Debbie Wanner

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Debbie Wanner

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette4.wikia.nocookie.net/sur ... 0120170710</center>

Imię i nazwisko (wiek): Debbie Wanner (49)
Plemię: Chan Loh - mądrzy
Miejsce zamieszkania: Reading, Pensylwania
Zawód: Chemik
Osobisty powód do domy: Bycie pierwszą osobą z rodziny, która skończyła studia. Nauka była u nas zawsze ceniona, ale nie była to &#8222;formalna&#8221; nauka. Moja rodzina była/jest dysfunkcjonalna, delikatnie rzecz ujmując.
Życiowa inspiracja: Uwielbiam Tię Torres z &#8222;Pit Bulls and Parolees&#8221; &#8211; to dopiero ocalała!
Hobby: Trening (wędrówki i bieganie), latanie, skutery śnieżne, konie, łódki, granie na pianinie, ratowanie bostońskich terierów i żółwi, żonglerka i czytanie, szczególnie historia Ameryki i Rzymu.
Irytują mnie: Robienie idoli z krzykliwych, odrażających i wyniosłych ludzi, jak np. z Kardashianek. Zwierzęta wykorzystywane jako modne dodatki. Apatia &#8211; nie gadaj ciągle o zrobieniu czegoś, tylko to po prostu zrób i pomóż uczynić świat lepszym miejscem.
Trzy słowa, które cię opiszą: nieustępliwa, erudytka, Spartanka.
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Chanel No. 5, bo wiem jak źle będziemy pachnieć. Nitka dentystyczna, bo uwielbiam mieć czyste zęby i dodatkowo ma wiele zastosowań, a także dużego, pluszowego teriera bostońskiego.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Coach. Kropka.
Powód bycia w Survivor: Pieniądze, bo bieda jest słaba, a pieniądze oznaczają do pewnego momentu władzę. Poza tym lubię przygody.
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Mam za sobą wojskowe przeszkolenie z przetrwania latem i zimą, budowy szałasu, rozpalania ognia, zapewniania pożywienia, a także mordercze treningi oraz wyższą wolę przetrwania. Dodatkowo jestem zabawna! Jestem oficjalnym członkiem klubu czytających żonglerów, więc nauczę ich jak żonglować.
Dlaczego wygrasz Survivor?: Jak Hanibal Lecter, mam dobre maniery i stanowię przyjemne towarzystwo. Jednak to nie znaczy, że nie zrobię wody z twojego mózgu. Milion dolarów oznacza wolność, która jest dla mnie bezcenna. Zrezygnuję, odpuszczę, poddam się &#8211; kiedy będę martwa!

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Hannibal Lecter to dobry wzorzec!
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

O, kolejna buńczuczna matrona, która dojdzie do finału i przerypie do zera :lol: Jeśli po raz trzeci (po Missy i Carolyn) zgadnę już po samym meet the cast, to dojdę do odkrywczego wniosku, że Survivor staje się schematyczny :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Kiedyś czytałem na nonsensopedii artykuł o Survivor i było tam takie zdanie "babcie zawsze dochodzą do finału". Oby w tym przypadku było inaczej. To nie tak, że nie kibicuje babciom, tylko Debbie jest zbyt pewna siebie i chce być taka "nowoczesna" i pokazać innym, że mogą zmienić swoje życie itd... Nuda.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

nie nie nie! :P za ten strój P no nie moge :P ma kobita fantazję nie ma co :wink: ale nieeeee, chociaż na video gada w miarę po ludzku.... ale jak patrze na zdjęcie to nie mogę :P za 1 razem splułam monitor :P zreszta nie wiem czy dzien przezyje na plazy jak tak bedzie paradować :P rzuci sie na nią jakaś małpa czy coś :P

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Lubię ją (ale ja lubię w Survie wszystkie starsze panie jak właśnie w ostatnich sezonach Missy, Carolyn czy Kass).

Dodatkowo z tym przeszkoleniem wojskowym i ogólnym stanem fizycznym wydaje się być twardą babką. Mam nadzieję, że pokaże się z dobrej strony.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Debbie zagrała w Modzie Na Sukces

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Może sobie dopisać kolejną pracę do swojej listy :) (Chyba, że już była part-time actress)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości