Gra! Wybieramy własnego zwycięzcę!

ODPOWIEDZ
Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Gra! Wybieramy własnego zwycięzcę!

Post autor: Veron »

Gra będzie dążyła do wybrania ulubionego gracza sezonu. Polega ona na tym, że wybieramy trzy osoby z danego plemienia, które chcemy by odpadły w pierwszej kolejności przyznając im odpowiednio pięć, potem trzy i jeden punktów. Osoba z największą ilością głosów(punktów) odpada. Żeby było ciekawiej robimy to w ten sposób, że wcielamy się w uczestnika plemienia, ale nie konkretnego tylko siebie samego i uzasadnimy wybór eliminacji, tak jakbyśmy byli w plemieniu. Mam nadzieję, że będą świetne conffesionals i gra się spodoba. Zamierzeniem jest również, że gra będzie toczyć się 39dni, mam nadzieję, że będzie odzew i uda się to sprawnie przeprowadzić, w trakcie gry będą oczywiście głosy które plemię powinno pójść na radę, kto powinien zdobyć immunitet czy HII, bądź skład drużyn po przemieszaniu. Wszystkie wątpliwości rozwiążą się w trakcie trwania gry.

Pierwsze głosowanie będzie trwało sześć dni i dwie osoby opuszczą grę, po jednej drużynie z Ta Keo i Bayon. Tak więc oddajemy sześć głosów skalując odpowiednimi punktami. Myślę, że wybór jednej osoby by był dość nudny ze względu na niewielką ilość osób aktywny na forum. Głosujemy również na plemię, ma iść na kolejną radę.


Dla przypomnienia lista uczestników:
Ta Keo:
1. Abi-Maria
2. Jeff
3. Kelley Wentworth
4. Kelly Wigelsworth
5. Peih-Gee
6. Shrin
7. Spencer
8. Terry
9. Woo
10.Vytas

Bayon:
1. Andrew Savage
2. Ciera
3. Jeremy
4. Joe
5. Kass
6. Keith
7. Kimmi
8. Monica
9. Stephen
10. Tasha



Głosowanie:

Ta Keo:
5pkt- Woo
Pomimo tego, że przydałbyś się w zadaniach o immunitet, to warto zapewnić Ci ostatnie miejsce, byś wiedział jakim jesteś kretynem! Brak mózgu niestety trzeba potępiać!

3pkt- Abi
Twoja paranoja doprowadza mnie do szaleństwa. Przestań się odzywać dziewczyno i weź się za siebie, bo nie potrafisz biegać!

1pkt- Phei-Gee

Przybyło lat i nie wyglądasz za dobrze! Myślę, że lepiej Cię wyeliminować teraz gdy jesteś nieużyteczna, by uniknąć Twojego kombinowania w późniejszej części gry.

Bayon;

5pkt- Monica
Przeraża mnie obłuda bijąca z Twoich oczu! Nic nie wnosisz do gry, do obozu, przepadnij!

3pkt- Stephen
Co za miernota, jakim cudem on był w finale Tocantins? Słaby, jeszcze zacznie kombinować, pozbądźmy się go szybko i na dobre, bo nam zaszkodzi!

1pkt- Kass
Nie lubię Cię, nikomu nie jesteś potrzebna!


Plemię które powinno iść na kolejną radę: Ta Keo
Obrazek

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

Po co taka gra? Zawsze w temacie wszystko o wszystkim ale o survivor, robimy glosowanie na naj-lepszego/gorszego stratega

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Łoeezu, no więcej optymizmu, może chłopak nie ogarnął wszystkich wątków :D Cieszmy się, że świeża forumowa krew nam aktywnieje i wychodzi z takimi szalonymi inicjatywami, będzie komu zostawić tę stronkę w spadku jak już nas nie stanie :lol: Najwyżej będą dwa podobne konkursy i po drugim okaże się, że mamy rozdwojenie jaźni/słusznie wybraliśmy w pierwszym.

Konkurs pewnie nie przetrwa, bo ciężko będzie z tymi 39 dniami - na przeszkodzie mogą tu stanąć święta, Sylwester i w ogóle fakt posiadania ŻYCIA, no ale co tam, uśmiechnę się i wezmę udział chociaż w pierwszym, żeby po raz kolejny zaznaczyć jak bardzo kogo nienawidzę. Hejtu jak pieniędzy, nigdy za wiele.

Ta Keo:

5pkt - Łygylsłorf
Uzasadnienie: Śmierdzisz.

3 pkt - Terry
Uzasadnienie: Ty także śmierdzisz.

1pkt - Woo
Uzasadnienie: Przyłapuję się na tym, że chwilami żałuję, że w Cagayan nie zgarnąłeś tego miliona w cholerę, bo wtedy jako zwycięzca nie łapałbyś się do sekęd częs i nie musielibyśmy oglądać twoich morderczych walk o każdą myśl.

Bayon
5 pkt - Keith Solejuk

Uzasadnienie: Ciebie nie powinno tu w ogóle być, paszoł won. Zająłeś miejsce Shane'owi, a to, że też jesteś piznięty i lubisz używki, wcale nie oznacza, że nie ma między wami różnicy.

3pkt - Savage
Uzasadnienie: Na razie nic do ciebie nie mam, ale mam kryształową kulę i widzę w niej, że jeśli dotrzesz do merg'a, to będziesz ostro jebnięty.

1pkt - Joe
Uzasadnienie: Bo dupcysz moją Jenn, co niekoniecznie mi się podoba.

Na Radę maszerują: Bayon.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Maciej-os
1st jury member
Posty: 172
Rejestracja: 28 lut 2015, 00:00
Lokalizacja: kolo/poznan
Kontakt:

Post autor: Maciej-os »

No dobra, przepraszam. Masz rację zamiast sam coś wymyślić to tylko zhejtowałem ale to spowodowane stresem przedświątecznym i tym że tylko dziś mam wolne. Aż sam się przyłącze.

TaKeo

5pkt
Woo zgin przednij po co przyjechałeś. W swojej edycji oddałeś milion za darmo Toniemu i chcesz odkupienie? drugą szansę? No chyba nie

3pkt
Jeff Przybyło kilogramów, przybyło lat. Łapcie, herbata z cytryną kocyk i oglądaj nas w TV.

1pkt
PG 15 edycji temu byłaś super - dziś nie.


Bayon

5pkt
Kass - jakbyś była gniewną zabrałbym Ciebie do F4,jak nie wypad teraz.

3pkt
Kimmi - po 15 latach gra się zmieniła. Spadaj na drzewo.

1pkt

Joe Bo dupczysz tombaka Jenn (dobrze że nie moją Hali) Bo jesteś GoldenBoy. Bo po mergu wygrasz kazdy Ic-ek i Ciebie nigdy nie wywalimy chyba ze stracisz przytomność podczas zadania[/b]

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

TA-KEO

5 pkt - Shirin. Jesteś najsłabsza fizycznie.

3 pkt - Woo. Bo myślenie boli.

1 pkt. - Vytas. Schowaj ptaka i zacznij grać.

BAYON

5 pkt - Savage. Możesz zapomnieć o jury.

3 pkt - Keith. Bo myślenie boli.

1 pkt - Jeremy. Bo jeszcze Val urodzi w międzyczasie i będą cię musieli ewakuować.

Na radę niech idą Bayon.

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

Po pierwsze chciałbym cię bardzo serdecznie przywitać StoLatSamotności na naszej wiki. Masz świetne pomysły i nie poddawaj się. Sam niedawno dołączyłem więc wiem jak to jest. Przyzwyczaisz się.

Ta Keo:
5pkt - Woo
Uzasadnienie: "Myślenie nie boli" w twoim przypadku jest odwrotnie.

3pkt - Shirin
Uzasadnienie: W sumie nie wiem. Chyba za całokształt.

1pkt - Łygylsłorf
Uzasadnienie: W przeciwieństwie do tombaka boje się, że jeśli dam jej 5 pkt z tego strachu może eksplodować jej twarz.

Bajon:
5pkt - Jeremy
Uzasadnienie: Tu mógłbym opieprzyć całe plemię, ale to dlatego że z nich wszystkich jesteś osobą, której gra mnie bardzo wkórzyła (nie dałeś wygrać Spencerowi)

3pkt - Savage
Uzasadnienie: Wiadomo. Jesteś bardziej czarny niż Jeremy, Val, NaOnka (i wszyscy murzyni którzy tu grali).

1pkt - Keith
Uzasadnienie: Bo nie dupczysz tombaka Jenn i za twoje śliniawki.

Na radę niech idzie Bayon.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Wywieszam białą flagę!
Poniosło mnie szaleństwo Survivor'a w tamtym czasie, wybaczcie! :)
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Wybaczamy. Ogłośmy jeszcze tylko, że jako pierwsi kopa w dupę wyłapaliby Woo i Savage, a wszystkim zrobi się weselej :wink:
Aha i dziękuję, drodzy koledzy, za solidarność w mojej walce z dupczycielem Jenn, jestem wzruszony.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 31: Cambodia - Second Chance”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości