Kyle Jason

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Kyle Jason

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette3.wikia.nocookie.net/sur ... 0120161211</center>

Imię i nazwisko (wiek): Kyle Jason (31)
Plemię: To Tang - silni
Miejsce zamieszkania: Detroit
Zawód: Łowca nagród
Osobisty powód do dumy: Oprócz mojej rodziny byłoby to zostanie NCO w czasie mojego pobytu w armii. Ciężko pracowałem, żeby tam się dostać i udało mi się to zrobić w tylko trzy lata.
Życiowa inspiracja: Nie mam bohatera lub inspiracji, jestem po prostu sobą i sięgam po wszystko, czego chcę. Nie zatrzymam się dopóki tego nie dostanę i nie interesuje mnie to, co będę musiał zrobić, by to dostać.
Hobby: Rozwalanie drzwi, tatuowanie się i jeżdżenie na motocyklu.
Irytują mnie: Jest tego sporo, ale jakbym miał coś wybrać, to muszę powiedzieć, że głupi ludzie, leniwi ludzie i osoby, które się wywyższają.
Trzy słowa, które cię opiszą: Głośny, szczery, wesoły.
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Gumki do włosów, napoje energetyczne i mały odtwarzacz DVD.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Russell Hantz, ponieważ jest jedyną osobą, która grała w tę grę tak, jak powinno się w nią grać. Jedyna różnica jest taka, że nie czekałbym tak długo ze sprawianiem, że coś zniknie.
Powód bycia w Survivor: Szczerze mówiąc, dla pieniędzy. Mam rodzinę, która jest dla mnie bardzo ważna i dlatego tak ciężko pracuję. Moja najmłodsza córka ma autyzm i zawsze jest w jakiejś terapii. To kosztuje dużo pieniędzy, dajemy sobie radę, ale byłoby miło mieć trochę gotówki w banku, żebym nie musiał się tak bardzo o nią martwić. Oglądałem grę od pierwszego sezonu, który powinien wygrać Rudy do czasu, aż zdjął swoją rękę z tej kłody. Umiem grać w tę grę i chcę tytuł zwycięzcy.
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Spędziłem wiele lat żyjąc w krajach trzeciego świata i strefach wojny - wiem jak przetrwać. Mogę rozpalić ogień, zbudować szałas, wytrwać tak długo, jak potrzeba, przeżyć dni bez jedzenia, pracując bardzo ciężko.
Dlaczego wygrasz Survivor?: Naprawdę wierzę, że mogę wygrać ten program. Mój zawód wymaga kłamania praktycznie każdego dnia. Nie wstydzę się mówienia ludziom tego, co chcą usłyszeć, żebym mógł wbić im nóż w plecy i sprawić, że będzie to wyglądało tak, jakby zrobił to ktoś inny. Znam tę grę zbyt dobrze przez oglądanie jej od samego początku. Wierzę, że mogę być pierwszym, który będzie w nią grał tak, jak powinno się grać i ją wygra.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Trzy słowa, które cię opiszą: wypada po mergu.

No ale mam nadzieję, że się mylę, bo chłop sprawia poczciwe wrażenie :)
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Rozwalanie drzwi, tatuowanie się i jeżdżenie na motocyklu.
Zastanawiam się jak tam wytrzyma ponad 40 dni. Może odpadnie przed mergem i wróci do USA :D

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Pozytywne wrażenie wywarł na mnie, bo oprócz oczywistego bycia byczkiem/mięśniakiem, wydaje się mieć całkiem dobrze poukładane pod kopułą.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Russell Hantz, ponieważ jest jedyną osobą, która grała w tę grę tak, jak powinno się w nią grać.
ROTFL.

W sumie to już dawno nie oglądałem jak Russell Hanzt spektakularnie przegrywa w Survivor, więc mam nadzieję, że Kyle zacznie grać tak jak powinno się przegrywać i przegra, niech to nawet będzie finał z Debbie i Alecią :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości