Survivor 32 - Spoilery

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 32 - Spoilery

Post autor: Jack »

Survivor 32 - Spoilery

Informacje na temat uczestników, zajętych przez nich miejsc, wydarzeń w programie.

batiooo
7th voted out
Posty: 135
Rejestracja: 09 cze 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: batiooo »

Ponoć Caleb ma mieć medicala.
Obrazek

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

http://survivorsucks.yuku.com/topic/119 ... oAe77bhBnI
Active game spoilers -

1. Three players are sent home due to sickness/injury during filming (Mark Burnett)
2. Inside Survivor clarifies that two of these players were evacuated AFTER being voted out.

3. Caleb is medevaced due to heat exhaustion (MissCleoBB)
4. If Caleb is indeed an in-game medevac, then according to Redmond he leaves the game pre-jury.

W tłumaczeniu na polski:
1. 3 uczestników została wysłana do domu z powodu choroby/urazu podczas filmowania.
2. 2 z 3 graczy została ewakuowana po ich eliminacji na radzie (czyli byli ewakuowani chyba na ponderosie).

3. Caleb jest ewakuowany z powodu znużenia cieplnego.
4. Jeśli to jest prawdą Caleb opuści grę w pre-merge.

Czytałem też gdzieś, że ewakuowani będą:
Caleb (to jest najpewniejsza osoba)
Tai Trang (to jest mniej pewna osoba, ale jeśli zrezygnuje to też w pre-merge)
I jedna z dziewczyn (nie chcę was martwić, ale najprawdopodobniej to Julia), ale to info jest najmniej prawdopodobne.


Podałbym wam stronę na, której to czytałem, ale sam już nie wiem gdzie to było.

I coś jeszcze o HII
Nie wiem czy to jest to, ale czytałem, że jeśli połączy się idole, które wyglądają jak yin-yang, tylko że w każdym plemieniu jest jeden idol. Każde plemię ma narysowany znak na idolu tzn. mózgi mają krokodyla, siłacze tygrysa, a piękni węża. Uznajmy, że teraz jest rada i to są najprawdopodobniejsze rzeczy co może zrobić taki idol:
1. Jeśli Jeff przeczyta wyniki i padnie na osobę, która ma taki idol. Będzie mogła go użyć po odczytaniu głosów i wszystkie zostaną cofnięte.
2. Jeśli osoba ma taki idol będzie mogła anulować wszystkie głosy. I sama wyeliminować jakąś osobę np. Jest sytuacja 4-3-2 i ta osoba używa ten HII i wszystkie głosy zostają cofnięte i jej głos będzie się liczył jako jedyny.
3. Jeśli osoba użyje tego HII wszystkie głosy na nią zostaną cofnięte, a osoby, które na nią głosowały dostaną automatycznie głos na siebie.
To są najprawdopodobniejsze scenariusze tego jak to będzie wyglądać, ale nie wiem czy to prawda. Podałbym wam też adres, ale również go zapomniałem, ale macie za to inną stronkę na której też jest dużo wiadomości: http://insidesurvivor.com/2015/12/survi ... dol-twist/

Mam nadzieję, że się przydałem.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Powiedzcie mi, czy są jakieś konkretne spoilery? Bo właśnie przeglądałem Survivor Sucks i tam kilka razy przewinęły mi się niby spekulacje (nie zagłębiałem się w to) o F2, ewakuacji Taia (o, widzę, że spoiler z ewakuacją) i ewentualnej F4. Orientuje się ktoś ile w tym prawdy?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Nie ma żadnych pewnych spojlerów, wszystko to spekulacje

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

To bardziej spekulacja niż spoiler, ale:

https://i.imgur.com/itcbYP6.png

To jest ujęcie z intra, po Ponderosie Neala, na której był na tym molo powstał pomysł, że to ujęcie z członkami Jury.

Drugie ujęcie:

https://i.imgur.com/kTr9g5I.png

Zatem widać tam chyba Jasona - tatuże, Cydney -buty i spodnie, Taia - no to jego nogi, Scotta - tył drugiego ujęcia, Joe - blizny na nogach.

Reddit mówi, że to sugeruje Michelle i Aubrey w F2/F3, jak dla mnie jedne nogi wyglądają na Michelle/Julię/Aubrey, no i nie widać tam Debbie raczej.

Jeżeli to serio ujęcie Jury, to troszkę śmieszne, ale i tak zajęło sporo czasu ludziom żeby wyłapać. Na pewno nie jest to ujęcie sprzed gry, bo jeden - podejrzane, że akurat są tam ludzie z jury, dwa - Jason na stopie ma plaster przeciwko oparzeniom.


Plus nikt o tym jeszcze nie wspomniał, ale dużo szumu jest wokół jury twistu - anulacji głosu jednego z jurorów. Nie mam pojęcia jakby to miało działać, ale przewija się od dawna na reddit'cie

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Specjalnie spreparowali, żeby ludzie dalej oglądali sezon :D No niech im będzie, będę oglądał dopóki nie odpadnie Aubrey.

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

MD pisze:
Reddit mówi, że to sugeruje Michelle i Aubrey w F2/F3, jak dla mnie jedne nogi wyglądają na Michelle/Julię/Aubrey, no i nie widać tam Debbie raczej.

Jeżeli to serio ujęcie Jury, to troszkę śmieszne, ale i tak zajęło sporo czasu ludziom żeby wyłapać. Na pewno nie jest to ujęcie sprzed gry, bo jeden - podejrzane, że akurat są tam ludzie z jury, dwa - Jason na stopie ma plaster przeciwko oparzeniom.


Plus nikt o tym jeszcze nie wspomniał, ale dużo szumu jest wokół jury twistu - anulacji głosu jednego z jurorów. Nie mam pojęcia jakby to miało działać, ale przewija się od dawna na reddit'cie
Na molo jest 7 osób, a jurorów powinno być 8, więc to by pasowało do anulacji głosu jednego z jurorów.

A jeżeli to prawdziwy spojler to może być celowe zagranie ze strony produkcji, bo ludzie dyskutujący na forach o spojlerach to zawsze jakieś dodatkowe zainteresowanie programem.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Czy ktoś może oglądał trailer finałowego odcinka? Pokazali tam trzy zadania:
- wieża - zadanie wygląda podobnie do konkursu o immunitet z F4 w SJDS - biorą w nim udział cztery osoby
Obrazek
- tor przeszkód: równoważnia, przechodzenie pod siecią, układanie puzzli - konkurs podobny do tego o przewagę w F5 w WA i również biorą w nim udział cztery osoby
Obrazek
- układanie bloków - nie jestem pewien co to, ale przypomina zadanie w F4 z OW
Obrazek
Wypadałoby, że pierwsze dwa zadania to konkurs o przewagę/nagrodę i immunitet w F4. W trzecim zadaniu nie pokazali czterech stanowisk, a jedynie Michelle, Taia i włosy trzeciej osoby (Cyd?). I teraz zastanawiam się, czy jest to również konkurs o coś tam w F4, czy zapowiedź F2. Jeśli tak to jest opcja, że Aubrey była czwarta?

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Najnowsza reklama finału mówi o 3 radach plemienia - co by oznaczało finałową dwójkę.

Potwierdzałoby to spojler ze zdjęciem z molo, o którym pisała MD - wychodzi na to, że do jury dołączą Cydney i Tai, których nogi są widoczne na zdjęciu.

Reklama mówi też o epickim zaskakującym twiście. Na sucks od pewnego czasu krążył niepotwierdzony plotko-spojler o twiście z anulacją jednego z głosów jurorskich. Mam nadzieję, że to nieprawda - sądziłem, że ten sezon nie może być gorszy, a to byłby kolejny gwóźdź do trumny.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość