Liz Markham

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Liz Markham

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette3.wikia.nocookie.net/sur ... 0120172338</center>

Imię i nazwisko (wiek): Elisabeth Markham (27)
Plemię: Chan Loh - mądrzy
Miejsce zamieszkania: Nowy Jork, N.Y.
Zawód: Strateg liczbowy (piszę programy, które przewidują ceny akcji i handlują nimi automatycznie)
Osobisty powód do dumy: Stworzenie drużyny liczącej karty w blackjacku. Zaczęliśmy z dziesięcioma osobami inwestującymi po 2,500$ każdy, a nasze fundusze wzrosły do 500,000 dolarów w mniej niż rok.
Życiowa inspiracja: Moja babcia, która była niesamowicie sprytna, towarzyska, obyta w biznesie i kochała wszystkich.
Hobby: Hazard (dla zysku), wszystko na świeżym powietrzu, strategiczne gry planszowe i podróżowanie z dala od wyznaczonej ścieżki.
Irytują mnie: Rasizm, seksizm i homofobia. Ludzie, którzy nie chcą uczyć się na dowodach i nie słuchają logicznych argumentów.
Trzy słowa, które cię opiszą: Troskliwa, sprytna i żadna przygód.
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Mój Kindle, mydło i długopis oraz papier do planowania strategii, zapisywania wspomnień i zostawiania fałszywych wskazówek do ukrytego immunitetu do znalezienia przez wybranych ludzi.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Parvati, bo jest dobra w ukrywaniu swojej inteligencji za swoją flirciarską, uroczą stroną.
Powód bycia w Survivor: Kocham gry strategiczne, gdzie mam niezłą szansę na wygraną. Przetrwanie na łonie natury i zadania dadzą mnóstwo frajdy, ale jestem bardziej podekscytowana na myśl o grze niż na myśl o nagrodach.
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Mój mózg będzie plusem dla mojego sojuszu ze względu na strategię oraz dla mojego plemienia ze względu na zadania. Jestem dobra w dopasowaniu się do różnych rodzajów ludzi. Jestem też całkiem dobra w przebywaniu na świeżym powietrzu.
Dlaczego wygrasz Survivor?: Będę niezwykle strategicznym i mądrym graczem. Łatwo mnie lubić. Jestem wysportowana, więc będę dobra w zadaniach, ale nie tak bardzo, że inni zobaczą mnie jako zagrożenie.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mądrze mówi, wykształcona dziewczyna, ale chyba nie będzie miała takiej siły przebicia jak jej koleżanka Aubry. Może będzie sterować innymi gdzieś "zza pleców", ale nie wyobrażam jej sobie w roli lidera jakieś grupy czy sojuszu.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

ładniutka, fajniutka, mogłaby się pokręcić parę odcinków :) ale żeby doszła dalej..... zaskoczyłaby mnie :wink: pozytywnie, ale jednak :wink: - jedyna szansa, że znajdzie swojego TJa :wink: wtedy może ładnie pod radarem pofrunąć, no ale.... :wink:

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Matematyczka, teoria gier, pisanie programów do gry na giełdzie <3 Różniczkowałbym xD

Chyba moja ulubienica i numer 1 w tym caście, oby doszła daleko i pokazała co potrafi, duży, duży plus. :)

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Gdyby podczas castingu do S23 ciut dłużej poszukali kogoś ładniejszego na miejsce Sophie, to wyszłaby im taka-o-właśnie-Liz. Trzymam za słowo z tymi fejkowymi wskazówkami, niech poleje się trolling. Naprawdę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Liz miała infekcję po zakończeniu gry - uwaga, paskudne zdjęcia XD

http://imgur.com/a/eR7ex

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: batiooo »

Czyli, że nawet jeśli dnia 9-tego padłoby na Petera to Liz i tak miałaby madevaca. :/ Szkoda, bardzo ją lubię i mam nadzieję na jeszcze jakiś jej udział w innym sezonie. :D
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Ja pierdykam, takie kratery, że mimowolnie zacząłem szukać na zdjęciach łazika :o Ale i tak jest gorąca :lol:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Jest gdzieś dokładniejsza informacja czym spowodowane był te wgłębienia?
Obrazek

ateusz
1st voted out
Posty: 6
Rejestracja: 17 mar 2016, 00:00
Kontakt:

Post autor: ateusz »

Veron pisze:Jest gdzieś dokładniejsza informacja czym spowodowane był te wgłębienia?
Gronkowcem.
Stephen przewidział i to, zapewne. (Liz to jego była z OkCupid)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości