Cydney Gillon

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Cydney Gillon

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette4.wikia.nocookie.net/sur ... 0120174133</center>

Imię i nazwisko (wiek): Cydney Gillon (23)
Plemię: To Tang - silni
Miejsce zamieszkania: Douglasville, Georgia
Zawód: Kulturystka
Osobisty powód do dumy: Jestem najbardziej dumna z dostania karty profesjonalnej kulturystki od międzynarodowej federacji kulturystyki i fitnessu podczas krajowego komitetu budowy ciała w 2012 roku. W tym czasie byłam juniorką w Penn, miałam wtedy 20 lat. Musiałam ćwiczyć trzy razy w ciągu dnia, nie licząc ćwiczeń na bieżni, aby moje marzenia się spełniły.
Życiowa inspiracja: Moja mama. Jest najsilniejszą kobietą, jaką znam, jest lojalna na zawsze. Została dwukrotnie zdiagnozowana z rakiem piersi i mimo tego, że ledwo co mogła wyjść po chemioterapii, zawsze miała mnie na pierwszym miejscu i przylatywała, aby mnie wspierać podczas zawodów kulturystycznych.
Hobby: Bieganie, podnoszenie ciężarów, spanie.
Irytują mnie: Przesadnie płaczliwi ludzie, osoby nietolerancyjne, przesadnie słabi ludzi i praktycznie wszystko związane z zaściankową mentalnością.
Trzy słowa, które cię opiszą: Uparta, zdecydowana, zdyscyplinowana.
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Suplementy - potrzebuję swoje witaminy, więc może nie stracę wszystkich swoich mięśni; zdjęcie mojej rodziny i przyjaciół dla motywacji; pęsetę, bo moje brwi potrafią zaszaleć.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Tony, bo jego lojalność wobec osób, które naprawdę się liczyły była niepodważalna. Grał od samego począku do samego końca.
Powód bycia w Survivor: Głównym powodem mojego udziału jest wygranie pieniędzy, aby spłacić szkołę medyczną i studenckie długi. Chcę pomóc mojej matce w domu, aby nie musiała decydować, które rachunki muszą być zapłacone.
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Moje poczucie humoru będzie najbardziej przydatne. Nie możesz chodzić przez cały dzień z twarzą, jakby ktoś zabił twojego psa. Będę poprawiać morale drużyny. Poza tym, moje wysportowanie pomoże w wygraniu.
Dlaczego wygrasz Survivor?: Wierzę, że mam takt i dyscyplinę, aby dotrwać do końca. Jeżeli dojdę do finałowej trójki jestem pewna, że uda mi się zdobyć potrzebne głosy, bo stworzę relacje i historię, na którą pozostali będą chcieli głosować.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Geez, łydy jak rzymski legionista. Jeśli będzie kolejną z tych "pyskatych" i dostanie kurwicy, to nic tylko spitalać do lasu.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

Geez, łydy jak rzymski legionista. Jeśli będzie kolejną z tych "pyskatych" i dostanie kurwicy, to nic tylko spitalać do lasu.
A mi się w tym sezonie marzy się właśnie taka NaOnka 2.0

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No gdyby Naonka miała takie muskuły, to obawiam się, że Kelly B. straciłaby w tej słynnej przepychance co najmniej drugą nogę :?

W sumie mi też by się marzyła, no ale te wrzeszczące Murzynki mają zazwyczaj bardziej żabie głosy, ta brzmi jakoś tak spokojnie. Ale może to tylko pozory :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Po obejrzeniu filmiku jestem zawiedziony. Myślałem, że jak murzynka to jakaś szalona. A tutaj NUDA. Może ma jakieś ukryte atuty i dlatego ją wybrali, bo co to za show bez pyskatej murzynki? Naprawdę jestem zawiedziony jej wywiadem.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

ładna jak na kulturystkę :wink: tzn no dobra :P ma łydy ale jeszcze jest to w jakichś granicach :wink: aż trzymam za nią kciuki, w sumie sama nie wiem czemu, ale jakoś polubiłam ją :wink: ładniutka z twarzy :D

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Tony, bo jego lojalność wobec osób, które naprawdę się liczyły była niepodważalna. Grał od samego począku do samego końca.
Trish ma chyba inną opinię na ten temat :P.

No i ja też po fotkach liczyłem na "typową" murzynkę, a Cydney wydaje się całkiem normalna i sympatyczna :P. Póki co na plus: ciekawe w programie da upust swojej murzyńskości :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości