Taylor Lee Stocker

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Taylor Lee Stocker

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Taylor Lee Stocker
Wiek: 24 lata
Miejsce zamieszkania: Postfalls, ID
Zawód: Instruktor narciarski
Plemię: Vanua (Millennialsi)

Trzy słowa, które cię opiszą: Spontaniczny, pomysłowy, myśliciel.

Hobby: Granie muzyki, robienie piwa, jazda na snowboardzie.

Irytują mnie: Bujające się stoły, ludzie niesprzątający po swoich psach, mlaskanie, wolno chodzący ludzie, selfie, formularze bez wystarczającej ilości miejsca na odpowiedź.

Co oznacza bycie Millennialsem? - Jesteśmy otwarci, liberalni, wyrażamy siebie, jesteśmy pełni energi, znamy się na technologii, jesteśmy zawsze "połączeni", stworzyliśmy zwroty "sicky sicky, gnar gnar, rachet, clutch, bae i LOL".

Kocham swoje pokolenie, jesteśmy epiccy.

Osobisty powód do dumy: Nauczenie się jak grać na gitarze. Niewiele ludzi zachowuje swoją pasję.

Życiowa inspiracja: [Szkocki rycerz] William Wallace. Jestem fanem ludzi, którzy niczego się nie boją.

Trzy rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: Szczoteczkę do zębów, balsam do ust, banjo.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Woo Hwang (Cagayan, Cambodia), bo jestem podstępny i zabawny. Ale, jeżeli by do tego doszło, nie pozwoliłbym innemu uczestnikowi na odejście z moimi pieniędzmi!

Powód bycia w Survivor: Szczerze mówiąc, nie myślałem o pieniądzach. Chcę skopać tyłki w grze.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Łatwo się zaprzyjaźniam z innymi. Wierzę, że większości ciężko byłoby mnie wyeliminować, bo ludzie mnie lubią. Nie jestem wkurzający, ciężko pracuję. Dzień po dniu.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

jakoś tak ogólnie mi się podoba :wink: ale obawiam się, że mogą go wykosić dosyć szybko :( .... co tam - i tak będę trzymać kciuki :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Na filmiku wydaje się mieć równo pod kopułą. Ale potem zobaczyłem wzmiankę o Woo i balsamie do ust. Chyba nie da się już tego odzobaczyć, więc na razie kicha.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Neutralny jak dla mnie.
Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Woo Hwang (Cagayan, Cambodia), bo jestem podstępny i zabawny.
Woo podstępny? Coś mnie ominęło?
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mam przykrą wiadomość dla fanów Taylora i Figgy. Ich showmance nie przetrwał próby czasu. Ta para nie jest już razem (nie wiem czy kiedykolwiek była).
W listopadzie ma urodzić się dziecko Taylora i jego dziewczyny :D Czyli myśląc matematycznie, to dziecko było już "w drodze" zanim zrealizowano Survivor 33, więc ma wyspie Taylor przytulał się do Figgy, a w Stanach zostawił ciężarną dziewczynę.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Piniondz to piniondz. Myślę, że perspektywa odpowiedniego becikowego za taką rolę osłodziła jego pannie widok ukochanego lecącego w ślinę z Miss Figgy. A mamie jakoś się zawsze przy rosole wytłumaczy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości