Survivor Legends

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Survivor Legends

Post autor: marinhos »

Hej! Jako jeden z największych fanów Survivor w Polsce, dostąpiłem zaszczytu obejrzenia nagranego w tajemnicy sezonu Survivor: Legends. Jako, że lubię to forum, postanowiłem streścić wam każdy odcinek. Starałem się zawrzeć najważniejsze wydarzenia, pominąłem te mniej ciekawe, jak wizyty krewnych itp.

UWAGA! Zawiera ogromne spoilery! Wypowiedzi z konf są poprzedzone pogrubionym imieniem gracza.

Survivor Legends!

Plemię Hana: Russell, Richard Hatch, Ozzy, Colton, Parvati, James Grabarz, Czarna Wdowa, Amanda, Coach Dragon Slayer, Sandra
Obrazek


Plemię Bosa Boston Rob Mariano, Rupert, Johny Fairplay, Tyson, Phillip FBI, Tony, Joe, Cirie, Stephanie, Big Tom
Obrazek

Odcinek 1
"Legends Rising"

Jeff Probst: Dwudziestu legendarnych graczy Survivor zmierzy się w walce o tytuł najlepszego rozbitka wszech czasów!

W obozie Bosa: Rob rozpala ogień, ale Phillip FBI gasi ognisko i nazywa Roba przestępcą. Wszyscy są w szoku.

Nagrodę wygrywa plemię Bosa
Na nagrodzie Big Tom wypija 20 małych piw i na drugi dzień ma kaca.

Big Tom: Jestem za stary na to.

W obozie Hana: Amanda nawiązuje sojusz z Jamesem i Ozzym. Russell nawiązuje sojusz ze wszystkimi. Sandra wyśmiewa go.

Sandra: Stworzyłam silny kobiecy sojusz, razem z Jamesem i Ozzym, będziemy kontrolować to plemię. Mamy jeszcze Coacha dzięki Czarnej Wdowie. Wszystko mam dopracowane. Nienawidzę ich wszystkich tak samo.

Zadanie o immunitet przegrywa drużyna Bosa. Przegrywają z powodu kaca Big Toma.

W obozie Bosa
: Boston Rob rozkazuje wyrzucić Big Toma, aby nie przegrywać więcej zadań. Wszyscy wydają się zgadzać. Big Tom mówi innym, że wkurza go Rupert.

Rada: 1 głos Boston Rob, 1 głos Rupert, 8 głosów Big Tom
Boston Rob Mariano: Phillip FBI.
Rupert: Big Tom.
Big Tom: reszta.

Odpada Big Tom

------
Odcinek 2

W obozie Hana: Colton wszczyna kłótnie z Richardem Hatchem. Colton panikuje, twierdząc, że panuje układ, który Richard kontroluje. Zaczyna symulować atak wyrostka. Podchodzą do niego Amanda, Sandra i Parvati i obiecują mu sojusz. Sytuacja się uspokaja.

Russell wykorzystując szaleństwo Coltona, wymyka się wgłąb wyspy. Znajduje immunitet.

Russell: Zamierzam wziąć Coltona jak najdalej się da. To mój tajny plan.

Nagrodę: krzesiwo i narzędzia wygrywa drużyna Hana.

W obozie Hana: Russell zawiera sojusz z Richardem, postanawiają pozbyć się kobiet. W międzyczasie zawiera tajny pakt z Parvati i mówi jej o wszystkim, obiecuje jej miejsce w top3 razem z Richem. Opowiada jej, że on zmusił Coltona do wszczęcia kłótni, żeby mógł znaleźć immuniet.

Zadanie o immunitet wygrywa drużyna Bostona Roba, Joe najbardziej się przysłużył do zwycięstwa.

W obozie Hana: Sandra chce podzielić głosy między Russellem i Hatchem, żeby ujawnić ukryty immunitet. Colton informuje o tym Russella. Russell rozkazuje pozbyć się Sandry. Jej los wydaje się przesądzony.

Rada: Russell nie używa immunitetu. Richard Hatch 3 głosy. Russell 3 głosy. 4 głosy Sandra

Na Richarda Hatcha: Colton, Parvati, Coach
Na Russella: Sandra, Amanada, Czarna Wdowa
Na Sandrę: Russell, Richard Hatch, James, Ozzy

Odpada: Sandra

-----
Odcinek 3

W obozie Hana: Russell ma pretensje do Parvati, że zagłosowała na Hatcha. Parvati uspokaja go i mówi, że chce zachować pozory kobiecego sojuszu, wiedziała, że Sandra przegra, więc jej głos był dla zmyłki. Russell wyjaśnia jej, że to on rozkazał Coltonowi powiedzieć Sandrze, że ma idola, wiedział, że dzięki temu podzieli ona głosy myśląc, że wszyscy zrobią tak jak ona powie. To był jego genialny ruch. Parvati udaje, że jest pod wrażeniem, ale uśmiecha się złowieszczo.

Parvati: Zamierzam wykorzystać Russella jako pionka, ale zagraniem z Coltonem mnie zaskoczył.

Amanda zaczyna panikować. Ma pretensje do Ozzyego, że nie powiedział jej, że głosuje na Sandrę. Zdaje sobie sprawę, że Ozzy i James są w sojuszu z Russellem. Zaczyna im tłumaczyć, że to najniebezpieczniejszy gracz, ale oni nie wydają się być do końca przekonani. Russell przechodzi obok i słyszy całą rozmowę, zaczyna grozić Amandzie i wydaje wyrok: będziesz następna.

Nagroda. Twist: zawody indywidualne. Ostateczna walka rozgrywa się pomiędzy Joe i Ozzym. Wygrywa Joe, postanawia zabrać ze sobą Roba i Tonyego. Podczas wycieczki na jachcie, Rob rozkazuje im wyeliminować Cirie, twierdzi, że jest największym zagrożeniem.

Boston Rob Mariano: Cirie jest ogromnym zagrożeniem. Trzeba podciąć jej gardło na początku, zanim zacznie zawierać sojusze.

Zawody o Immunitet wygrywa drużyna Hana, dzięki Ozzyemu.

W obozie: Boston Rob rozkazuje wszystkim głosować na Cirie, twierdzi, że nie jest dobra w zawodach. Wszyscy unikają jej w obozie.

Rada 2 głosy Boston Rob, 7 głosów Cirie

Cirie i Philipp FBI na Roba, reszta na Cirie

Odpada: Cirie

------

Odcinek 4

Boston Rob Mariano: Specjalnie wkurzyłem Phillipa FBI, żeby zagłosował na mnie. Dlaczego? Bo nikt nie chce być w sojuszu z Philipem FBI, to oznacza, że mniej osób będzie na mnie głosować.

Zawody o nagrodę. Znów Twist: Podróż odrzutowcem wygra dwóch najlepszych zawodników z każdego plemienia. Wygrywają Boston Rob i Russell. Podczas wycieczki zawierają tajny sojusz i obiecują sobie, że po połączeniu będą eliminować po jednym z każdego plemienia, aż zostaną we dwóch.

W obozie Hana: Ludzie zaczynają obgadywać Russella, twierdząc, że nic dobrego z jego nagrody nie wyniknie. Wtedy Colton symuluje atak szału, odwracając uwagę od rozmowy na temat Russella. Zaczyna panować chaos. Russell wraca i uspokaja sytuację. Gdy Parvati odciąga dziewczyny na bok, Russell informuje pozostałych, że następnym celem jest Amanda.
Colton wciąż wariuje i mówi, że głosuje na Hatcha i kobiety mają mu pomóc się go pozbyć.

Zawody o immunitet znów dzięki wysiłkowi Joe wygrywa drużyna Boston Roba.

Rada Russell 1 głos, Richard Hatch 3 głosy, Amanda 5 głosów,

Parvati, Colton i Czarna Wdowa zagłosowali na Richarda Hatcha. Amanda na Russella.

Odpada: Amanda


------

Odcinek 5

W obozie Hana: Richard Hatch zaczyna zastanawiać się kto na niego głosuje i pyta Russella czy coś wie o tym. Ten przeczy głową i mówi, że od razu by mu powiedział.

Russell Hantz: To ja rozkazałem Parvatti i Coltonowi zagłosować na Hatcha. To jeden z najlepszych graczy i ostatnią rzeczą na jaką możemy mu pozwolić to poczucie pewności siebie. Niech się zastanawia co się dzieje. To czyni go słabszym. Jestem najlepszy w tym co robię.

Nagrodę: piknik wygrywa drużyna Boston Roba Mariano

Na nagrodzie Johny Fairplay udaje, że jest odwodniony. Boston Rob zawiera sojusz ze Stephanie i obiecuje jej top3. Rupert śmieje się po piracku i opowiada o swojej fundacji dla dzieciaków. Stephanie znajduje wskazówkę do ukrytego immunitetu, Tony próbuje jej to wyrwać. Boston Rob wydaje zakaz poszukiwania ukrytego idola, pod groźbą eliminacji.


W obozie Hana:
Czarna Wdowa przychodzi do Russella, obiecuje mu wierność, jeżeli pozbędą się Coacha. Russell zaczyna być podejrzliwy. Wdowa mówi, że ma dość Coacha. Nie zniesie go dłużej i głosuje na niego. Russell jej nie ufa. Russell udaje się do Pogromcy Smoków i informuje go o zdradzie Czarnej Wdowy. Obiecuje Coachowi, że ona będzie następna, jeżeli Coach okaże mu wierność. Russell mianuje Pogromcę Smoków na swojego rycerza.

Zawody znów dzięki ogromnemu staraniu Joe, wygrywa plemię Bosa.

W obozie Hana: Russell wydaje rozkaz: Czarna Wdowa.

Rada: Coach 1 głos, Richard Hatch 2 głosy, Czarna Wdowa 5 głosów

Czarna Wdowa zagłosowała na Coacha. Na Hatcha głosowali Parvati i Colton. Reszta zagłosowała na Czarną Wdowę

Odpada: Czarna Wdowa
Ostatnio zmieniony 23 maja 2020, 03:08 przez marinhos, łącznie zmieniany 2 razy.

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Post autor: marinhos »

Odcinek 6

W obozie Hana: Parvati specjalnie głosowała na Richarda. Mówi mu, że to Russell kazał na niego głosować. Proponuje, żeby wyrzucić Russella zanim stanie się zbyt potężny. Richard przyznaje jej rację.

Nagrodę wygrywa drużyna Russella. Russell znajduje wskazówkę do ukrytego immunitetu w jednym z naleśników. Udaje mu się ją ukryć.

Zawody o immunitet. Znów dzięki wysiłkowi Joe i Bostona Roba wygrywa drużyna Bosa.

W obozie Hana: Russell znajduje drugi Idol. Śledził go Colton. Russell z radością pokazuje mu Idola. Colton wyjawia mu, że Parvati przekonuje wszystkich, żeby zagłosowali na Russella. Russell postanawia wyciąć Parvati zanim ona się do niego dobierze, ale rozkazuje Coltonowi zagłosować na niego, żeby nikt się nie domyślił ich sojuszu.

Russell buja się w hamaku i śmieje się do rozpuku.

Rada: Russell używa ukrytego immunitetu.
Russell 5 głosów nie liczących się, Parvati 2 głosy.

2 Parvati: Coach, Russell
5 Russell: Ozzy, Richard, Parvati, James, Colton,
Odpada Parvati

-----

Odcinek 7

Podczas zawodów o słodycze Rupert przypadkowo fauluje Stephanie. Boston Rob rzuca się na Ruperta jakby stanowił zagrożenie. Rupert mówi do Roba: nie musiałeś tego robić. Rupert przeprasza Stephanie, wyjasniając, że nie chciał jej skrzywdzić, ta mówi, że jej to nie obchodzi.

W obozie: Fairplay informuje wszystkich, że zmarła mu matka, ale nikt mu nie wierzy.

Bosa przegrywa zadanie o immunitet


Rada:

1 głos Boston Rob Mariano: Phillip FBI
1 głos Philip FBI: Johny Fairplay
6 Johny Fairplay: reszta

Odpada: Johny Fairplay

-----

Odcinek 8

Russell: Mam plan jak zniszczyć plemię Bosa

Nagroda: Russell na zadaniu przekonuje Tysona by głosował na Boston Roba, aby wprowadzić chaos. Obiecuje mu top 3.

Zadanie o immunitet wygrywa Hana

W obozie Bosa: Boston Rob dowiaduje się o zdradzie Tysona, wydaje wyrok.

Rada
2 głosy Boston Rob Mariano: Phillip FBI, Tyson
Reszta głosów na Tysona

Odpada Tyson


----

Odcinek 9

W obozie Bosa: Stephanie znajduje ukryty immunitet.

Stephanie: Boston Rob zakazał szukania immunitetu, ale ja go znalazłam. Nie chcę żeby nikt z mojego plemienia dowiedział się, że go mam, więc oddam go innej drużynie. Dam immunitet Russellowi na zadaniu, dzięki temu zyskam jego zaufanie po połączeniu.

Nagroda: James doznaje kontuzji kolana i zostaje wycofany z programu. Ale rada i tak musi się odbyć.

Zawody o immunitet wygrane przez Hana dzięki Ozzyemu. Stephanie podchodzi do Russella i próbuje mu coś przekazać, ma za mało czasu.

W obozie Bosa: Okazuje się, że Stephanie chciała przekazać Russellowi ukryty immunitet, ale nie udało się jej, gdyż miała za mało czasu, co widział Boston Rob. Mówi jej by głosowała na Phillipa FBI, ale pozostałym rozkazuje głosować na Stephanie.


Rada:

1 Boston Rob: Phillip FBI
1 Phillip FBI: Stephanie
4 Stephanie: Boston Rob, Rupert, Tony, Joe,

Stephanie odchodzi z immunitetem w kieszeni
Stephanie: Próbowałem wykonać duży ruch i zawrzeć sojusz z Russellem. Niestety nie udało się.

Odpada Stephanie i James Grabarz


----

Odcinek 10
"Merge baby"

Następuje połączenie plemion: Ozzy, Hatch, Coach, Phillip, Russell, Boston Rob, Rupert, Tony, Joe, Colton.

Nazwa połaczonego plemienia : True Legends
Jeff Probst: W poprzednich odcinkach: Boston Rob i Russell zawarli sekretny sojusz, podczas gdy pełnili władze nad swoimi plemionami, po połączeniu obiecali eliminować swoje plemiona. Lecz pokrzyżować plany może im Richard, który chce stworzyć sojusz pomiędzy wyrzutkami obydwu plemion.

Boston Rob: Merge Baby! Merge!

Russell próbuje zawrzeć sojusz z Phillipem FBI, ale ten mu odmawia. Russell zaczyna mu grozić eliminacją, ale rozkazuje swojemu plemieniu głosować na Boston Roba.

Zawody wygrywa Joe.

Richard przekonuje wszystkich, że należy glosować na sportowe zagrożenia, bo będą wygrywać wszystkie zawody i zdobędą najwięcej głosów na radzie finałowej. Russell podchodzi do Roba i mówi, że tak jak mu obiecał, wyeliminują najpierw kogoś z plemienia Hana.

Russell: to moja zemsta na Ozzym, za głosowanie na mnie.

Tony
: zamierzam wyciąć plemię Hana jeden po jednym

Rada:
1 Russell: Phillip,
4 Boston Rob: Colton, Ozzy, Hatch, Coach,
5 Ozzy: Russell, Boston Rob, Rupert, Tony, Joe,

Odpada: Ozzy

-----

odcinek 11

"Hobbit on crack"

Russell biega wkurzony po obozie i terroryzuje swoje dawne plemię. Chce wiedzieć kto flipnął. Wskazuje na Coltona. A tak naprawdę to Russell zdradził swoje plemię i zagłosował na Ozzyego, w ramach obietnicy złożonej Robowi.

Russell: Oskarżając Coltona o zdradę chciałem ukryć nasz sojusz i fakt, że to ja zdradziłem swoje plemię.


Richard Hatch powoli próbuje stworzyć własny sojusz, bierze Ruperta oraz Phillipa FBI, któremu obiecuje, że wyeliminują Bostona.

Immunitet wygrywa Russell,

W obozie: Boston Rob dowiaduje się, że Colton pracuje dla Russella, postanawia go wyeliminować, żeby osłabić Russella.

Rada:
Boston Rob: Phillip,
Joe: Russell, Colton, Coach, Hatch,
Colton: Boston Rob, Rupert, Tony, Joe.


Colton zaczyna płakać i wycofuje się z programu. Nie dochodzi do powtórnego głosowania.

Odpada Colton
Ostatnio zmieniony 28 mar 2022, 03:47 przez marinhos, łącznie zmieniany 3 razy.

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Post autor: marinhos »

odcinek 12


"Power of Richard begins"

W obozie panuje chaos. Każdy ma z kazdym sojusze, nikt nie wie kto z kim jest.

Russell: Zadanie wykonane

Rupert: Tym razem może trochę bardziej postaram się grać w tę grę, dlatego zdecydowałem się zdradzić Roba na następnej radzie, jest moim największym zagrożeniem. Richard Hatch mnie szanuje, a Boston nie.

Coach: Russell to najlepszy gracz jaki grał w tę grę, zamierzam trzymać się go do końca.

Immunitet wygrywa Boston Rob Mariano

Boston Rob: zamierzam wziąć Russella do finału. Nikt na niego nie zagłosuje. To najlepsza osoba, którą mogę zabrać. Dam mu pozory władzy po połączeniu. W tej chwili głównym zagrożeniem jest Richard, który próbuje przejąć moje plemię.


Richard Hatch:
Udało mi się zawrzeć silny sojusz z Rupertem i Phillipem, teraz ja kontroluję tę grę.

Rada: Richard Hatch rozkazuje wyeliminować Joe.

Głosy na Joe: Hatch, Filip, Rupert, Russell, Coach.
Głosy na Hatcha: Boston Rob, Tony, Joe.

Odpada: Joe

-----

odcinek 13

"Starcie trzech sojuszy"

Boston Rob: Russell myśli, że to on kontroluje grę, ale ja też chciałem pozbyć się Joe, to dobre dla mojego planu.

Russell: Richard Hatch myśli, że kontroluje tę grę, ale to był mój pomysł, aby wyeliminować Joe.

Richard Hatch:
Pozbyłem Russella i Bostona Roba całkowitej kontroli nad grą.

Immunitet wygrywa Richard Hatch

Russell daje ukryty immunitet Boston Robowi, w zamian za głos na kogoś ze swojego plemienia.
Rada: Boston Rob używa immunitetu.

Boston Rob: Richard, Phillip FBI, Rupert, Tony
Tony: Boston Rob, Russell, Coach

Odpada Tony

----

odcinek 14

Richard jest wściekły na Russella, za to że dał immunitet Robowi. Russell buja się na hamaczku i śmieje się do rozpuku. Boston Rob nerwowo chowa się w krzakach i podsłuchuje Ruperta i Phillipa, którzy rozmawiają o piratach i FBI. Podchodzi do nich Coach i mówi, że to właściwy moment, żeby wyeliminować Russella.

Zadanie o nagrodę licytacja: Russell jako ostatni zachowuje pieniadze do końca i licytuje wskazówkę do immunitetu.

W obozie: Russell zaczyna biegać po lesie, Hatch i Boston zaczynają go gonić. Russell odnajduje immunitet. Jest to połówka super immunitetu. Drugą połówkę odnajduje Boston Rob. Obaj się ukrywają.

Zawody o immunitet wygrywa Richard Hatch.

Boston Rob: Najlepszą dla mnie osobą, którą chcę zabrac do finału jest Russell, zrobię wszystko, aby zabrać go ze sobą do finału. Nie dostanie ani jednego głosu od rady sędziowskiej. Zdradził każdego. Hatch wygrał immunitet, więc muszę pozbyć sie jego najlepszego sojusznika Phillipa.

Na radzie

Russell: Richard Hatch, Rupert, Philipp, Coach.
Phillip: Boston Rob, Russell,

Boston Rob i Russell łączą się w super immunitet i głosy na Russella nie liczą się.

Odpada Phillip

----

odcinek 15

W obozie Russell wygraża Coachowi i nazywa go zdrajcą. Wydaje rozkaz, aby go wyeliminować. Ritch i Boston uważają to za dobry pomysł, ktoś kto flipnął jest niepewny, ale nie informują o tym Ruperta. Gdy Rupert idzie łowić ryby z Coachem, złota trójka zawiera tajemny sojusz. Ich planem jest zabrać się razem do finałowej trójki. Są zgodni, że Coach i Rupert nikogo nie urazili, nie przyczynili się do żadnej eliminacji, dlatego dostaną najwięcej głosów na radzie.

Russell wygrywa zadanie

Na Radzie
Coach 4 głosy: Richard, Russel, Boston, Rupert.
Rupert 1 głos: Coach

Odpada Coach

----

Odcinek 16

Boston Rob twierdzi, że Rupert dostanie najwięcej głosów od sędziów. Nikogo nie uraził, nie przyczynił się do żadnej eliminacji. Richard i Russell również zgadzają się, że Rupert jest największym zagrożeniem. Dlatego odpadnie jako czwarty, jeżeli nie wygra zadania.

Zadanie o immunitet wygrywa Boston Rob

Rada:
Rupert głosował na Russella
Reszta głosowała na Ruperta

Odpada: Rupert

W finałowej trójce są Boston Rob Mariano, Russell Hantz i Richard Hatch. Przechodzą marsz pamięci i podpalają kukłę każdego gracza z tego sezonu. Śmieją się do rozpuku z ich głupoty i naiwności, przypominając sobie jak nimi manipulowali i jak łatwo ich wyeliminowali.


----

Finałowa Rada i głosowanie

Po wykonaniu przemów i pytań szanse wydają się bardzo wyrównane.


Jeff bierze skrzynkę z głosami i wsiada do helikoptera. Po chwili ląduje na szczycie wieżowca w Nowym Jorku.

Jeff odczytuje wyniki głosowania.

2 Boston: Joe, Tony,
2 Hatch: Phillip FBI. Rupert.
3 Russell: Coach, Colton, Ozzy,

Jeff Probst: Najlepszym zawodnikiem w historii Survivor zostaje Russell Hantz!
Ostatnio zmieniony 13 cze 2020, 15:22 przez marinhos, łącznie zmieniany 1 raz.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Jako fan fik to słabo. Pisanie niedbale, byle tylko zamieszczać jakieś szczątkowe informacje. W zasadzie całość dałoby się upchać w jednym poście. Nie rozumiem po co nabijać ich, aż 16 i to jeden po drugim.
Sam pomysł mierny i nieciekawy.

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

A mi się podobało znaczy można się było z czego pośmiać. Gra dość przewidywalna, a w połowie sezonie chyba nie chciało ci się już pisać i pisałeś byle co, tak żeby było, ale i tak jest to lepsze niż jakieś długie opowiadania na całą stronę. Rób więcej takich rzeczy, bo robisz to bardzo fajnie :)

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Post autor: marinhos »

Hej!

Macie racje, poprawiłem literówki i dodałem trochę więcej w środku sezonu. Jak Administrator da radę można scalić w jeden post.

Wielkie dzięki za komentarze. Starałem się podawać istotne informacje, żeby łatwo i szybko się czytało. To nie opowiadanie, a bardziej krótki recap.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

:?
:)
:D
:lol:

Czooo, jak Boston Rob i Richard Hatch mogli przegrać, ja się nie zgadzam :cry: Zachęcam do napisania w przyszłości dwóch kolejnych recapów, w których w identycznej F3 obaj panowie to sobie odbijają i to oni zgarniają ten trzeci głos, tak, żeby każdy ze "złotej trójki" miał swoje chwile triumfu :wink:
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze: Zachęcam do napisania w przyszłości dwóch kolejnych recapów, w których w identycznej F3 obaj panowie to sobie odbijają i to oni zgarniają ten trzeci głos, tak, żeby każdy ze "złotej trójki" miał swoje chwile triumfu :wink:
Mariano i Hatch nie są tak ułomni jak Hantz, więc nie potrzebują fikcyjnych chwil triumfu :D

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Mariano i Hatch nie są tak ułomni jak Hantz, więc nie potrzebują fikcyjnych chwil triumfu
YYYYHH, ale z Ciebie chuligan, jak możesz pisać takie oszczerstwa o naszym zwycięzcy? :shock: Mamy Cię stąd wyprosić? Patrz, jak cudownie zagrał, nawet spalił "kukły" wyeliminowanych i "śmiał się do rozpuku" :D Na drugim planie prawdopodobnie huknęła błyskawica.

Jedyne, czego nie rozumiem, to dlaczego akcja nie rozstrzygnęła się już w pierwszym odcinku! Można było napisać, że już pierwszego dnia na widok złotej trójki wszyscy pozostali zaczęli w popłochu uciekać z powrotem do łodzi, a James w ferworze paniki potknął się o piasek i złamał nogę, przez co tradycyjnie odjechał medicalem. Zabrakło mi też łez Jeffa podczas finałowej Rady Marzeń i obietnicy, że za tak wspaniałą grę, odpali pozostałej dwójce po milioniku z własnej kieszeni :wink: Poza tym, nienagannie.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

tombak90 pisze: Patrz
Póki co próbuje przetrawić pierwszą konfę w której Sandra opowiada jak twardą ręką kontroluje całe plemię, więc raczej nieprędko zapoznam się z całością :wink:

Luukas
6th voted out
Posty: 96
Rejestracja: 07 lis 2015, 00:00
Lokalizacja: Polska
Kontakt:

Post autor: Luukas »

marinhos czy zamierzasz robić kolejny sezon ?

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Post autor: marinhos »

Jeżeli będzie zainteresowanie tym sezonem, pozwolę forumowiczom wybrać skład Survivor Legends: 2. Odcinki będą dłuższe, ale raz na tydzień.
tombak90 pisze:
Jedyne, czego nie rozumiem, to dlaczego akcja nie rozstrzygnęła się już w pierwszym odcinku! Można było napisać, że już pierwszego dnia na widok złotej trójki wszyscy pozostali zaczęli w popłochu uciekać z powrotem do łodzi, a James w ferworze paniki potknął się o piasek i złamał nogę, przez co tradycyjnie odjechał medicalem. Zabrakło mi też łez Jeffa podczas finałowej Rady Marzeń i obietnicy, że za tak wspaniałą grę, odpali pozostałej dwójce po milioniku z własnej kieszeni :wink:
Umarłem z tego, genialne :lol:

Ps. Dodałem zdjęcia obu plemion.

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Wielkie dzięki za komentarze. Starałem się podawać istotne informacje, żeby łatwo i szybko się czytało. To nie opowiadanie, a bardziej krótki recap.
Recap to podsumowanie. Recapem mógłby być np. tekst streszczający to co działo się w odcinkach Survivor Koh-coś-tam. Ten twój "recap" to fan fiction i nic tego nie zmienia. Także traktuję jak opowiadanie.

tombak90 & frasiek wy nicponie :x !

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

marinhos pisze:
tombak90 pisze:
Jedyne, czego nie rozumiem, to dlaczego akcja nie rozstrzygnęła się już w pierwszym odcinku! Można było napisać, że już pierwszego dnia na widok złotej trójki wszyscy pozostali zaczęli w popłochu uciekać z powrotem do łodzi, a James w ferworze paniki potknął się o piasek i złamał nogę, przez co tradycyjnie odjechał medicalem. Zabrakło mi też łez Jeffa podczas finałowej Rady Marzeń i obietnicy, że za tak wspaniałą grę, odpali pozostałej dwójce po milioniku z własnej kieszeni :wink:
Umarłem z tego, genialne :lol:
Co nie? :D To brzmiałoby bardziej realistycznie. Bo któż nie wysrałby sobie ze strachu dwunastnicy na wieść o tym, że przyjdzie mu się zmierzyć z Russellem, Hatchem i Bostonrobemmariano?

W przyszłej edycji, w której F3 będzie oczywiście taka sama, stanowczo powinieneś się jeszcze pokusić o wymyślenie tekstów uzasadnień jurorów głosujących na któregoś z trzech wspaniałych. Z pewnością chcieliby przyznać ich wielkość, stwierdzić, że dali im solidną lekcję i śmialiby się do rozpuku ze swojej własnej głupoty, która doprowadziła do ich porażki. Taki akcencik na koniec byłby idealnym ukoronowaniem zajebistości Russella, Hatcha i Bostonrobamariano. Póki co, mimo wszystko, jest ona trochę zbyt mało ewidentna z Twojego tekstu.
Jeżeli będzie zainteresowanie tym sezonem, pozwolę forumowiczom wybrać skład Survivor Legends: 2.
Zdecydowanie! Ja na przykład uważam, że masz prawdziwy talent. Kiedy głosujemy? Zgłaszam kandydaturę Russella, Hatcha i Bostonrobamariano!!!11
A dalej już nie wiem, ciężka sprawa... Rzecz jest o tyle delikatna, że nie wypada sprofanować tak wielkich Graczy obecnością w tym samym caście kogoś niegodnego. A w ogóle, można też zgłaszać kobiety, czy nie za bardzo?
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Umbastyczny
sole survivor
Posty: 2130
Rejestracja: 25 lut 2013, 00:00
Winners at War: Yul
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Umbastyczny »

Ej, to jest całkiem spoko. Poprawiłeś mi humor w szary sobotni poranek.

Jest kilka rzeczy, które bym zmienił. Np. nierówna ilość kobiet i mężczyzn w plemionach (6:4 oraz 8:2). Rozumiem, że dobierałeś graczy pod edycję Legends, ale no, jednak dziwnie to wygląda i odstaje od normalnych edycji. Na szczęście wszystkie szybko wyleciały, więc problem sam się rozwiązał.

Po drugie liczyłem na więcej zwrotów akcji. Rozumiem, że gra została zdominowana przez najlepszych graczy, ale po innych legendach liczyłem na ciut więcej + całość wyszła lekko przewidywalnie, bo od początku było widać, kto radzi sobie zdecydowanie najlepiej. Hatch, Russell i Rob mogli siać jeszcze większy zamęt i doprowadzić do bardziej efektownych ruchów.

Całość jednak na plus, ładnie poprowadzona historia finalistów. Rzeczywiście przydałoby się dodatkowe konfy przy głosowaniach i w finale. Pomysł dobry, wymaga lekkiego dopracowania. Drugi sezon chętnie poczytam.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor FanFiction”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość