Jessica "Figgy" Figueroa

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jessica "Figgy" Figueroa

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Jessica "Figgy" Figueroa
Wiek: 23 lata
Miejsce zamieszkania: Nashville, TN
Zawód: Barmanka
Plemię: Vanua (Millennialsi)

Trzy słowa, które cię opiszą: Żądna przygód, wolnoduch, lubię zadowalać innych.

Hobby: Kajaki, wideografia, oglądanie footballu.

Irytują mnie: Kiedy ludzie są leniwi i oczekują, że coś się wydarzy. To nie o to chodzi w życiu. Wstawaj i walcz.

Co oznacza bycie Millennialsem? - Bycie Millennialsem oznacza posiadanie innowacyjnego i kreatywnego myślenia, świat jest w moich rękach. Mogę mieć wszystko, muszę tylko sprawić, że to się wydarzy.

Pracuję ciężko na to, gdzie chcę być i na wszystko, co mam. Millennialsi ciężko pracują, w międzyczasie wrzucając dobrego snapa na Snapchata co jakiś czas.

Osobisty powód do dumy: Przeprowadzka do Nashville i stanie na własnych nogach w trudnym momencie mojego życia. Zostawienie wszystkiego co masz dla miasta, którego nie znasz? Straszne. Dlatego jestem gotowa na większe wyzwanie. Survivor to ostateczna gra.

Życiowa inspiracja: Moja matka. Zrobiła wszystko, co mogła, żebyśmy mieli dobre życie, była w bardzo toksycznym związku z naszym ojcem. Pokazała mi odwagę i siłę, kiedy walczyła o siebie i pokazała nam, ile jesteśmy warci. Podziwiam ją za to.

Trzy rzeczy, które zabrałabyś na wyspę: Brzytwę, buty do wody - wolałabym nie stanąć na jeżu morskim, ale jeżeli będę musiała, to trudno - i koc. Nie uważam, że jest to coś koniecznego do przetrwania - mogę do tego użyć innego uczestnika.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Kocham Stephenie LaGrossa (Palau, Guatemala, Heroes vs. Villains). Jest mocna na wiele sposobów i jest strategiczna. Ma momenty słabości, ale ogólnie rzecz biorąc, jest twardą babką i walczy o swoje życie. Podziwiam ją.

Powód bycia w Survivor: Wyzwanie. Dorastałam w szalonym domu w złej części miasta, gdzie przestępstwa dokonywały się tuż za naszymi oknami. Musiałam walczyć o wszystko, co kiedykolwiek miałam w swoim życiu, a Survivor to ostateczna walka, którą chcę podjąć. Psychicznie i fizycznie, moja siła jest niesamowita.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Oczywiście przetrwam. W przeciwnym wypadku dlaczego bym się zgłosiła? Jestem młoda i pełna wiedzy. Nie jestem tutaj po to, aby sobie pobyć, jestem liderem. Poprowadzę swoje plemię i dostanę się do końca dzięki mojej osobowości, determinacji i etyce pracy. To przeznaczenie.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

obojętna jak dla mnie, ale zobaczymy :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Producenci doszli chyba do wniosku, że w poprzednim sezonie zbytnio rozpieścili faperów, więc tym razem starają się zrównoważyć sytuację. Panienka jest dopiero pierwszą i bodaj jedyną, na której można zawiesić oko i nie odwiesić go od razu z wrzaskiem. Dla mnie osobiście dodatkowy plus za boks. Będzie miała pole do negocjacji z edytorami, gdyby spróbowali ją stłamsić. Miss Figgy for the win!
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

pozytywna, będę kibicować no chyba, że padnie jak śledź na plaży i nic nie będzie robić :D
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jessica "Figgy" Figueroa

Post autor: Umbastyczny »

Figgy wzięła udział w reality show Netflixa "Squid Game: The Challenge".

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jessica "Figgy" Figueroa

Post autor: Umbastyczny »

Obrazek

Jeszcze ten numerek <3

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Jessica "Figgy" Figueroa

Post autor: tombak90 »

O w mordę, myślałem, że ją zapuszkowali.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Jessica "Figgy" Figueroa

Post autor: ciriefan »


ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości