Joseph del Campo

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Joseph del Campo

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette1.wikia.nocookie.net/sur ... 0120165941</center>

Imię i nazwisko (wiek): Joseph Del Campo (72)
Plemię: Chan Loh - mądrzy
Miejsce zamieszkania: Vero Beach, FL.
Zawód: Były agent FBI.
Życiowa inspiracja: Szpital świętego Judy w Memphis. Głównie zajmują się dziecięcym rakiem, żadnemu dziecku nie odmawiają zabiegów, niezależnie od rasy, religii lub stanu finansowego rodziny.
Hobby: Odnawianie klasycznych aut, wędrówki terenowe i górskie, pisanie artykułów na temat weteranów wojennych dla lokalnego magazynu w Vero Beach.
Irytują mnie: Zrzędzący ludzie!
Trzy słowa, które cię opiszą: Zawzięty, odważny, czujny.
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Wygodne krzesło, miło usiąść i odpocząć, iPoda ze słuchawkami, żeby słuchać mojej ulubionej muzyki i "Sztukę wojny" Sun Tzu.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Tom Westman
Powód bycia w Survivor: W moim wieku mam w sobie wystarczająco mentalnego i fizycznego męstwa, by z sukcesem walczyć przez 39 dni w jakichkolwiek zadaniach, jakim mi przyjdzie sprostać, co będzie dodatkiem do tworzenia i zachowania relacji z innymi członkami plemienia. Tu chodzi o przygodę, pobyt w egzotycznym miejscu i życie w błocie.
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Umiem zbudować schronienie w kształcie litery "A" lub podobny szałas z podniesionym miejscem do spania. Mogę rozpalić ogień przy użyciu bambusa lub przy pomocy szkiełka do okularów, mogę też gotować dla moich współplemieńców.
Dlaczego wygrasz Survivor?: Całe swoje dorosłe życie trenowałem na to wyzwanie. To jest to!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dziadek Joe. Ktoś w końcu musi odpaść przed połączeniem. Niech nie chwali się tym, że był w FBI bo wyleci jako pierwszy.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Znam gracza który się chwalił że był agentem i całkiem nieźle mu poszło :D
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale z pewnością nie miał 72 lat :)

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

ale miał siłę różowych gaci :P ale tak swoją drogą to on mi bardziej przypomina Rudiego z 1 sezonu a wtedy całkiem dobrze mu poszło :) jak nie będzie cwaniakował tylko siedział cicho i w miarę dawał radę to może się okazać, że i do merga dociagnie.... o ile go nie ewakuują :wink:

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Ej ej ej. On ma niby te 72 lata (lol), ale przecież wygląda całkiem dziarsko i się trzyma naprawdę dobrze - w życiu bym mu nie dał z wyglądu tych 72 lat :o

Coś czuję, że siłowo koleś jest naprawdę dobrze przygotowany. Oczywiście swoje lata ma i nie wiadomo jak jego organizm będzie reagował, ale i tak czuję, że Joseph może skopać tyłki wielu młodszym uczestnikom.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

żadnemu dziecku nie odmawiają zabiegów, niezależnie od rasy, religii lub stanu finansowego rodziny.
No po prostu kanonizować, na pewno żaden inny szpital w Stejtsach nie wpuściłby nieochrzczonego Murzynka nawet na parking.

Myślę, że Dziadzio Józio jakoś sobie poradzi, o ile tylko nie dokona się na nim ten medical, który obstawia 95% forum. To już nie te czasy, kiedy tacy jak on szli pod mur jako pierwsi :D Dzisiaj na topie są big mułwy od pierwszej sekundy i branie się za kark młodych byczków dla samego szpanu i pokazania, że agrrr, jestem groźnym i bezpardonowym graczem.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości