Bret LaBelle

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Bret LaBelle

Post autor: Meciek »

Obrazek

Imię i nazwisko: Bret LaBelle
Wiek: 42 lata
Miejsce zamieszkania: Dedham, MA
Zawód: Policjant
Plemię: Takali (Gen-X)

Trzy słowa, które cię opiszą: Towarzyski, zabawny, troskliwy.

Hobby: Chodzenie na siłownię, golf, improwizacja, kolarstwo.

Irytują mnie: Pary, które siedzą po tej samej stronie w budce, ludzie, którzy rozmawiają o polityce i religii podczas święta dziękczynienia oraz osoby, które znęcają się nad innymi.

Co oznacza bycie w pokoleniu Gen-X? - Osoba z tego pokolenia to ktoś, kto musiał ciężko pracować na wszystko, co ma w życiu. Musieli iść do szkoły (nie przez internet), jechać busem, ciężko się uczyć żeby dostać dobre stopnie. Taka osoba bierze odpowiedzialność za swoje czyny i nie obwinia innych za swoje błędy. Pamiętamy czas, kiedy w sobotę rano w telewizji leciały najlepsze kreskówki, znamy różnicę między VHS i Betamax, wiemy też co oznacza zwrot "gumowe ucho".

Osobisty powód do dumy: Dostanie nagrody Human za odwagę od gubernatora Massachusetts za rozbrojenie strzelca w 2014 roku.

Życiowa inspiracja: Mój ojciec Donald LaBelle, bo jest zabawny, szczery i pełen współczucia, oddałby swoją koszulę, jeżeli ktoś by jej potrzebował.

Trzy rzeczy, które zabrałbyś na wyspę: Okulary przeciwsłoneczne, bo słońce na świeżym powietrzu świeci bardzo mocno. Szczoteczkę do zębów, bo zdrowe zęby są kluczem do zdrowego życia, nieważne gdzie jesteś. Papier toaletowy, tego raczej nie trzeba tłumaczyć.

Uczestnik, którego najbardziej przypominasz: Myślę, że Jonathan Penner (Cook Islands, Micronesia, Philippines), bo oboje jesteśmy zabawni, dogadujemy się z innymi i nie jesteśmy na celowniku innych.

Powód bycia w Survivor: Kocham tę grę! Kto nie chciałby dostać szansy na wzięcie udziału w tej niesamowitej przygodzie? Drugim powodem jest milion dolarów.

Dlaczego "przetrwasz" Survivor? - Wygram tę grę. Bardzo łatwo mnie lubić, mogę zrozumieć innych ludzi. Umiem czytać ludzi jak książki. Mogę powiedzieć, czy ktoś kłamie, czy mówi prawdę po osiemnastu latach pracy na policji. Będę prowadził ludzi tak, że nie będą sobie zdawać sprawy, że to ja ich prowadzę.

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

ma szansę jeśli tylko nie zacznie im narzucać od początku swojego "jedynego właściwego" stylu życia na wyspie :wink:

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Lubię. W filmiku roztacza się nad nim taka aureolka zajebistości, niczym na świętych obrazach, to musi być jakiś znak. W dodatku, jeśli powtórzy jeszcze pięć kolejnych razy, że jest zabawny, to chyba nawet w to uwierzę.
Tylko do licha ciężkiego...
<b>Jonathan Penner</b> (Cook Islands, Micronesia, Philippines), bo oboje jesteśmy zabawni, dogadujemy się z innymi i <b>nie jesteśmy na celowniku innych. </b>
... skoro on już naprawdę nie chce oglądać tych sezonów, to niech poczyta chociaż ich streszczenia na wikipedii, bo żal słuchać. Pamiętajmy, że w przyszłym sezonie będzie Sarah, więc niechaj chociaż w tym wystąpi jakiś mądry policjant - tak dla równowagi.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Tylko do licha ciężkiego...
Cytat:
Jonathan Penner (Cook Islands, Micronesia, Philippines), bo oboje jesteśmy zabawni, dogadujemy się z innymi i nie jesteśmy na celowniku innych.

... skoro on już naprawdę nie chce oglądać tych sezonów, to niech poczyta chociaż ich streszczenia na wikipedii, bo żal słuchać.
Istnieje szansa, że skoro jest zabawny to może został tu użyty sarkazm :D
BDR 211 EBK

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33 - Uczestnicy”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości