S20E09 - "History"

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

S20E09 - "History"

Post autor: ctoria »

Czyżby miało nastąpić połączenie ?
Gracze z dwóch drużyn się spotkają - dawne sojusze, dawne przyjaźnie

Premiera 14 Kwiecień

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

To chyba będzie sezon największej ilości głupich ruchów, jeśli JT odda HI Russelowi.

Guest

Post autor: Guest »

JT rozwali³ mnie na ³opatki :D Normalnie dobry humor do koñca dnia zapewniony xD

Awatar użytkownika
emka
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 13 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: emka »

tooriz pisze:JT rozwalił mnie na łopatki :D Normalnie dobry humor do końca dnia zapewniony xD
popieram, jesli o tym nawet pomyslał to jego głupota sięga zenitu

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

A SECRET MESSAGE PASSED BETWEEN TRIBES COULD GO DOWN AS EITHER THE DUMBEST OR BOLDEST MOVE IN SURVIVOR HISTORY.

"Survivor History" - Convinced that a women's alliance is running the Villains tribe, The Heroes develop a risky strategy in an effort to align themselves with one of the game's most notorious players.

Czyżby Heroesi po raz kolejny pokazali, że rozumowanie nie jest ich najsilniejszą stroną.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Przepraszam, że kolejny raz post pod postem, ale
Może mi wyjaśnić ktoś, jakie korzyści przyniesie JT oddanie HII?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

JT sądzi że u Złoczyńców jest sojusz kobiet
jeżeli będzie połączenie to będzie 5 Herosów na 6 Złoczyńców, wiec JT pewnie myśli że jak odda Russellowi HII to ten przeskoczy na ich stronę

Awatar użytkownika
MD
4th jury member
Posty: 388
Rejestracja: 11 kwie 2010, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: MD »

JT nigdy nie był zbyt bystry, ale nikt z tych ludzi nie widział Russela w S:19, więc można ich usprawiedliwić. Ale co do głupich ruchów nikt nie pobije Ericka z Micronesi.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Masz rację, ale żeby sama myśl, że tam jest sojusz kobiecy spowodowała, że oddaje HII jest bez sensu. Więc dlaczego taki pomysł

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

żeby Russell przeszadł na stronę Herosów, i żeby w głosowaniu wywalili jakąś z dziewczyn ze Złoczyńców

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Takie założenie jest całkiem bez sensowne. Nawet jeśli obawia się sojuszu kobiet to wyeliminowanie jednej nic nie zmienia (będzie 6 kobiet do 5 mężczyzn), a możliwość że tego sojuszu nie ma jest i tak wielce prawdopodobna. Jedynie mogę napisać brawo Parvati - bo to przez jej grę w 16 JT myśli, że jest sojusz kobiecy, a Parvati tu gra całkiem inną grę.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

oj chyba mnie nie zrozumiałaś :)
JT myśli że w Złoczyńcach jest teraz sojusz 5 kobiet i że pewnie po połączeniu i Russell z nimi będzie trzymał, więc chce go na stronę Herosów przeciągnąć których jest 5 i którzy pewnie według JT będą sie trzymać razem do końca, a on jako wielki 'strateg' a raczej idiota zapewni im liczbę w głosowaniu i po kolei jedną po drugiej panie z plemienia Złoczyńców wytępi a potem pozbędzie się Russella

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

JT robi to chyba tylko z powodu swojej gry w Heroesach, ma się czego obawiać, bo sam wie, że ludzie mu nie ufają. Dla mnie dalej to nie ma sensu. Bo jeśli się połączą 5:5, to dzięki HII i tak by mógł wyeliminować kogoś z villainsów. Zresztą gdzieś czytałam, że to będzie decyzja całego plemienia :shock:
A wybór Russella, zapewne będzie dla niego gwoździem do trumny.

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

<object width="640" height="385"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/mMUiw4wnckY&hl ... ram><param name="allowFullScreen" value="true"></param><param name="allowscriptaccess" value="always"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/mMUiw4wnckY&hl=pl_PL&fs=1&" type="application/x-shockwave-flash" allowscriptaccess="always" allowfullscreen="true" width="640" height="385"></embed></object>


NOWE PROMO

Guest

Post autor: Guest »

JT w koñcu sam siebie pogr±¿y. My¶lê, ¿e on i Russell s± siebie warci. Tylko Russell wyjdzie na tym lepiej bo ma strategiê i jej siê trzyma a JT kombinuje jak siê da, do czasu...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 20 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości