te wywiady są takie długie xD Kiedy Ty masz czas tego wszystkiego słuchać? : D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Mam urlop. I nie korzystam z niego jak widać.
I też bez przesady nie słucham wszystkiego - a z tych słuchanych też zdarzyło mi się przewijać.

manu
2nd voted out
Posty: 15
Rejestracja: 08 maja 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: manu »


Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Ostatnie trzy wywiady: Mikayla, Spencer i Jeremy. Sabrina, Brad, Woo i Joe nie udzielą wywiadów. Carolyn i Mike nie mogą.
Spencer - zmiażdżył. Tekst o tym, że dnia 15 gry wypadają urodziny i tym samym da drugą szansę Mamie C na oddanie nagrody wygrywa XD
Jeremy - nuda
Mikalya - powiem tak... ogólnie zapowiada się na czarny charakter, ale jej odpowiedzi, ogólny wydźwięk wywiadu, myślę, że tym strzeliła sobie w stopę. Nie jestem fanem Sophie i nie uważam, że grała jakoś rewelacyjnie, ale krytykowanie jej strategii, gdy samemu się nic nie zrobiło jest...

edit: pojawiła się Ciera

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31: Cambodia - Second Chance”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości