S32E01 "I'm a Mental Giant"

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

S32E01 "I'm a Mental Giant"

Post autor: Meciek »

PREMIERA w USA: 17 luty
WIDOWNIA: 8.43 miliona, 2.0 / 8.19 miliona, 1.9
Obrazek
"Uczestnicy rozpoczynają najcięższe trzydzieści dziewięć dni w historii Survivor i sprawdzają, czy to siła, wygląd czy inteligencja są cechą, która najbardziej pomaga w zdobyciu tytułu zwycięzcy. A także, jeden uczestnik doświadczy niesamowitego bólu z powodu robaka, który utknął w jego uchu podczas dziewięćdziesięciominutowej premiery Survivor."

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

jeden uczestnik doświadczy niesamowitego bólu z powodu robaka, który utknął w jego uchu podczas dziewięćdziesięciominutowej premiery Survivor.
To by było na tyle, jeśli chodzi o Dziadzia Józia? :D
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Nie no, robak może wykończyć każdego niezależnie od wieku :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »


Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »


Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Nie uwierzę jak tego nie zobaczę!
Obrazek

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Otwarcie całkiem życzliwe. Chwali się fakt, że było sześćdziesiąt minut. Chwali się też fakt, że szybko przeszli do akcji, nie rozwlekując zbyt długo motywu siedzących w łódce/samolocie/ autobusie/jadących na hulajnogach "zamyślonych" postaci oraz ich konf pod tytułem ochjakżemwspaniały. Wszyscy już wiemy po Meet The Cast, że Nick będzie musiał "udawać, że nie jest aż tak mądry, jak JEST" i bardzo mu współczujemy. Wszyscy wiemy, że Scot stawia na sojusz z silnymi facetami. Wybrzuszenie w spodniach Jeffa mocno się uniosło. Wszyscy wiemy, że Kyle-czy-też-Jason umie strzelać palcami, wysyłając wiadomość pod tytułem "drżyjcie" i zaskarbiając sobie tym samym prawo do ksywki od nazwiska, zarezerwowanej tylko dla prawdziwych PRO. Wybrzuszenie w spodniach Jeffa przybrało już nadnaturalne rozmiary. Wszyscy w końcu wiemy, że ładne laski są anderestimejted i tak naprawdę zaprezentują dziką & bezpardonową grę. Tu wybrzuszenie w spodniach Jeffa pozostało bez zmian.

Skoro już przeszli tak szybko do akcji, to miałem nadzieję yyy, to jest obawy, że za chwilę te całe szumnie zapowiadane "most gruelling" 39 days zostanie boleśnie zilustrowane, jak na przykład siedzący na tratwie Dziadzio Józio dostanie w czambuł czymś ciężkim zrzuconym ze statku, ktoś inny zaczepi się o kotwicę i oskalpuje sobie twarz, albo ktoś jeszcze-inny utonie próbując ratować tonące kurczaki (Caleb, nie zechciałbyś?). Nawiasem, nie wiedziałem nawet, że kurczaki aż tak śmiesznie drą pizdy. Brzmiały trochę jak ET z filmu o ET, albo niewykastrowane koty skaczące na przechodniów w poszukiwaniu obiektów seksualnych.

Ok, już kończę bredzić i przechodzę do plemion.

BRAWN
Scenka z ratowaniem ucha Jenny była przepotworna :lol: Tutaj wielkie brawa dla Cydney, która zamiast wyjąć jej tego robala od razu jak tylko się pokazał, zdecydowała się na uzdrowienie koleżanki wrzaskiem prosto do ucha. Całe szczęście, że nie ma takiego typowego, pyskatomurzynkowego głosu, bo wtedy robal cofnąłby się pewnie aż do czaszki, przekicał ją na wylot i wypadł drugim uchem. W każdym razie, larynolodzy/laryngologowie/no w każdym razie ci od ucha, już pewnie molędzą CBS'owi, żeby przygarnąć tę pannę do siebie na staż.

I w ogóle rozpizgała mnie wymiana zdań:
Jenny: Aucia auć, no boli mnie ucho, noooo.
Wszyscy inni: Juhuuu, triiiiimeeeeeejl!!!!

Kyle-czy-też-Jason oraz Scot na razie trzymają plemię w garści, przy czym Scot wydaje się jeszcze do zżarcia, ale Kyle-czy-też-Scott wygląda na typowego kreskówkowego tępaka szkolnego, który ma szczenę szerszą niż Mierzeja Helska, gra w szkolnej drużynie baseballowej i zamyka kujonów w szafce. Czuję, że nawet jeśli przetrwa etap premergowy cały & zdrowy, to koniec końców skończy równie komicznie, jak tego typu postacie i będzie długo zbierał zęby z Ponderosy.

Darnell zaliczył odcinek premierowy w wielkim stylu, już w pierwszej części strzelając majestatycznego kloca prawie pod samym nosem współbraci. Być może była to taka wyrafinowana sołszal gejm, że niby ejnocosiękrępować, tu sami swoi, ale surprise-surprise, nikt nie był przesadnie zachwycony. Ja też nie byłem i cokolwiek by ten gościu później nie zrobił, już zawsze kojarzyłby mi się z takim pływającym rozcieńczonym kupskiem, więc może to nawet dobrze dla niego/dla mnie/dla świata, że poszedł do diabła już teraz. Ponadto, nasz czarny bohater nie nauczył się na błędach, bo wydaje się, że później postanowił strzelac kloce ilekroć tylko znajdzie się w wodzie i na jednego z nich, nosz-kurde-olek, zebrało mu się właśnie wtedy, gdy nurkował podczas IC-ka, przez co nie był w stanie trzymać maski, która nie niepokojona przez nikogo popłynęła sobie w pizdjet na dno.

Blondie przygwoździła odcinek po całości. Na razie jest totalnym planktonem, bo ani to-to się nie przydaje w obozie, ani w zadaniach, a w strategii to już pełen majstersztyk. Kreskówkowi baseballiści proponują jej ochronę w swych walecznych ramionach, w zamian żądając jednej, skromnej, no-tylko-tej-jedynej informacji, czy znalazła idola, na co ta odpowiada "hyymm, mejbi aj didż, mejbi aj didżynt", co w wolnym tłumaczeniu oznacza "walcie pytę, koczkodany, nie ufam wam". Brawo.

W związku z powyższym, fakt, że odpadło Rozcieńczone Kupsko, pozwolę sobie ocenić jako kretynizm, bo nie było raczej wątpliwości, kto z tego dueciku jest bardziej przydatny. A nie zakładałbym aż tak misternej, przenikliwej i w ogóle pełen-Antoni teorii, że Rozcieńczone Kupsko miało skryty plan sabotować ich i gubić po jednej masce w każdym IC-ku, no raz się zdarzyło i od razu wielkie halo, człowiekiem gardzi człowiek.

BEAUTY
Tai po całości :lol: Jesteśmy ekozjebami i kochamy przyrodę = wypi*rdalamy pół lasu z korzeniami w poszukiwaniu HII 8) Myślałem, że co raz zostało znielubione, nie może być już odnielubione i nie dawałem kolesiowi większych szans po wrażeniu, jakie wywarł na mnie w Meet The Cast. Tymczasem, szanse są, jeśli obieca mi, że dalej będzie przemieszczał się takimi śmiesznymi podskokami jak pieprzony gumiś po wypiciu tego ich soku, dalej będzie powtarzał 15 razy w odcinku tym swoim śmiesznym akcentem, że "diśśś iśś śśurwajwor" i dalej będzie tak zabawnie srał we własne gniazdo. Chociaż tak po prawdzie, to tacy fiksum-dyrdum czasami odnoszą zaskakujące powodzenie w idolowych poszukiwaniach, więc nie zdziwię się, jeśli go znajdzie i cała strategia wypracowana do tej pory przez pozostałą piąteczkę pod tytułem "szuka immunitetu = zrównać go z ziemią" pójdzie się bujać z małpami na gałęzi.

Bo komu tu innemu kibicować? No taaak, jest Julka, ale mam jakieś takie wrażenie, że jeśli nagle okaże się, że jednak jest Rosjanką, to całe nasze forum dostanie torsji, złapie doła i skończy się wielki support. Jest Anka, jest Michele, na razie to było tylko takie-tam marmolenie i ciężko jeszcze powiedzieć, jak się rozwiną. Nick mógłby skoczyć na bungee z własnego ego, a Caleb po występie z BB jest już chyba tak znienawidzony, że nie zyskałby fanów nawet gdyby wyniósł jakieś dziecko z pożaru albo zlikwidował reklamy na Polsacie.

BRAINS
Tutaj cuchnie trochę oldskulem, bo kroczem na płocie wiszą jak na razie Dziadzio Józio i TypowaStarszaPaniRunnerUp. Co prawda TypowaStarszaPaniRunnerUp cierpi na nadaktywność japy, co przestaje się podobać towarzyszom, no ale jak wiadomo, TypowaStarszaPaniRunnerUp zawsze jakoś da sobie cudownym sposobem radę, więc pewnie do piachu pójdzie Dziadzio Józio. A jeszcze prawdopodobniej ta cała złota czwóreczka pochamra się między sobą, bo ktoś tam źle przekręci kilka pazzls podczas IC-ka i tragedia gotowa. Jak dla mnie, Barack mógłby odpaść za twarz, a Aubry za to, że mnie dzisiaj tak sromotnie zawiodła. Może to kwestia tego, że jest na odwyku od swoich kredek, elfów i tabletek ekstazy, ale wydaje mi się śmiertelnie nudna i właściwie była dziś chyba o piczy włos od quita przez tę swoją straszliwą chorobę. W każdym razie, proszę mi póki co nie tykać Liz ani Neala, bo wyglądają na ogarniętych i jak na razie mają zaszczyt znaleźć się w gronie moich faworytów.

Za tydzień liczę na więcej strategii i trochę dramy dla osłody, skończyłem, odmeldowuję się, cześć.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Brrr. Koszmar z dzieciństwa po obejrzeniu Star Treka odżył. :D Ciekawe czy to bolało bardziej niż zapalenie ucha, ale pewnie gorsza od bólu jest świadomość, że coś tam łazi, brrr.

Co do eliminacji. Zna się ktoś na nurkowaniu? Domyślam się, że trzeba przytrzymywać maskę, kiedy się skacze z nogami w dół(tak jak Darren), bo jak na główkę to ręce muszą do przodu i tutaj pytanie brzmi czy w związku z tym skakanie na główkę było błędem? Bo jeżeli tak to wszystkie skoki jakie pokazali były obarczone ryzykiem zgubienia maski.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

To, jakim cudem Alecia przetrwała ten odcinek pozostanie jakąś zagadką. xD Mam nadzieję, że teraz dojdzie do finału, bo to doprowadziłoby Jeffa do jakiegoś wybuchu szału.

Ogólnie premiera była całkiem okej, ale większość tego castu jest słaba, ciężko jest komuś kibicować. Podoba mi się set, który jest na radach, wygląda oryginalnie i całkiem dobrze. Zadanie całkiem spoko.

Po pierwszym odcinku na plus wypadli Tai, Anna, Liz, Joseph i może jeszcze Neal (który oczywiście musiał nam przypomnieć, że jest właścicielem lodziarni, bo jeszcze ktoś zapomni, ciekawe ile płacił CBSowi za lokowanie produktu). Rozczarowała mnie Michele, Julia, Debbie (bo mówi o wiele za dużo), Alecia.

Póki co zapowiada się dobrze, zobaczymy, co będzie dalej.

Veron
2nd jury member
Posty: 208
Rejestracja: 13 gru 2015, 00:00
Lokalizacja: ??d?
Kontakt:

Post autor: Veron »

Też mi się podobało! Jakoś tak bez większej dramy, dość w dobrym oldscholowym stylu początek rozgrywki. Caleb ratujący kurczka niczym Mulan ratując Li Shanga z lawiny śnieżnej jakby to miało mu zapewnić wygranie.
Jezu, chyba 3/4 tego castu już dawno by się wycofała na miejscu Jenny, jakie to było obrzydliwe. Miałem wrażenie, że brali ją za jakąś świruskę zamiast jej pomóc i współczuć.
Też nie wiem dlaczego nie wyleciała Blondi, co za rozczarowanie. Jest tak głupia, bezużyteczna i jeszcze się alienuje. Chyba całokształt jej osoby było scena jak oddawał głos. I w sumie nie jest taka ładna.
Aubry na plus udział w zadaniu, ale to rozklejenie w obozie nie zapowiada jej długiego udziału.
Mnie się podobała Anna, Liz i chyba tyle. Jakoś nie pałam nienawiścią do nikogo jeszcze.
Obrazek

Awatar użytkownika
Stach
4th jury member
Posty: 399
Rejestracja: 23 sie 2011, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Stach »

Fajnie, że był dłuższy odcinek, ale szkoda, że tylko jedno zadanie, no ale 3 plemiona itp.

Pierwszy odcinek tak umiarkowanie mi się podobał, jakoś nikt specjalnie nie zrobił na mnie takie bardzo dobrego pierwszego wrażenia, żeby mu już kibicować.

Co do skakania do wody w masce to raczej nie na główkę, a jak już to powinno się skakać z założoną na szyi i ubrać dopiero w wodzie, tak na pewno by się nie zgubiło.

Strasznie się oglądało tego robaka w uchu, bleh xD Nikomu tego nie życzę ;p


Zastanawia mnie jeszcze jedna sprawa, czy takie akcje, jak ktoś szuka HII i nagle go wszyscy szukają są jakoś dogrywane czy co. O ile Tai mógłby się gdzieś chować, to przecież kamerzystę bez problemu powinno się zobaczyć z daleka. No ale mniejsza z tym ;p No i w sumie go znaleźli xD

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Odcinek mi się podobał i dobrze że był dłuższy niż standardowe. Ciężko po jednym odcinku coś napisać o każdym, ale Jennifer zaplusowała tym, że mimo wrednego,bolesnego robaczka pozostała w grze. Pewnie nie jedna z osób by już wzywała medyków i była w drodze do domu np. Aubry. Matko boska,dzień czy dwa na wyspie i już taki lament? Na szczęście później w zadaniu się dobrze spisała,więc może coś z niej będzie.

W plemieniu pięknych zdecydowanie Tai do wylotu,irytuje mnie i to poszukiwanie HI nie było za mądre,sam sobie zepsuł sytuację.

O mądrych mogę powiedzieć jedynie tyle, że Debbie mnie strasznie irytuje i jak to oni pójdą na radę to oby ona wyleciała a nie nasz agent :wink:

Najbardziej kibicowałem silnym i to akurat oni przegrali, ale mając w plemieniu dwie z sześciu osób które na zadaniu nic nie robią a nawet utrudniają to ciężko o wygraną. Decyzja o pozbyciu się Darnella dziwna,wolałbym żeby poleciała blondi, ale po nim też nie będę płakał. Blondi ma mega pusty wyraz twarzy,nie ogarnia całkowicie co się tam dzieje.
Come on in,guys!

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

A mi się wydaje, że to będzie jeden z nudniejszych sezonów typu San Juan del Sur cast jest do bani. Ta czarna (nie pamiętam jak się nazywa) jednak nie jest NaOnką 2.0 o, której tak strasznie marzyłem. Mi do gustu przypadła tylko Anna. Eliminacja też nie jest zaskoczeniem, ale szczerze wywaliłbym blondzie, która kiedy próbuje myśleć przypomina trochę Woo. Może jakaś rodzina ?

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

jak na przykład siedzący na tratwie Dziadzio Józio dostanie w czambuł czymś ciężkim zrzuconym ze statku,
Któraś z dziewczyn dostała w głowę tą słomianą matą jak dobrze zauważyłem.
Nie zdziwiłbym się gdyby to była Alecia i dlatego później miała spóźniony zapłon przy zadaniu i problemy z kojarzeniem xD
W związku z powyższym, fakt, że odpadło Rozcieńczone Kupsko, pozwolę sobie ocenić jako kretynizm, bo nie było raczej wątpliwości, kto z tego dueciku jest bardziej przydatny.
Ja tam uważam, że ją zostawili, żeby mieć kogo wywalić na następnej radzie :wink:
Blondi na dnie, więc wywalmy tego kto jest przed nią, bo nie zanosi się, żeby z tego dna się szybko wydostała :)
Tai po całości Laughing Jesteśmy ekozjebami i kochamy przyrodę = wypi*rdalamy pół lasu z korzeniami w poszukiwaniu HII Cool
No tak. U pięknych to tylko on wybija się ponad przeciętność na razie.
Co prawda TypowaStarszaPaniRunnerUp cierpi na nadaktywność japy, co przestaje się podobać towarzyszom, no ale jak wiadomo, TypowaStarszaPaniRunnerUp zawsze jakoś da sobie cudownym sposobem radę, więc pewnie do piachu pójdzie Dziadzio Józio.
To mnie właśnie rozłożyło na łopatki, jak w 10 sekund wypowiedziała więcej słów niż każdy kogo pokazali wcześniej łącznie z Jeffem xD
Aubry za to, że mnie dzisiaj tak sromotnie zawiodła.
Przyznam, że połowy tego co gadają nie rozumiem i nie do końca skapowałem o co jej właściwie chodziło z tą dramą. Płakała, że jest w Survivor? Tak?

Osoby, które zapamiętałem z odcinka:
Tai za przekopywanie połowy wyspy w poszukiwaniu idola
Alecia za ogólny nieogar
Darnell za akcję z kupą na dnie oceanu i zgubione google
Debbie za wypowiadanie słów szybciej niż niejeden karabin maszynowy
Jennifer z Jej robakiem w uchu - naprawdę się zastanawiałem czemu nie woła medyków, kiedy "coś" żre Jej mózg od środka
Aubry za niezrozumiałą dramę.
BDR 211 EBK

Survivorpl
2nd voted out
Posty: 14
Rejestracja: 19 lut 2016, 00:00
Kontakt:

Post autor: Survivorpl »

Dobre i ciekawe intro, co do pierwszego odcinka martwi mnie bardzo kiepska oglądalność. 8.30 miliona widzów to najniższa oglądalność w otwarcia sezonu w historii programu. Dla porównania rok temu Worlds Apart miał wynik 10.04.
Probst i Burnett nie mają tegich min po pierwszym odcinku.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor 32: Kaoh Rong (Brawn vs. Brains vs. Beauty)”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości