Survivor 32 - spekulacje / możliwi uczestnicy

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

a ja jakoś uwielbiam wszystkie te plażowe lokalizacje :wink: przy okazji jak chodzą spiskować to nie zawsze w jakieś krzaki tylko dzielą się na chaszcze i wodę, a nie tylko "idziemy po wodę/drewno" :wink:
P.S
Hej wszystkim :wink: jeśli jest tu jakiś temat gdzie się można ładnie przywitać to jakby mnie ktoś zaprowadził to byłabym wdzięczna :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

hayyah pisze: jeśli jest tu jakiś temat gdzie się można ładnie przywitać to jakby mnie ktoś zaprowadził to byłabym wdzięczna :wink:
Witamy. Tędy :wink: http://www.survivors.fora.pl/off-topic, ... h,413.html
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

CBS ogłosiło premierę 17 lutego

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Właśnie miałem o tym pisać :)
Oficjalny tytuł edycji to "Survivor Koh Rong: Brawn vs. Brains vs. Beauty"

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

W sumie, to czy szaleńcza decyzja o zamianie kolejności sezonów nie padła czasem jeszcze w czasie kręcenia tego cuda? Jeśli tak, to ciekawe, jak rozwiążą kwestię tytułu i tych wszystkich dżefowych "ferst persyn wołtyd ałt of syrwajwor kambodja.. (jebs papierkiem) DEBIL Z BIG BROTHERA, ju nid tu bring mi jor torcz, szmato.

Proponuję wstawki z IVON-y ze skorygowanym tytułem na to całe King Kong :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze:W sumie, to czy szaleńcza decyzja o zamianie kolejności sezonów nie padła czasem jeszcze w czasie kręcenia tego cuda? Jeśli tak, to ciekawe, jak rozwiążą kwestię tytułu i tych wszystkich dżefowych "ferst persyn wołtyd ałt of syrwajwor kambodja.. (jebs papierkiem) DEBIL Z BIG BROTHERA, ju nid tu bring mi jor torcz, szmato.
Ubierze się tak samo i jeszcze raz wypowie kilka kwestii. Jeżeli chodzi o to co oni mogą osiągnąć montażem to to będzie małe piwo przed śniadaniem.

damian300d
5th jury member
Posty: 442
Rejestracja: 03 maja 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: damian300d »

Noo ale chyba musieli to wcześniej ogarnąc no bo przecież logo edycji będzie na buffach i tym podobnych. Więc raczej nie będzie Cambodia.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

ale te akcje medyczno ewakuacyjne, które pokazali w zapowiedzi po finale..... nooo....... ostro :P

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

W sezonie 32 czeka nas nowy twist z ukrytymi immunitetami. Dwa ukryte immunitety z różnych plemion będzie można połączyć w jeden, który zyska wtedy jakieś super moce. Na razie jednak nie wiadomo jakie.

http://insidesurvivor.com/2015/12/survi ... dol-twist/

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Yyyyhhh! Jaa cie, strach się bać. Macie jakieś typy? Może dwóch spiskowców będzie mogło nie tylko anulować głosy, ale na przykład automatycznie wykurzyć wybranego nieszczęśnika na szczaw, bez potrzeby głosowania :P A może coś jeszcze bardziej mrocznego, np. gwarancja pięciu konf w każdym odcinku.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

podoba mi się to :wink: pod warunkiem, że faktycznie to będzie coś dobrego i przydatnego ale taki pic na wodę :/ - Tombak90 podoba mi się jedna z Twoich opcji :P tzn, to głosowanie przez tą parkę z superidolem na 1 wariata i heja z im do domu :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Filmiki o kilku pierwszych uczestnikach:

http://insidesurvivor.com/2016/01/survi ... -more-7100

Anna - zrobiła na mnie świetne pierwsze wrażenie. Gra w pokera, więc powinna umieć blefować. Dostała się na studia medyczne, więc głupia nie jest. Do tego fajnie się wypowiada, więc jestem na tak.

Cydney - kulturyści zawsze mnie odstraszali, ale to przecież murzynka, ma dosyć skrzeczący głos, więc jeśli są jakieś szanse na kolejną dziką murzynkę, to jestem na tak XD chociaż wydaje się w miarę spokojna

Neal - pan lodziarz XD Ciekawe życie prowadzi - czy będzie dobrym graczem czy będzie kimś takim "ackward" zobaczymy, ale na razie nie widzę w nim wybitnego gracza.

Scot - o rany, serio? XD Sam jego głos i sposób mówienia jest tak irytujący, że no dramat. Jestem na nie

Caleb - NIE XD Z wszystkich uczestników BB musieli wybrać akurat jego...

Jennifer - z charakteru wydaje się być sympatyczna, wesoła i zabawna, więc robi dobre pierwsze wrażenie. Zobaczymy, jaka okaże się w grze.

Joe - 72 lata, hmm czyżby obvious first boot?

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Scot Polard wychowawca:
https://www.youtube.com/watch?v=B8nBE8WNFxw
i aktor:
https://www.youtube.com/watch?v=-gr1HD1L4Ws
i jeszcze to:
https://www.youtube.com/watch?v=agbRbTkdoSs
ciriefan pisze: Anna - zrobiła na mnie świetne pierwsze wrażenie. Gra w pokera, więc powinna umieć blefować.
Najlepszy pokerzysta w historii Survivora to zdaje się Jean Robert ;P

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Szczegóły odnoście twistu z HII:

"This season, the hidden immunity idol is used like never before,” host Jeff Probst tells EW. “The big idol twist this season is that an idol has two separate powers. If you find an idol, it has the regular powers of a normal idol, But when put together with another idol — two can actually fit together — they can be used as one super idol that can be played after the votes are read.”So any immunity idol found will be able to be used on its own at Tribal Council after the votes are cast but before they are read. However, if it is combined with a second idol it can be used as a safety net after the votes are read and it is clear who has ben voted out, thereby saving that person.“If an idol is used alone it plays as always — after the votes are cast but before they are read,” explains Probst. “But if you find someone else who has an idol and you are willing to combine your idols and play them together for one move, then you can play the idol after the votes have been cast and after they have been read. It essentially becomes a free pass. But you can obviously only use it for one person, so that means that you have to have a strong alliance because at least one of you is giving up their own personal protection to save their partner or possibly a third person. It has the potential to be a massive game changer, but like all big moves it requires a big risk.”Another element to the new twist is that only those who find hidden idols will know about it. “A fun by-product of Survivor having been played so many times is that not everybody believes everything they are being told,” says Probst. “This could be a situation where someone shares the info with an alliance member but isn’t believed because it’s just too outrageous. In this sense, the history of Survivorhas become its own twist.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

No i mamy nasz super-innowacyjny twist, psiamać. Taki tam zwykły HII na tych-takich-lepszych zasadach, znany z Cagayan i kilku innych. Pewnie jeszcze okaże się, że Leśne Skrzaty Jeffa Probsta ukryją obie "części" owego diabolicznego idola w buffie któregoś z ulubieńców swojego szefa i wtedy już w ogóle wszystko pójdzie się ciupciać na łąkę.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości