Peter Baggenstos

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Peter Baggenstos

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette2.wikia.nocookie.net/sur ... 0120165533</center>

Imię i nazwisko (wiek): Peter Baggenstos (34)
Plemię: Chan Loh - mądrzy
Miejsce zamieszkania: Minneapolis
Zawód: Lekarz oddziału pomocy doraźnej
Osobisty powód do dumy: Mam wiele narodowości! Mój ojciec jest ze Szwajcarii, a moja matka z Jamajki. Mam szwajcarskie obywatelstwo!
Życiowa inspiracja: Ludzie, którzy prowadzą niezwykłe życie każdego dnia.
Hobby: Ćwiczenia, podróżowanie i czytanie
Irytują mnie: Napuszeni ludzie, "Bros" i przemądrzalcy.
Trzy słowa, które cię opiszą: Eklektyczny, uporczywy, bezwstydny.
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Kindle z mnóstwem książek, moje ukulele i dron, którego użyłbym do latania i poznania położenia wyspy.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Pete z Filipin. Mówił mądrze, był wykształcony, miał dobry wgląd w grę i stosownie w niej mieszał.
Powód bycia w Survivor: Jestem sprytny, wysportowany, umiem dobrze dobierać słowa. Chcę sprawdzić siebie w nowym, dynamicznym środowisku.
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Mam wyjątkową zdolność zdobycia grupy ludzi, która mnie wesprze. Mogę w każdym momencie się od nich odwrócić i ich zblindsidować, mogę prowadzić z kimś bezsensowne rozmowy, by sprawić, że będzie czuł się ważnym.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Mam wyjątkową zdolność zdobycia grupy ludzi, która mnie wesprze. Mogę w każdym momencie się od nich odwrócić i ich zblindsidować, mogę prowadzić z kimś bezsensowne rozmowy, by sprawić, że będzie czuł się ważnym.
Barack, nie przy ludziach...

Generalnie kojarzy mi się tak silnie, że podświadomie oczekiwałem, że w tle filmiku zabrzmi "The Star-Spangled Banner", no ale niestety, ktoś tego nie dopilnował.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zdecydowanie przypomina Baracka :D Ale irytuje mnie strasznie. Jaka to jego rodzina nie jest inteligentna, jego brat zajmuje się czymś tak, ciągle pracuje, on też, matka, ojciec... OMG...
Wydaje mu się, że jest nie wiadomo kim, a pewnie odpadnie dość szybko.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

irytujący :/ a szkoda - bo chyba jedyny facet na którego można popatrzeć w tym sezonie na tą chwilę :( - potrzebuję Ozzy'ego 3.0 :wink: na już - na następny sezon składam rezewację :P

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Popieram, irytujący to idealne określenie. Mam nadzieję, że współplemieńcy ocenią go podobnie i szybko wywalą, bo tu nie wyczuwam szans na polubienie go za cokolwiek.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość