Nick Maiorano

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Nick Maiorano

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette3.wikia.nocookie.net/sur ... 0120173024</center>

Imię i nazwisko (wiek): Nick Maiorano (30)
Plemię: Gondol - piękni
Miejsce zamieszkania: Redondo Beach, Kalifornia
Zawód: Trener osobisty
Osobisty powód do dumy: Zawszę będę lepszym słuchaczem niż ty. To znaczy, lepiej słucham ludzi niż ty, jestem bardziej zainteresowany ludźmi niż ty, akceptuję ich bardziej niż ty. I tak, czasami udaję, że robię te rzeczy, ale chociaż udaję, kiedy ty po prostu się wyłączasz i stajesz się narcystyczny.
Życiowa inspiracja: Nie miałem żadnego bohatera ostatnim razem, gdy się zgłaszałem i wciąż go nie mam. Żaden człowiek nie jest bohaterem. Jestem swoim własnym bohaterem i kocham osobę, którą jestem.
Hobby: Pisanie, ćwiczenia i zarządzanie internetowymi projektami.
Irytują mnie: Nie wkurzają mnie aż tak bardzo, ale zdenerwowani, głośni i wredni ludzie, którzy nie wiedzą jak utrzymać rozmowę.
Trzy słowa, które cię opiszą: Obsesyjno-kompulsywny, otwarty, nonkonformista.
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Alkohol. Nie ma nic jak to serum prawdy, które można dać innym uczestnikom. Zdjęcie bliskich pozostałych uczestników, abym mógł z nimi negocjować. Odkurzacz, żeby ludzie myśleli, że jestem głupszy niż im się wydawało.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Courtney Yates i Jonathan Penner ze względu na osobowość, ale pod względem relacji z innymi jestem o wiele lepszy niż oni.
Powód bycia w Survivor: Wygranie miliona dolarów i pokazanie innym uczestnikom, że zgłoszenie się do mojego sezonu Survivor było złym pomysłem.
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Jestem wysportowany, ale najbardziej przydatną umiejętnością jest moja pozytywna natura. Inni ludzie w grupie będą czerpać z mojego pozytywnego nastawienia i pozostaną szczęśliwi, a przynajmniej poczują się lepiej po rozmowie ze mną.
Dlaczego wygrasz Survivor?: To proste, jestem charyzmatycznym manipulatorem. To nie jest coś, z czego jestem dumny, ale to prawda.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Coś wydaje mi się, że będzie showmance i on będzie jego częścią.
Dobrze mówi, wygląda na manipulatora i już pewnie wszystkie dziewczyny z jego plemienia stoją za nim w kolejce :D

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

A niech odpadnie jak najszybciej! Denerwuje mnie pan "co to nie ja"
Come on in,guys!

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

też mi tak to wygląda - pewnie przyszpanuje od początku, zrobi się kolejka dziewczyn, albo bedzie bajdurzył jakie to kolejki są do niego i go koledzy z drużyny lekko popchną pod autobus prowadzony przez Jeffa :wink: chyba, że się chłopak opanuje..... ale nie liczę na to :wink:

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Odkurzacz, żeby ludzie myśleli, że jestem głupszy niż im się wydawało.
Ludzka fantazja nie przestanie mnie zaskakiwać...

Koleś zabawny i mnie śmieszy ta ankieta powyżej oraz jego filmik. Problem polega chyba na tym, że on to wszystko chyba tak na poważnie. Zbyt duży nadmiar zajebistości na centymetr sześcienny w jego ciele mnie odstrasza w sumie. Mam nadzieję, że filmik i szpanowanie w nim to jedno, a gra to drugie. Póki co daje przy nim znak zapytania, bo widzę potencjał, ale odpycha mnie to jego samouwielbienie.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

A ja tu nie widzę materiału do popeliny. Widzę gościa, który wydaje się być w miarę ogarnięty, ale jednocześnie nudny. Taki typowy zwycięzca :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość