Ken McNickle

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Ken McNickle

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Ken McNickle
Wiek: 33 lata
Miejsce zamieszkania: Denver, CO
Zawód: Model
Plemię: Takali (Gen-X)

Trzy słowa, które cię opiszą: Zdeterminowany, troskliwy, spostrzegawczy.

Hobby: Cokolwiek na świeżym powietrzu (wędrówki, namioty, łowienie ryb), granie i oglądanie muzyki, tańczenie.

Irytują mnie: Powierzchowność.

Co oznacza bycie w pokoleniu Gen-X? - To pokolenie ciężko pracujących ludzi, którzy przeżyli niesamowite społeczne, polityczne, technologiczne przełomy. Jesteśmy kompetentni i zdolni do życia w "nowym świecie", ale jesteśmy też szczęśliwi wtedy, kiedy nie korzystamy z różnych urządzeń.

Osobisty powód do dumy: Realizacja mojego projektu non-profit, HumaneKind.

Życiowa inspiracja: Podziwiam współczucie Dalajlamy, jego wiedzę, jego chęć oddania siebie.

Trzy rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: Ukulele, do grania i śpiewania, dobrą książkę, bo kocham inspirującą literaturę i frisbee, bo nigdy nikomu nie jest smutno, gdy rzuca frisbee.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Ozzy Lusth (Cook Islands, Micronesia, South Pacific) dzięki jego łagodnemu usposobieniu, jego zaciętości w zadaniach, zaradności, wiedzy jak przetrwać w dziczy. Wydaje się być idealistą i optymistą.

Powód bycia w Survivor: Wygrana! Chcę pokazać mojej córce moją siłę i jak wygląda walka o coś.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Posiadam umiejętności, które przydadzą się na świeżym powietrzu, jestem na tyle silny, że mogę być wsparciem dla reszty, rozumiem i "czytam" innych na tyle dobrze, żeby wiedzieć, jaką powinienem zająć pozycję w grze.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

co ja poradzę - "tańczenie" :D :D ma u mnie plusa :D nawet kilka :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Porównanie kończy dla mnie temat :D Może i Ozzy przetrwałby w dziczy, ale nie wśród ludzi grających w Survivor i na tym polega cały jego problem.
nigdy nikomu nie jest smutno, gdy rzuca frisbee.
Ojej. Muszę kiedyś spróbować.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Porównanie kończy dla mnie temat :D
Eee tam. Pamiętasz jak Jason porównywał się do Russela? A co wyszło w grze? No właśnie :)
BDR 211 EBK

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

uwielbiałam od pierwszego odcinka do ostatniego - nie tyle za urodę, ale charakter i charyzmę, - dopiero po obejrzeniu całości dotarłam tu i ta jego działalność .... porównanie do ozzyego, to jeszcze bardziej potwierdziło w tym, że pierwsza reakcja mnie nie zawiodła :)

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Tak kiedyś myślałem, że przypadnie Ci do gustu. Postać bardzo w Twoim stylu :wink:

cassiopeiae
5th voted out
Posty: 71
Rejestracja: 18 lis 2012, 00:00
Kontakt:

Post autor: cassiopeiae »

Umbastyczny pisze:Tak kiedyś myślałem, że przypadnie Ci do gustu. Postać bardzo w Twoim stylu :wink:
uMBA :) ZAPOMNIAŁAM ŻE ISTNIEJESZ :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dzięki Kenowi mogłaś sobie przypomnieć o Umbastycznym. Survivor łączy ludzi :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości