Rachel Ako

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Rachel Ako

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Rachel Ako
Wiek: 37 lat
Miejsce zamieszkania: Los Angeles, CA
Zawód: Dyrektor rekrutacyjny
Plemię: Takali (Gen-X)

Trzy słowa, które się opiszą: Energiczna, autentyczna, zabawna!

Hobby: Taniec, podróżowanie oraz różne ekscytujące przygody.

Irytują mnie: Muszę powiedzieć, że złe maniery.

Co oznacza bycie w pokoleniu Gen-X? - Byliśmy postrzegani jako obiboki do czasu, aż pojawili się Millennialsi. Żartuję. Ludzie pokolenia Gen-X ciężko pracują, ale doceniam to, co każde pokolenie ze sobą przynosi.

Osobisty powód do dumy: Podzielenie się historią tragedii, jakie przeżyłam w książce, aby pomóc innym, mimo tego, że się bałam, bo byłam wrażliwa.

Życiowa inspiracja: Mój ojciec, ponieważ ma dobre wartości, jest lojalny, autentyczny, jest uczciwy. Jest moim bohaterem! Kiedy dorastałam moją inspiracją była Harriet Tubman, bo była odważna i ryzykowała swoje życie żeby uratować innych.

Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: Krem przeciwsłoneczny, tampony i szminkę, żeby dobrze wyglądać przed kamerami.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Samą siebie. Jestem odważna, seksowna, zabawna, pewna siebie i prawdziwa.

Powód bycia w Survivor: Wygranie miliona dolarów! No i doświadczenie, w które wchodzą zadania fizyczne, nagrody i medytacja na tropikalnej wyspie podczas dnia i nocy. Chciałabym zainspirować azjatów, by byli pewni siebie i wyrażali siebie!

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Chcę być pierwszą azjatką, która wygra milion i tytuł zwycięzcy! Umiem myśleć na wiele kroków naprzód. Zajmowałam się strategią od młodego wieku (zaczęłam brać udział w turniejach szachowych w wieku sześciu lat i wygrałam trofea!).

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

bez szału, ale może się ładnie prześlizgnąć

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Na pierwszy rzut oka, wydaje się puściutka jak gar po grochówie w placówce Caritas. No ale może zaskoczy. W końcu sukces w turniejach szachowych dla sześciolatków świadczy o tym, że jesteś kimś.
rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: (...) tampony (...)
Eee tam, może się jednak obejdzie. Chris zapowiedział już, że lubi bez gumy.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Pewnie jak wypadnie z gry to nawet nie zauważę :)
BDR 211 EBK

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości