Justin "Jay" Starrett

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Justin "Jay" Starrett

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Justin "Jay" Starrett
Wiek: 27 lat
Miejsce zamieszkania: Fort Lauderdale, FL
Zawód: Agent nieruchomości
Plemię: Vanua (Millennialsi)

Trzy słowa, które cię opiszą: Zdeterminowany, inteligentny, zabawny.

Hobby: Skimboarding, łowienie ryb i praktycznie każdy sport.

Irytują mnie: Nie podoba mi się, kiedy ludzie coś planują albo mówią, że coś zrobią, a potem się z tego nie wywiązują.

Co oznacza bycie Millennialsem? - Millennial oznacza dla mnie "wolność". Mówię tak, bo urodziliśmy się w czasach, kiedy praktycznie wszystko jest możliwe: media społecznościowe i inne strony nie tylko pomagają ci w dowiedzeniu się czegoś szybko, ale dają ci możliwość zostania kimkolwiek lub stworzenia czegokolwiek. Będąc Millennialsem możesz podążać za swoimi marzeniami i robić nieszablonowe rzeczy, tak długo, jak pracujesz na swoje marzenie i nie siedzisz tylko myśląc o nim; możesz odnieść sukces.

Osobisty powód do dumy: Kupienie własnego domu w wieku 25 lat.

Życiowa inspiracja: Muszę powiedzieć, że jest to moja piękna matka, która jest moją bohaterką. Przez wszystko - łącznie z rozwodami i poważnymi problemami zdrowotnymi - przechodzi jak mały peruwiański żołnierz jakim jest. Miała dziesięć tętniaków i była operowana przy sześciu z nich. Każdego dnia budzi się z uśmiechem na twarzy i to motywuje i inspiruje nie tylko mnie, ale każdą osobę, którą spotka. Mam wielkie szczęście.

Trzy rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: iPod, bo zawsze tańczę albo podśpiewuję do czegoś, skimboard, na wypadek, gdyby były jakieś fale do skimboardingu, odtwarzacz DVD z płytami, żebym mógł odpocząć po dniu życia jak jaskiniowiec.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Muszę powiedzieć Russell Hantz (Samoa, Heroes vs. Villains, Redemption Island) i Woo Hwang (Cagayan, Cambodia). Nie tylko będę ciągle wszędzie szukał wskazówek, będę też nieustannie obserwował swoje otoczenie. Założę sojusz z mężczyznami i z kobietami, żeby sprawić, że każdy uwierzy, że jesteśmy grupą, ale tak naprawdę będę zdradzał innych i dokonywał wielkich ruchów, aby wyeliminować każde zagrożenie, które moim zdaniem może stanąć na mojej drodze do sukcesu. Czy wspominałem, że będę to robił z uśmiechem na twarzy, który sprawi, że inni zagłosują na mnie na końcu?

Powód bycia w Survivor: Czasami uznaję, że coś mi się należy, więc chciałbym pozbawić się całego komfortu. Chcę grać w grę i ją wygrać. Chcę być na łonie natury, chcę stracić siebie, żebym mógł odnaleźć siebie na nowo. Drugi powód jest prosty - milion dolarów. To może zmienić wszystko w życiu człowieka.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Wygram ten program. Jestem silny psychicznie i będę robił wszystko, co muszę zrobić fizycznie. Jestem bardzo inteligentny, zdeterminowany, skupiony na wygranej. Jestem cwany i wiem jak obchodzić się z innymi i jak nimi manipulować, żeby dostać to, co chcę. Jestem flirciarskim, otwartym, dobrze wyglądającym facetem, który nie boi się ciężkiej pracy i wielkich ruchów.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

albo bedzie faktycznie dominował w zadaniach i generalnie taki Joe wspaniały 2.0..... albo wkurzy wszystkich dookoła swoją "cudowną osobowością" i wyleci na pierwszej radzie :wink: jestem bardzo ciekawa :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Kupienie własnego domu w wieku 25 lat
Łaaał. W Polsce takie rzeczy to tylko w "Na Wspólnej".
Generalnie, po samej fotce już szykowałem wojownicze teksty o pustakach, ale gadkę w filmiku ma całkiem konkretną. Może okazać się niegłupi. W dodatku, stawiam, że wyrwie Figgy z korzeniami.
Tylko chwilunia, jak on śmie sugerować, że jest COKOLWIEK łączącego Russella i Woo? :lol: Marinhos, ja bym tak tego nie zostawił :D Dojedź gnoja.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Duże prawdopodobieństwo, że razem z dziewczynami, będą dzielić i rządzić w plemieniu :) No chyba, że dziewczyny będą chciały pozbyć się go jak najszybciej, żeby nie mącił im w głowach i mogły skupić się na grze :D
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Justin "Jay" Starrett

Post autor: Jack »

Jay kontynuuje swoją przygodę z reality-shows. Weźmie on udział w 35. edycji programu " The Challenge". Wcześniej był uczestnikiem show "Ex on the beach"

Awatar użytkownika
Prus
5th jury member
Posty: 485
Rejestracja: 19 lip 2020, 10:15
Lokalizacja: Kraków
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Flick
Kontakt:

Justin "Jay" Starrett

Post autor: Prus »

Jay weźmie udział w 38 sezonie The Challenge, "Ride or Dies". Jego partnerem będzie Michele Fitzgerald.

Obrazek

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości