Caleb Reynolds

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Caleb Reynolds

Post autor: Meciek »

Obrazek
<center>http://vignette2.wikia.nocookie.net/sur ... 0120171300</center>

Imię i nazwisko (wiek): Caleb Reynolds (28l.)
Plemię: Gondol - piękni
Miejsce zamieszkania: Hopkinsville, Kentucky
Zawód: Weteran wojenny / przewodnik polowań.
Osobisty powód do dumy: Obrona mojego kraju podczas wojny i bezpieczny powrót z moimi oddziałami do naszych rodzin.
Życiowa inspiracja: Mogę zrobić wszystko dzięki Chrystusowi, który mnie wzmacnia.
Hobby: Ćwiczenia, konkurowanie z innymi, polowanie, jazda konna.
Irytują mnie: Pisanie smsów w trakcie jazdy i dłubanie w nosie.
Trzy słowa, które cię opiszą: Towarzyski, spontaniczny, zabawny.
Trzy rzeczy, które wziąłbyś ze sobą na wyspę oraz powód ich wzięcia: Mój telefon, ponieważ ma moją muzykę i zdjęcia; moją biblię, żebym mógł pozostać w kontakcie z Bogiem poprzez tekst; długopis i papier, abym mógł spisać swoje myśli.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Hayden, bo naprawdę lubiłem go w programie, był też wysportowany. Wie kiedy walczyć, a kiedy grać.
Powód bycia w Survivor: Wygranie pieniędzy, by poprawić swoje życie pod względem finansowym. Kocham lasy i wszystko związane z survivalem. Czuję, że mogę przetrwać wszystko, więc chcę to sprawdzić!
Dlaczego "przetrwasz" Survivor?: Jestem byłym żołnierzem, więc przebyłem bardzo dobry trening survivalowy. Jestem mocnym zawodnikiem, mogę rozpalić ogień z niczego, zbudować szałas, stworzyć izolację, pomóc złapać i zabić jedzenie. Jestem człowiekiem, który może wszystko i przeżyje wszystko!
Dlaczego wygrasz Survivor?: Posiadam umiejętności, które pomogą w przeżyciu trudnych sytuacji, takich jak brak wody, brak jedzenia. Sprawiam, że coś się dzieje. Jeżeli przeżyłem 11 miesięcy na polu bitwy to jestem w stanie przeżyć 39 dni w dżungli!

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Mogę zrobić wszystko dzięki Chrystusowi, który mnie wzmacnia.
Ten tekst nigdy się nie starzeje.

Generalnie, na tej słitfoci przypomniał mi trochę Bostońskiego Zabijakę, ale po obejrzeniu filmiku, już chcę sobie za to przyrżnąć.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Znowu ten kowboj? Już nie mogę patrzyć na tę jego twarz :D
Mówi, że w BB był dobry w wyzwaniach - nie przypominam sobie jakoś...
Na pewno Jezus mu pomoże, na pewno.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Ja też sobie nie przypominam żeby był jakiś dobry w zadaniach :D ale ogólnie go lubiłem więc niech zajdzie daleko :wink:
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Gienek pisze:ale ogólnie go lubiłem więc niech zajdzie daleko :wink:
Jesteś chyba pierwszą osobą, która lubiła Caleba. Nawet ludzie na amerykańskich forach za nim nie przepadają, a oni tam uwielbiają kowbojów :D

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

coś czuję, że ma szansę dołączyć u mnie do top....5? uuuukochanych uczestników survivor - zaraz obok Coltona :wink: (widziałam jeden sezon BB US..... niestety z nim :/ zbrzydził mi ) - liczę tu albo na szybki wypad, albo efektowną ewakuację, ewentualnie blindside z 3 HI w gaciach i po oddaniu II jakiejś lasce, która mu obiecała dużo dzieci :D :P

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Nie znam BB, tutaj po filmiku wypadł tak pomiędzy średnio i średnio-słabo. Czytając Wasze posty mam jedynie nadzieję, że będzie się go tu oglądać lepiej niż w BB.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Caleb wziął ślub

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość