Survivor 33 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Survivor 33 - Spekulacje/Możliwi uczestnicy

Post autor: Jack »

Spekulacje dotyczące Survivor 33.
Edycja prawdopodobnie filmowana będzie już w maju 2016 roku, a na antenę stacji CBS trafi jesienią 2016.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Survivor 33 oraz 34 zostaną zrezalizowane na Fiji.
http://insidesurvivor.com/survivor-seas ... ation-8479

W sezonie 33 wystąpić mają nowi gracze. Motyw edycji na tę chwilę jest nieznany.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Redmond zaspojlerował obsadę 33 sezonu:

http://insidesurvivor.com/survivor-season-33-cast-11844

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Taka jakaś... stara ta obsada :D Czyżby jakiś twist na bazie wieku? Sunday jest śmieszna, wygląda jak taka szalona amerykańska mamuśka z sitcomu, tutaj po pierwszym wrażeniu nie wyczuwam szans na TypowąStarsząPaniąRunnerUp :lol: Aż trzy Azjatki, będzie luta, lubię Azjatki :D I co tam robi Adam Małysz? To, że zgolił wąsy i wpieprzył kilka Wieś Maków, to nie znaczy, że się przede mną zakonspiruje.

Ogólnie ok, cast wydaje się taki... ludzki, jakby zrobili łapankę na ulicy, a nie pod studiem Tap Madl.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

A ja nawet miałem w subskrypcjach youtubowy kanał na którym występuje Mari Takahashi, no i wstępnie jestem nastawiony lekko negatywnie.

Bardzo negatywnie jestem nastawiony dla 3 osób, które mają religijne "zawody". Już mi się niedobrze na myśl o konfach, które nadchodzą.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tombak dobrze zauważył. Może być coś z podziałem na wiek.
5 kobiet jest powyżej 35 lat. I co najmniej 3 facetów. Jeden z nich nie ma podanego wieku, ale wygląda na ponad 35 lat, a tożsamość jednego z uczestników jest nieznana.
Może powrót do tego co było w Nikaragui? Jeszcze "Medalionu mocy" brakuje :D

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Tu już lepiej jakby zrobili podział w stylu Panamy z czterema grupami, bo akurat Nicaragua była kompletnym niewypałem pod względem twistów.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Tak po prawdzie, to Panama była sezonem dwuplemiennym, na pierwszym etapie wyeliminowany został tylko jeden nietoperz i w sumie cały wymyślny twist poszedł się czochrać o chrust :D Więc jeśli już, to niech go tym razem pociągną dłużej.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Tylko w Panamie było 16 osób także ciężko było mówić o jakimś dłuższym występie plemienia 3 osobowego, a tu wiadomo, że będzie 20 osób co już zmienia rozgrywkę. Przeciwko samemu babcie vs młodzi w Nicaragui nie miałbym nic przeciwko, gdyby się zaś nie okazało, że jest starszych reprezentuje ledwo chodzący Dan, a młodzi wyglądają jak ekipa Avengers.

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Pełna nazwa sezonu to Millennials vs Gen X, czyli na polski to by było "szczyle kontra dziadki" ;D
BDR 211 EBK

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jeżeli chodzi "sołsial eksperymetny" to brzmi to nawet ciekawie. Mam nadzieję, że edit nie spowoduje, że po kilku odcinkach będę wymiotował na myśl o konfie dotyczącej konfliktu pokoleń.
XanderDE pisze:Pełna nazwa sezonu to Millennials vs Gen X, czyli na polski to by było "szczyle kontra dziadki" ;D
Gen X dzisiaj to ludzie w wieku 30-50 lat, więc nie takie znowu dziadki.
Milennials to ludzie do mniej więcej 30 lat, więc nie takie znowu szczyle.

Co do polskiego to Generację X i Pokolenie Milenium jak najbardziej mamy, tylko chyba rzadziej się o tym wspomina w polskiej kulturze(tylko nie powołujcie się na mnie, bo jeżeli chodzi o media to konsumuje zdecydowanie więcej amerykańskich).

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Gen X dzisiaj to ludzie w wieku 30-50 lat, więc nie takie znowu dziadki.
Milennials to ludzie do mniej więcej 30 lat, więc nie takie znowu szczyle.
I właśnie po to ująłem to w cudzysłów, że jednak nie tak do końca :wink:
I ktoś narzekał w jakimś poście, że ma dość podziału na 3 plemiona no to Jeff wysłuchał prośby i mamy w tym sezonie dwa :)
BDR 211 EBK

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Czyli kombinacja S21 Z S14, chyba w większości fanów uważane za jedne z najgorszych sezonów, mniam! już nie mogę się doczekać
Sama nazwa nawet mi się podoba, mam nadzieję, że poziom w zadaniach będzie wyrównany.
20 rozbitków?! czyżby eliminacja dwóch rozbitków na początku, na podstawie aparycji?
Obrazek

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

A mi akurat strasznie podoba się logo jest śliczne xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Będąc w trybie narzekania, to powiem, że nie do końca podoba mi się nazwa tego sezonu. To w sumie to samo co Nicaragua, tylko "lepiej nazwane".
Zobaczymy jak wyjdzie. Mamy 20 uczestników, więc wypada na F3 i dwa odcinki z podwójnymi eliminacjami. Może być naprawdę różnie. Zależy sporo od typu zadań i od twistów takich jak przemieszanie. Jeżeli zadanie będą bardziej fizyczne to starsi mogą mieć sporo problemów i sezon będzie trzeba "ratować" przemieszaniami.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 33 - Spoilery”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość