Survivor Cambodia: podumowanie!

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Survivor Cambodia: podumowanie!

Post autor: Veron »

Ok, za nami 31 sezon, dość barwny i nieprzewidywalny więc sądzę, że należy mu się podsumowanie!

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?
2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?
3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?
4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?
6. Największe pozytywne rozczarowanie.
7. Największe negatywne rozczarowanie.
8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej
11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
12. Najciekawszy konkurs.
13. Najlepszy moment edycji.
14. Najlepsza przemowa jurorska.
15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
16. Czego oczekujesz od sezonu 32?
Obrazek

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?

Zdecydowanie tak! W końcu wielu strategów, nieprzewidywalne eliminacje i ludzie którzy wiedzą po co tam są!


2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?


Myślę, że pierwsza dziesiątka, zdecydowanie!

3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?

Pierwszy raz mieliśmy okazję zobaczyć twist zmieniający liczbę plemion, całkiem porządnie zmieniło to grę niektórym zawodnikom, było dość ciekawie.

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?

Dość marny na tle strategicznym, socjal mocno przebijał inne aspekty, dużo szczęścia i mąło narażania się na bitter jury. Zawsze lepszy niż Mike czy Fabio xD nie no, cały czas nie mogę pogodzić się z przegraną Kelley i zerem głosów na Spencera, więc jestem mało obiektywny,

5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?

Trochę cast, szkoda mi braku Jima czy dziewczyn z One World. I innych których nie pamiętam a bardziej zasługiwali niż Monica czy Woo.
Radę w F6, która była kompletną pomyłką odnośnie rozwiązania. Więcej editu dla Kimmi, kurcze ona była w F6 a nie jakimś podrzędnym graczem!
Bardziej oryginalne zadania, równiejsza ilość konf, która zabija zabawę.

6. Największe pozytywne rozczarowanie.


Wentworth, Wentworth i Wenthworth! O matko, to był jej epicki sezon i progres od F12 do F4, jest genialna, jeszcze rozczuliła mnie robiąc tego fejkowego idola na końcu, w ogóle zuch dziewczyna, jaram się bardzo jej osobą!

7. Największe negatywne rozczarowanie.

Peih- Gee! Tak bardzo na nią liczyłem... Myślałem, że gra Stephena będzie dużo lepsza!

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.

Zdecydowanie Kelley!

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.


Savage, co wyprawiał na Panderosie było nie do przyjęcia jak dla mnie. Ogólnie strasznie mnie irytowała Tasha.


10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej

Chyba najbardziej mnie zasmuciła eliminacja Ciery, bo w sumie sezon dużo stracił na barwności i oczywiście Peih-Gee.


11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś

Jeremy! Liczyłem na mega blindside! Wcześniej na Joe, aż się prosił!


12. Najciekawszy konkurs.

Hmm, jakieś mało oryginalne wszystkie, w sumie wszystkie już były.


13. Najlepszy moment edycji.


Oczywiście blindside Savage.


14. Najlepsza przemowa jurorska.

Była taka?


15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?


Zdecydowanie Kelley, choć obawiam się, że teraz każdy by ją podejrzewał o HII i by była zdecydowanie większym targetem!
Widziałbym Abi i Ciere jako dobrych Villians, Abi jest tak nieprzewidywalna, że trzeba ją jeszcze wykorzystać, choćby do siania zamętu.
Reszty absolutnie nie!

16. Czego oczekujesz od sezonu 32?


Dobrego castu, kilku dobrych strategów, jakiś świrów co będą próbować zniszczyć im grę, dawno nie było świrniętej murzynki, szkoda, że Naonka więcej nie powróci, jakiś nieprzewidywalnych ruchów i żeby końcówka sezonu nie była jak zawsze nudna, mniej faworyzowania pupilków Jeffa!
Obrazek

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: batiooo »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?
Oczywiście, że tak :D W Cambodii mieliśmy blindside po blindsidzie, mieliśmy również o wiele lepszy cast.
2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?
Zdarzało się kilka lepszych sezonów wg mnie, ale ten też był świetny! :D
3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?
Tutaj twisty odegrały chyba dużą rolę xD I były w miarę spoko, ale jedynie zawiódł mnie twist, przy którym Jeff "musiał" uratować swojego pupila Andrew, ale nie okrywajmy, że gdyby nie one to gra potoczyłaby się zupełnie inaczej.
4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
Lubię Jeremiego i uważam, że zdecydowanie zasłużył wygrać 10-0-0 xD Na tle poprzednich edycji to...nie jest może najlepszym zwycięzcą, ale i tak wygrał zasłużenie.
5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?
PG w jury! :(
6. Największe pozytywne rozczarowanie.
Kelley Wentworth <3 Ta dziewczyna jest w tym momencie jednym z moich ulubionych rozbitków ever.
7. Największe negatywne rozczarowanie.
PG...Myślałem, że jednak pogra sobie dłużej :( Kocham ją, ale robiła co mogła, przynajmniej odpadła blindsidem i przynajmniej coś robiła.
8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Kelley, chyba to oczywiste <3 :D
9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
Myślę, że to Stephen :/ Ale o dziwo w tym sezonie było mało osób, które nie lubiłem :D
10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej
PG ofc xD A na drugim miejscu mam Cierę, odpadła przez głupiego Idola Jeremiego :( I to był chyba najgorszy ruch Jeremiego, że uratował wtedy Stephena.
11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
Zdecydowanie Joe. Strasznie mnie irytował tym, że wygrywał na początku immunitet po immunitecie...Co on sobie myślał? Że samymi immunitetami wygra program? Poza tym myślę, że udał to osłabnięcie na zadaniu, bo nie chciał stracić swojej dumy...
12. Najciekawszy konkurs.
Myślę, że to ten moment przy zadaniu i immunitet w F11 gdy z wody wysunęły się piłeczki i było to ułatwienie w grze.
13. Najlepszy moment edycji.
Ba, wiadomo, że zagranie HII przez Kelley w F12 <3
14. Najlepsza przemowa jurorska.
Kelly Wiglesworth <3 xD
15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
Oczywiście, że Kelley :D
16. Czego oczekujesz od sezonu 32?
Najbardziej to barwnego castu, mało medicali i quitów oraz żadnego 10-cio osobowego jury! Aha, i jeszcze dużo blindsidów <3 :D
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?
- Zaiste. Te całe szalone wołting bloks wprowadzały sporo dymu i sprawiły, że sezon był mniej przewidywalny.
2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?
- A całkiem prawilnie. Lepię pierogi i nie chce mi się teraz robić rachunku sumienia i porównywać go do 30 sezonów po kolei, zresztą sezony lepiej według mnie oceniać z dystansu, a nie tak na szałaputa, że łuhuuu, jeszcze jestem pod wrażeniem zajebistości/chujowości i na gorąco wciskuję go na którąś tam pozycję w rankingu. No ale na jakieś top 5-7 się pewnie załapie.
3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?
- Yyy, jak co oceniam? :lol: Jaki konkretnie twist? Jeśli chodzi o ten z capnięciem HII w zadaniu, to uważam to za dobry pomysł - napięcie jak przy ściąganiu na teście gimnazjalnym, w każdej chwili czyjeś oko mogło pozezować tam, gdzie nie trzeba i w ogóle śmierć w butach. Podobało mi się także drugie przemieszanie, ja to najchętniej zrobiłbym jeszcze trzecie, czwarte i piętnaste, żeby już całkowicie im nafisiować.
4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
- No wstydu nie ma, ale perfekcyjny nie był. Kimmi trzasnęłaby mu w łeb, gdyby nie czujność Tencera & Sashy. Rzucenie HII w Stephena i wrzaśnięcie móóój ci łooon, też nie było rozsądnym ruchem.
5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?
- Włamałbym się na stronę z głosowaniem i natrzaskał więcej głosów na Shane'a, Tereskę i Jima, po to żeby zastąpili takie gwiazdy jak Woo, Solejuk, Łygylsłorf. Zrobiłbym połączenie rundę później, żeby Savage mógł dostać w łeb wcześniej i nie zasmradzać Ponderosy swoim hejtem.
6. Największe pozytywne ZDZIWIENIE (!).
- Terry nie wyzwolił u mnie myśli morderczych. W Kelley widziałem u Świętego Jana z Sur jaaakiś tam potencjał, ale nie przypuszczałem, że urwie mi dupsko w aż tak brutalny sposób i bez znieczulenia.
7. Największe negatywne rozczarowanie.
Peih-Gee &#8211; może nie tyle ona sama, co jej przedstawienie przez edit. Widzieliśmy ją tylko jako jednego z wielu wojowników, których Chuck-Abi-Norris zabija jednym kopem.
8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
- Wiem, będziecie w szoku, bo nikt inny tego nie napisze, ale Kelley. Na kolejnych miejscach Varner, Abi.
9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
- Łygylsłorf. Znikaj, przepadnij i nie wstrzykuj sobie w ryj niczego więcej.
10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej
- Kelley, Varner.
11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
- Woo, Solejuk, Łygylsłorf, Savage.. Pod koniec także Jeremy, żeby okazało się, że niespodzianka, edytorzy nie śmierdzą gównem aż tak bardzo i że jednak nie zdradzili nam zwycięzcy na etapie 2/3 programu.
12. Najciekawszy konkurs.
- Mam je w pędzlu. No ale może ten, w którym słuchali khmerskiej historyjki, odpowiadali na pytania i Stephen walnął tego trolla przy urnach z odpowiedziami, że ihihihi, sorry Abi.
13. Najlepszy moment edycji.
Kelley ucinająca łeb Savage&#8217;a immunitetem.
14. Najlepsza przemowa jurorska.
- Wszystkie były drętwe.
15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
- Nie jakoś teraz-zaraz-na-zesranie, bo w kolejnych AS raczej dałbym szansę tym, którzy jeszcze nie wracali. Ale chętnie bym jeszcze kiedyś zobaczył na przykład Kelley, Abi, Spencera, Varnera, Cierę, Kaśkę...
16. Czego oczekujesz od sezonu 32?
- Że podłapią wynalazek surwajworsów z tego sezonu i też będą grali na wołting bloks, bo wtedy jest tak &#8230; no nie wiem, śmiesznie, he he.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

tombak90 pisze:
15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
- Nie jakoś teraz-zaraz-na-zesranie, bo w kolejnych AS raczej dałbym szansę tym, którzy jeszcze nie wracali. Ale chętnie bym jeszcze kiedyś zobaczył na przykład Kelley, Abi, Spencera, Varnera, Cierę, Kaśkę...
.


Czyli kolejne Second Chance?

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?
No zdecydowanie lepszy, tutaj chyba każdy się zgodzi.
2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?
Jeden z lepszych sezonów, w moim TOP5 pewnie by się znalazł.
3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?
Twist z 2krotnym mieszaniem plemion, fajna sprawa utrudnienie dla potencjalnych sojuszy. HI ukryty na zadaniu, super pomysł szkoda że tylko 2 tak zostały ukryte (chyba że znaleźli tylko 2 wskazówki).
4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
Nie najlepszy nie najgorszy.
5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?
Udział Woo, za niego Shane albo chociaż Jimiego Rica im bardziej się to należało
6. Największe pozytywne rozczarowanie.
Wentworth. Kibicowałem jej od 3-4 epizodu no ale mówi się trudno może za parę lat!
7. Największe negatywne rozczarowanie.
Jak to możliwe że przez prawie cała edycje nikt nie pomyślał "Jeremy wysportowany silny facet dogaduje się z ludźmi wywalmy go bo wygra!"
8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Wentworth
9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
Savege - jak go lubiłem w Wyspach Perłowych tak tutaj...
10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej
Vvytas ale tylko dlatego że to pierwsza a w Blood vs Water go lubiłem.
11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
Stephana - denerwował mnie płaczem "Joe to kolejny GoldenBoy, w Brazyli doprowadziłem jednego do finału i wygrał ze mną do 0"
12. Najciekawszy konkurs.
Historyjka, bo reszta to tylko wytrzymałość(na Joe) albo układanki(na Spencera)
13. Najlepszy moment edycji.
No tak jak reszta - Imunitet Wentworth i BayBay Savege
14. Najlepsza przemowa jurorska.
Żadna nie byłą fajna ciekawa która zapadła w pamięć
15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
Chcąc nie chcąc to był takie jakby All-star. Ale z przyjemnością zobaczę jeszcze Spencera Ciere, Abi no i Keitha :D
16. Czego oczekujesz od sezonu 32?
No oczekować można tylko, duzo blindsidow, wyrownanie conf aby nie bylo widac po 5-6 odicnkach kto bedzie w finale a w 8-9 kto wygra ciekawych (NOWYCH) zadan

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Re: Survivor Cambodia: podumowanie!

Post autor: frasiek »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?
Był.
2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?

Najciekawszy jeżeli chodzi o strategię... niestety producenci nie chcą/ nie potrafią pokazywać Survivora jako rywalizacji, więc jeżeli mam wybierać to proszę więcej sezonów komediowych takich jaki mózgi kontra pięknisie kontra mięśnie.

3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?

Kradzież głosu niewiele się różni od głosu podwójnego.

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?

Potrafi zapłodnić kobietę, więc zasłużony.
5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?

HII dla tego, kto strzeli Spencera po mordzie :D No ewentualnie zakaz używania wyrażania "second chance"

6. Największe pozytywne zaskoczenie.

Aż dwoje członków z plemienia mózgów potrafi myśleć.

7. Największe rozczarowanie.

Szirin jako człowiek i jej postawa wobec Abi.

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.

W sumie to brak, jeżeli miałbym koniecznie kogoś wskazać to Wentworth.

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.

Savage.

10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej

Żadna mnie nie zasmuciła.

11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś

Savage

12. Najciekawszy konkurs.

Przewijam, więc się nie wypowiem.

13. Najlepszy moment edycji.

Nic takiego mi się nie wryło w pamięć.

14. Najlepsza przemowa jurorska.

Żadnej już nie pamiętam.

15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?

Nikogo.

16. Czego oczekujesz od sezonu 32?

Takiej samej komedii jak w poprzednim BvBvB

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: Bartosh »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?
O wiele. Sezon 30 był beznadziejny.

2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?
Myślę, że top 10.

3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?
Bardzo fajny twist z dwoma przemieszeniami, z tym, że mogliśmy głosować na cast, generalnie fajnie, fajnie.

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
Moim zdaniem niezasłużony w tym sezonie. Osobiście głosowałbym na Spencera, słabo na początku mu szło w tym sezonie, a potem dotarł do finałowej 3.

5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?
Zwycięzcę, żeby Ciera nie odpadła na początku połączenia, żeby plan Kimmi w finałowej 6 się udał.

6. Największe pozytywne rozczarowanie.
Kelley, bo liczyłem, że wygra. :(

7. Największe negatywne rozczarowanie.
Eliminacja Ciery.

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Kelley

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
Savage

10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej
Ciera

11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
Tasha

12. Najciekawszy konkurs.
Ten, który wygrał Stephen.

13. Najlepszy moment edycji.
Kelley szukająca HII w obozie.

14. Najlepsza przemowa jurorska.
Eeeee brak.

15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
Ciera, Abi, Kelley Wentworth, Kass.

16. Czego oczekujesz od sezonu 32?
Żeby zawodnicy grali w Survivor, a nie traktowali tego jak przyjazd na wakacje.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?

Zdecydowanie tak!

2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?

Jedna z najlepszych edycji w historii.

3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?

Second Chance - traktuję jako typowe all stars, zawsze na tak
HII na zadaniach - spoko, dało to wiele emocji
Przemieszania - zawsze na tak
Anulacja głosu - sporo może namieszać, jestem na tak

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?

Tak sobie. Prowadził dobrą grę, sympatyczny facet, ale nie jest to typ gracza, który jest w moim guście.

5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?

Zwycięzcę. Kelley wygrałaby finałowy immunitet. Kimmi nie odpadłaby w tak beznadziejny sposób. No i dałbym więcej czasu antenowego Kelly i Kimmi.

6. Największe pozytywne rozczarowanie.

Hmm nie wiem, czy rozczarowanie może być pozytywne. Pozytywnie rozczarował mnie Savage, że był tak beznadziejny, że przez to odpadł nawet pomimo tego, że Jeff ratował go przedwczesnym połączeniem XD

7. Największe negatywne rozczarowanie.

Kelly - 15 lat czekaliśmy na jej powrót, a nie pokazała nic. Wręcz pokazała się negatywnie zwłaszcza na Ponderosie - widać, że nie rozumie, co oznacza słowo "gra".

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.

No ogólnie to najbardziej lubię Cierę. W tym sezonie jednak najbardziej lubię Kelley i Kimmi :D

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.

Savage

10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej

Kelley, Kimmi, Ciera

11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś

Savage

12. Najciekawszy konkurs.

Ten w nocy z historyjką. Powrót do dawnych czasów <3

13. Najlepszy moment edycji.

Blindside Savage'a i tekst o Abi o dotarciu do jury.

14. Najlepsza przemowa jurorska.

O dziwo, Savage?!

15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?

1. Kelley 2. Ciera 3. Kimmi 4. Spencer 5. Peih-Gee (mimo wszystko, nie miała okazji tu rozwinąć skrzydeł) 6. Abi 7. Jeff

16. Czego oczekujesz od sezonu 32?

Żeby nie ssał. Wyrównanego editu. No i żeby Polka wygrała.

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart ?

Definitywnie. Worlds Apart to jeden z najgorszych sezonów. A ja lubię nawet Redemption Island i South Pacific.

2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji ?

Jak dla mnie top 3 (Cambodia, Blood vs. Water, Cagayan).

3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach ?

O jejku. Masa twistów w tym sezonie. Najlepszy 3 drużyny z 2. Mi podobał się nawet twist merge przy 13 osobach. Dzięki temu nikt nie mógł czuć się pewnie.

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich ?

Uuuuuuuu. Jeden z najgorszych razem z Vecepią, Fabio i Bobem. Wolałbym jak wiadomo Spencera, który jest moim ulubionym graczem ze wszystkich edycji, a jak nie on to mogła by być też Kelley, która zaimponowała mi w tym sezonie.

5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie ?

Zdecydowanie zwycięzcę i confy. A i to co stało się na f6. Ja dałbym kamyki.

6. Największe pozytywne rozczarowanie.

Nie wiem czy można się kimś pozytywnie rozczarować, dlatego napiszę pozytywne zaskoczenie. Jak dla mnie Kelley (wiadomo), ale troszkę też Abi (za próbę spokojniejszej gry) i Kimmi (to że obudziła się we właściwym czasie).

7. Największe negatywne rozczarowanie.

Woo, Savage, Jeremy, Vytas, Shirin i Tasha (ale rozumiem ją Kościół kazał jej zagrać tym razem z pazurem co nie do końca jej wyszło).

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.

W tym sezonie cast był świetny, ale na pewno Spencer, Jeff i wszystkie czarownice (oprócz Kass).

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.

Jeremy, Keith, Tasha i Savage.

10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej.

Po części Kelley, ale gdyby nie ona odpadłby Spencer. Może Savage ... nie no taki żart hahaha jaki ja jestem dowcipny. Chyba Ciera, Kelley i Abi.

11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś.

Jeremy, niestety się nie doczekałem.

12. Najciekawszy konkurs.

Ten w nocy. Taki powrót do przeszłości. Dawno nie było takiego zadania i fajnie się to oglądało.

13. Najlepszy moment edycji.

Wszystkie anulowane głosy na jednej radzie. Niestety to co stało się potem było najgorszym momentem edycji razem z wygraną Jeremy'ego.

14. Najlepsza przemowa jurorska.

Nie było takiej.

15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?

Dużo osób zaskoczyło m.in. Kelley na której powrót czekam z niecierpliwością, ale do cholery muszą jeszcze powrócić Abi, Ciera, Kimmi, Jeff i Spencer.

16. Czego oczekujesz od sezonu 32 ?

Wyrównanego editu, blindsidów, nagłych zwrotów akcji, ciekawych twistów i żeby był chociaż na miarę pierwszego BvBvB, a i super super zwycięzcy. Wesołych świąt.[/b]

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Maciej-os pisze:
tombak90 pisze:
15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
- Nie jakoś teraz-zaraz-na-zesranie, bo w kolejnych AS raczej dałbym szansę tym, którzy jeszcze nie wracali. Ale chętnie bym jeszcze kiedyś zobaczył na przykład Kelley, Abi, Spencera, Varnera, Cierę, Kaśkę...
.


Czyli kolejne Second Chance?

Nie będę tego dochodził pod bronią, no ale gdyby to ode mnie zależało, w kolejnym AS też stawiałbym przynajmniej w większości na drugoszansowiczów zamiast przywracać wkołowojtek tych samych :wink: Myślę, że tak jest po prostu prawiej & sprawiedliwiej, bo było - i pewnie jeszcze będzie - sporo osób z fajnym pojedynczym występem, które aż się proszą o kolejną szansę. Optymalnie by było, gdyby stanowili więcej niż połowę castu, a jeśli ktoś miałby powrócić po raz trzeci/czwarty/piąty ( :o ), to wyłącznie creme de la creme zajebistości, typu na przykład Kelley :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Re: Survivor Cambodia: podumowanie!

Post autor: Umbastyczny »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?
Tak!
2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?
Bardzo dobry. Ciężko oceniać, bo mam go na świeżo, a inne się zatarły, ale na pewno czołówka.
3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?
Wybór uczestników - super, osobiście wybrałbym inną 32 i później inną 20, ale wyszło i tak fajnie, pomysł świetny.
HI na zadaniach - ok.
2 plemiona w 3 - ok.
Kradzież głosu - dla mnie nie ok.
4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
Nie wiem jak to do końca wyjaśnić :P.
Moim zdaniem Jeremy wygrał zasłużenie, ale sezon był wyrównany, więc Jeremy wypada blado na tle wielu poprzednich zwycięzców, którzy często całkowicie zdominowali swoje sezony.
5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?
Trochę cast :P, inne zasady dogrywek, ale ogólnie nie ma co gdybać, więc przede wszystkim WYRÓWNANY i MNIEJ OCZYWISTY edit.
6. Największe pozytywne rozczarowanie.
Kelley - trzymałem za nią kciuki od początku i liczyłem, że pokaże coś fajnego, ale nie spodziewałem się aż tak dobrego występu.
7. Największe negatywne rozczarowanie.
Vytas - lubiłem go w Blood vs Water i czekałem na jego powrót, nie tego się spodziewałem xD. Rozczarowało mnie kilka osób, ale on chyba najbardziej.
8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Kelley <3
9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
Ciężko wybrać tak jedną osobę z grona moich "ulubieńców".
10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej
Kimmi - bardzo chciałem, żeby jej plan wypalił. Niestety nie wyszło i jej eliminacja sprawiła, że trzy osoby, których nie lubiłem, miały otwartą drogę do finału :<
11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
Tu też ciężko wybrać, ale chyba Jeremy.
12. Najciekawszy konkurs.
- nocna opowieść
- o nagrodę na etapie F10, dwie drużyny po 5 osób i pojedynki 3vs3 w wodzie
13. Najlepszy moment edycji.
Nie będę oryginalny: blindside Andrew <3 (a tak poza edycją to uwielbiam Ponderosę Keitha)
14. Najlepsza przemowa jurorska.
BRAK
15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
Ogólnie nie jestem fanem trzecich szans (i czwartych...), ale gdyby ktoś z tego sezonu miał mieć kolejną szansę to:
- Kelley
- Kimmi
- Ciera
W sumie Kass czy Abi też, ewentualnie Jeff.
16. Czego oczekujesz od sezonu 32?
Bardziej wyrównanego editu (o to prosimy co edycję :D). Ciekawego przebiegu, nieprzewidywalności.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?
Hell yes.

2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?
Był dobry, ale tylko tyle - dobry. Miał swoje świetne momenty, ale no nie wiem, myślę, że byłby w moim top 10 sezonów, ale bliżej mu do dziesiątego miejsca niż pierwszego.

3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?
Który? Idiotyczne wcześniejsze połączenie, upośledzone powiększone jury, wieszanie lamp przy HII, aby ktoś je znalazł? Bo wszystkie te twisty były idiotyczne. Twist z HII na zadaniach był dobry, ale on może być wykorzystany tylko raz. Różnie wyglądające immunitety nic nie wniosły do sezonu, a rozłam z dwóch plemion na trzy plemiona był całkiem ciekawy.

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
Zasłużony.

5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?
Pozbyłbym się Spencera, Vytasa, Woo, Monici, Peih-Gee (patrząc na to, jak wystąpiła w tym sezonie), Savage'a.

6. Największe pozytywne rozczarowanie.
Kelley Wentworth, mimo tego, że jej kibicowałem, ale myślałem, że nie uda jej się daleko zajść.

Jeff Varner, któremu randomowo zacząłem kibicować.

7. Największe negatywne rozczarowanie.
Peih-Gee, we were all rooting for you, how dare you!

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Abiśka!

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
Spencer, bo przechodził takie przemiany, że prędzej politycy przestaną kłamać, niż on zacznie brzmieć autentycznie w swoich konfach. A, no i wiecie - on ma problemy z wyrażaniem emocji, too bad, so sad.

10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej.
Kelley Wentworth

11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
Savage

12. Najciekawszy konkurs.
Zadanie z opowieściami. <s>No i wszystkie konkurencje z Cagayan, które swoją oryginalnością i niepowtarzalnością powinny mieć pewne miejsce w każdym sezonie w przyszłości.</s>

13. Najlepszy moment edycji.
Blindside Savage'a.

14. Najlepsza przemowa jurorska.
Kelly i jej pytanie o cyferki!

15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
Abi, Kelley Wentworth, Kass, Jeff Varner

16. Czego oczekujesz od sezonu 32?
Jeffa wołającego "medical! we're having an evacuation!" co odcinek, ewentualnie co 20 minut.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?
no baaa
2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?
pewnie gdzieś w top5
3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?
hmmm który? :wink:
HII na zadaniach - REWELACJA! mam nadzieję, że powtórza to czasami, przynajmniej jest zabawniej :wink:
Przemieszania - spoko :wink: w tym akurat gdzie było pełno sojuszy z każdym jeszcze przed wyjazdem jak najbardziej jestem na tak :wink:
Z 3 plemion do 2- ekstra :wink: chociaż mogli im namieszać we łbach i po połączeniu rozłączyć znowu na 2 odcinki i złączyć ponownie - wtedy w jury byłoby mniej..... pewnych osobników :P
4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
nie, nie nie i jeszcze raz nie.... no dobra - z finałowej 3 to ujdzie, chociaż większą sympatię mimo wszystko mam do Spencera, ale ogólnie... niby fajny człowiek z tego Jeremiego, ale jakoś nie w moim guscie jeśli chodzi o zawodnika i zwycięzcę :( nie wiem czemu ale ani w SJDS ani tu nie przepadałam za nim :(
5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?
zwycięzcę? :P no i skoro tak wyglądała ostatnia rada to ja bym tam wepchnęła Abi :wink: przynajmniej byłyby fajerwerki :P no i fajnie by było jakby Kelly wygrała albo chociaż rozdawali znowu te 100tys. pocieszenia dla ulubionego zawodnika - mysle ze byloby blisko miedzy Kelly i Joe
6. Największe pozytywne rozczarowanie.
Kelly :wink: co prawda już jak obwieścili cast to się cieszyłam, że wreszcie pokaże co umie bez tatuśka nad głową, co to ze strategią ma tyle co Keith :wink: ale, żeby do tego stopnia była survivorowo ogarnięta....? :wink:
Varner - lubiłam go w 2, nadawał tam kolorytu, ale po tylu latach nie spodziewałam się, że zachował tą szyderę a nawet bestię nakarmił :D - muszą wrócić - i Jeff i Kelly, tyle, że Kelly będą patrzeć na ręce a Jeffowi już nikt nie uwierzy nawet jak powie, że pada :P
7. Największe negatywne rozczarowanie.
EDIT! ja rozumiem, że nie wszyscy mają gadane pokroju Varnera, ale heloł! ludzie na nich głosowali. Zwłaszcza taka Kimmi, bo jeszcze w przypadku Wigglesworth to jestem w stanie uwierzyc, ze miała to w ... i nic im nie gadała :wink:
no a poza tym... Tasha... muszę oglądnąć jeszcze raz jej sezon i głęboko się zastanowić, czemu ją lubiłam :wink:
8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Nie ma szans :wink: do 1 się nie okeślę :P - Kelly i Varner, chociaż póki Varner był to zdecydowanie wygrywał w moim rankingu :wink: no i Joe... może nie wielki strateg ale... lubię na niego patrzeć :wink: tak po prostu :wink:
9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
TASHA TASHA TASHA!!!! dlugo dlugo nic :wink: no i od połowy sezony Jeremy ale to wina producentów bo ślepy by nie zauważył, że wygra :/
10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej
Varner i Joe.... jakoś nie wiem czy miałabym serce go wywalić po czymś takim, zwłaszcza, że jak zjechał tak bardzo to w 3 dni na następne zadanie o immunitet się nie wyzbiera w takich warunkach (i Kelly ale to było wiadome, można powiedzieć, że byłam przygotowana :( )
11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
TASHA TASHA TASHA :wink: a z tych co nastąpiły Savage :D chociaż niestety dotarł na Ponderosę :/
12. Najciekawszy konkurs.
yyyy... nie bardzo jest w czym wybierać, więc powiem że te piramidki na wodzie - 1 Abi mnie zaskoczyła, 2 dodali twista :wink:
13. Najlepszy moment edycji.
Blindside Savaga - jego mina gdy się skapczył, że trzeba było dzielić głosy :P i jak Kelly wygrala immunitet w f5 chyba :wink:
14. Najlepsza przemowa jurorska.
nie było najlepszej - wszystkie przeciętne :/
15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?
VARNER, KELLY!!! :wink: no i Kass? Ciera, ewentualnie Joe i Abi :P (Abi najlepiej na świeżaków :D niech pocierpią :P )
16. Czego oczekujesz od sezonu 32?
Szybkiego wylotu Caleba :P i żeby był przynajmniej w połowie taki jak 31 - nie jestem fanką BBB wiec od początku byłam najeżona - niech nie zepsują tego po 31, bo chyba mieli duuużą oglądalność.
No i mam nadzieję, że tym razem w mądrych faktycznie zrobili jakiś test IQ :P a nie tak jak ostatnio :wink:[/b]

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

1. Czy Survivor Cambodia: Second Chance był lepszy od sezonu Survivor: Worlds Apart?
Tak

2. Jak oceniasz sezon 31 na tle poprzednich 30 edycji?

Pewnie miejsce gdzieś ok. 10-15 na 30 sezonów

3. Jak oceniasz twist na tle twistów w innych sezonach?
HII do odebrania podczas zadań - dobry pomysł
Nagroda Stephena - przesada, według mnie to była "za duża" nagroda
Podział na 3 plemiona - jak najbardziej tak

4. Jak oceniasz zwycięzcę na tle poprzednich?
Nie przepadam za Jeremym, więc nie będę obiektywny :)

5. Gdybyś mógł to, co zmieniłbyś w tym sezonie?

Kilka rzeczy. "Pomieszałbym" bardziej zadania i dopuścił do tego, by zadania na równowagę były zawsze zadaniami o immunitet i to kilka razy z rzędu...
Anulowałbym twist z poddaniem się w wyzwaniu w zamian za naprawę szałasu

6. Największe pozytywne rozczarowanie.
Odejście Terry'ego, bo z jednej strony to rozczarowanie, ale z drugiej pozytywne, bo udała się operacja jego syna

7. Największe negatywne rozczarowanie.

CBS i Jeff jako showrunner - rozumiem, że można mieć swoich faworytów itd. Ale pominięcie Kelly traktuję jako świństwo ze strony stacji i pewnie też Jeffa

8. Ulubiony zawodnik tego sezonu.
Kelley

9. Znienawidzony zawodnik tej edycji.
Vytas

10. Eliminacja, która zasmuciła Cię najbardziej

Kelley, Abi :D, PG

11. Eliminacja, której najbardziej pragnąłeś
Joe :D

12. Najciekawszy konkurs.
Zadanie o nagrodę - historia i quiz

13. Najlepszy moment edycji.
Eliminacja Savage'a, HII Kelley

14. Najlepsza przemowa jurorska.
Trudno wybrać tylko jedną mowę.

15. Czy chciałbyś czyjegoś powrotu w edycji All Stars? Jeśli tak to, kogo?

Pewnie większości kobiet z tej edycji

16. Czego oczekujesz od sezonu 32?
Dobrego poziomu edycji pod względem strategicznym, mam nadzieję, że te "3 medicale" to tylko żarcik.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31: Cambodia - Second Chance”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości