Sunday Burquest

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Sunday Burquest

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Sunday Burquest
Wiek: 45 lat
Miejsce zamieszkania: Otsego, MN
Zawód: Pastor młodzieżowy
Plemię: Takali (Gen-X)

Trzy słowa, które cię opiszą: Władcza, pełna współczucia, uporczywa.

Hobby: Renowacja mebli, projektowanie wnętrz, kupowanie na wyprzedażach, bo uwielbiam ekscytację, jaka towarzyszy szukaniu dobrych promocji.

Irytują mnie: Aroganccy ludzie oraz ci, którzy myślą, że są darem Bożym dla ludzi. Złośliwe kobiety, które mówią uszczypliwe rzeczy, dwuznaczne komplementy i sprawiają, że inne dziewczyny czują się gorsze. Plus, ludzie, którzy się spóźniają doprowadzają mnie do szału.

Co oznacza bycie w pokoleniu Gen-X? - Dla mnie bycie w pokoleniu Gen X oznacza to, że ktoś jest zdeterminowany i ciężko pracuje. Nie oczekujemy, że wszystko dostaniemy - stawiamy sobie cele i pracujemy ciężko na to, czego chcemy w życiu. Nie myślimy, że zasługujemy na wygraną w każdej sytuacji i patrzymy na porażkę jako okazję do nauki. Z drugiej strony, ludzie "Gen-X" mogą być zapatrzeni w to, co znają i mogą się bać nowych pomysłów. Byłoby o wiele łatwiej, jeżeli nauczylibyśmy się słuchać młodszego pokolenia i korzystać trochę z tych nowych pomysłów.

Osobisty powód do dumy: Oprócz czwórki niesamowitych dzieci, jestem najbardziej dumna z tego, że przetrwałam raka piersi. Po pięciu operacjach, ośmiu chemioterapiach i dwudziestu ośmiu dniach radioterapii - nie wspominając o lekach, jakie trzeba było brać - wciąż tu jestem! Ważne dla mnie było to, żeby moje dzieci zobaczyły mnie jako "wojownika" bardziej niż jako osobę, która użala się nad sobą. Oczywiście, było ciężko, ale nie pozwoliłam rakowi na przejęcie mojego życia. Dzięki mojej wierze udało mi się skopać tyłek rakowi!

Życiowa inspiracja: Moja inspiracja pochodzi od mojego związku z Bogiem. Moja wiara dała mi moje podejście do życia, dała mi też możliwość bycia naprawdę szczęśliwą. Oprócz mojej wiary, moja mama jest moją bohaterką. Jest najsilniejszą kobietą. Mam swoją uporczywość i to, że nigdy się nie poddaję po niej. Widziałam, jak odnosi sukcesy mimo jej ciężkiego dzieciństwa, radzenia sobie ze mną i moimi braćmi kiedy byliśmy nastolatkami i przetrwania transfuzji szpiku kostnego. Nieważne co się wydarzy, ona się podnosi i idzie dalej.

Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: Talię kart, bo kocham grać w gry, to pomaga w zburzeniu "ściany" z ludźmi, których nie znasz. Szminkę, bo zawsze czuję się lepiej z odrobiną koloru na moich ustach. Muzykę z lat osiemdziesiątych, bo kocham śpiewanie z przyjaciółmi i nieważne, jak źle śpiewasz, to zawsze jest dobra zabawa.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Będę grała najbardziej jak Lisa Whelchel (Philippines). Widzę w niej dużo z siebie. Nie tylko przeszła wiele, ale jej wiara pozostała z nią. Obie jesteśmy matkami i myślę, że będę "matkowała" młodszym graczom, tak jak ona. Myślę, że będę starała się jak najbardziej grać zgodnie z moją wiarą, ale będę upewniać się, że naprawdę gram. Wiem, że przyjdzie moment, kiedy będę musiała kogoś oszukać, żeby zajść dalej - zrobię to w kontekście gry.

Powód bycia w Survivor: Moją główną motywacją jest milion! Po drugie, chcę udowodnić sobie, że dam radę. Jako fan programu od pierwszego sezonu, spędziłam godziny marząc o byciu na wyspie, tworzeniu sojuszy, znajdowaniu ukrytych immunitetów oraz o odejściu z tytułem zwycięzcy!

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Wierzę, że moja silna osobowość pozwoli mi przetrwać na wyspie. Wiem, że jestem dobra z ludźmi, zwłaszcza młodymi, bo pracuję z nimi, to pomoże mi w zdobyciu sojuszników w plemieniu. Moje zdolności dowodzenia pomogą w zorganizowaniu pracy w obozie.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

no nie przekonuje mnie jakoś.... sorry

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Nie ma za co, mnie też nie. Wygląda trochę jak Dawn, której ktoś wylał na łeb jakieś świństwo na porost włosów i zaprowadził na Operację Stylówa. Ciekawe, czy zębami też się wreszcie zajęli.
Ale na osłodę napomknę, że ja i moje przyrodzenie chętnie zobaczylibyśmy, jak wyglądała dwadzieścia lat wcześniej.
Generalnie, to chyba ją będę w tym sezonie wyzywał od TypowychStarszychPańRunnerUp. Pasuje jak ulał.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

To już jest nas troje, bo mnie też :wink:
Moje zdolności dowodzenia pomogą w zorganizowaniu pracy w obozie.
Albo ustawią celownik na czterech literach od dnia pierwszego :D
BDR 211 EBK


Awatar użytkownika
Davos
6th jury member
Posty: 582
Rejestracja: 16 lut 2019, 01:44
Kontakt:

Sunday Burquest

Post autor: Davos »

Smutna wiadomość... Mam wrażenie, że liczba graczy z Survivor, które mają/miały raka, jest wyjątkowo duża :/ Oby Sunday z tego wyszła.
Obrazek


Saw
8th jury member
Posty: 760
Rejestracja: 15 wrz 2017, 12:41
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Sunday Burquest

Post autor: Saw »

O matko fatalna wiadomość :(
Coś za dużo tych uczestników odchodzi w ostatnim czasie. Smutno.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Sunday Burquest

Post autor: tombak90 »

Ejch... no ten 2021 jest równo popizgany pod kątem zabierania fajnych ludzi, wyrobił już normę za jakieś dwa kolejne. Bardzo pozytywna babeczka, zdaje się, że jeszcze całkiem niedawno wzięła udział w jakichś tam ich internetowych zabawach typu survosequester. Niech sobie spoczywa.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Sunday Burquest

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości