Możliwa kolejność eliminacji

ODPOWIEDZ
ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Możliwa kolejność eliminacji

Post autor: ctoria »

20 Sugar
19 Stephenie
18 Randy
17 Cirie
16 Tom
15 Tyson
14 James
13 Rob
12 Coach
11 Courtney
10 JT
9 Amanda
8 Candice
7 Danielle
6 Rupert
5 Colby
4 Jerri
Finałowa 3 - Parvati, Sandra, Russell

Mam nadzieje, że w którymś momencie sezonu okaże się jednak, że nie wszystko można przewidzieć.

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

Sandra w finałowej 3, to jakaś pomyłka, jeśli kolejność eliminacji była by właśnie taka to ja normalnie ze złości nie wiem co zrobię. Jak do tej pory to się wszystko zgadza, ale mam nadziej, że Rob dalej zajdzie.



Kurcze ta lista jest chyba na pewno prawdziwa, wszystko idzie dokładnie tak jak na tej liście. Tak ogólnie to strasznie mnie ta kolejność wkurza. Chyba po tym sezonie zastanowię się czy chcę dalej oglądać Survivor. :x

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

W końcu zmieniła się kolejność eliminacji... Coprawda nieznacznie, ale zkladajac ze JT odda HII Russelowi i przez to odpadnie Courtney może namieszać :)... Już sądziłam, że będzie bardzo nudno znając listę...

bobaas
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 01 kwie 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: bobaas »

Lista sie nie zmienila i pewnie nie zmieni. Tu jest w tej blad, zamieniono Coacha z Courtney. Sandra wygra! :) :D
Obrazek

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Wiem, wiem, że jest błąd ale mam nadzieję że wygra Parvati

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

dopiero teraz wszedłem do tego wątku - jak można czytać spojlery? nie rozumiem -.- to zabiera całą radość z oglądania. w dodatku ta lista się sprawdziła i ja gdybym ją znał oglądając odcinki na bieżąco - nudziłbym się niesamowicie.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Ja trafiłam na nią przypadkiem, opublikowałam i raczej więcej nie zaglądałam. Na sezon 21 napewno nie zamieszczę, bo nie zamierzam sobie psuć zabawy.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja z reguły przeważnie unikam takich rzeczy, właśnie po to żeby nie psuć sobie zabawy i dziwię się, że ten wątek ma aż 183 wyświetlenia :o

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 20 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości