Survivor Fanon

ODPOWIEDZ
Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Survivor Fanon

Post autor: Bartosh »

Cześć!
Piszę do Was w sprawie uczestnictwa na jednym z nowych fanonów. Ale tym razem nie chodzi o uczestnictwo na znanym wszystkim http://pl.survivorfanonpolska.wikia.com ... olska_Wiki i jest to totalnie inna zabawa, z totalnie innymi zasadami. Oto one.
Masz szansę na uczestnictwo w jednym z moich fanonów, który odbędzie się na nowej wiki, z nowymi graczami. I to TY decydujesz o grze swojego uczestnika.
Zasady gry:
Kiedy już stworzysz osoby na stronie, do której link podam na koniec opisu tej gry, następuje casting. Zostaje wybrane 16/18/20 osób do gry, zależnie od edycji. Inni gracze nie wiedzą kto stworzył postać i jakie są postacie, nic o ich cechach charakteru, o planie strategii etc. Powstaje profil twojego uczestnika i jedyne co wiesz o swoich rywalach - to jak wyglądają.
Rozgrywka:
Rozgrywka wygląda następująco: odcinków będzie 13/14, też w zależności od liczby uczestników. Odcinki raczej co 4 dni, wysyłane każdemu na GG/prywatna wiadomość na forum, fanon powinien trwać średnio 2,5 tygodnia do 3. NIE GŁOSUJECIE na plemię, które ma przegrać na immunitet, lecz decydujecie o wszystkim, co Wasza postać ma robić w grze. Nie będzie to polegało na tym, że "Niech moja postać założy sojusz z Baśką". Nie będzie tak łatwo. Wasza postać będzie miała pewne 'prawa' na odcinek, czyli wyszukiwanie HII, można decydować o tym, czy wasza postać ma śledzić osoby, które w podejrzany sposób grzebią w drzewach w poszkiwaniu idola, a wtedy ty jako użytkownik dostaniesz info. Możesz zdobywać różnorodne informacje, to jak chcesz grać zależy
od Ciebie, ale nie mógłbyś doprowadzać do milionów ruchów i strategii na odcinek.
Wyzwania o immunitet czy o nagrodę - tutaj wszystko przypada na los, czyli po prostu losowanie kto wygrywa, etc.
Zdobywanie sojuszów to totalnie inna sprawa. Jak już mówiłem, nie będzie tak łatwego decydowania o tym. Wasze sojusze polegać będą na wspólnym zaufaniu. Będziecie mogli decydować, że wasza postać chce podjać się relacji z innym uczestnikiem i jeśli użytkownik, który jest właścicielem tej postaci również będzie chciał z Waszą - pyk, macie sojusz. Macie wpływ na sojusze, na grę waszych uczestników, na przekonywanie pozostałej części plemienia kto jest najsłabszy/najniebezpieczniejszy, ale nie na bezpośrednią eliminację. Jako, że ja jestem autorem fanonu, to ja będę pisał odcinki, ale będą one tak naprawdę "zlepkiem" waszych
decyzji i waszej gry.
Uczestnictwo:
W zależności od zasad każdego z castingów, będzie to polegało na stworzeniu od 2-3 postaci na stronie https://www.faceyourmanga.com/ - dalsze informacje, kiedy już wyrazisz chęć na uczestnictwo. ;)

No i cel tego wszystkiego? Dobra zabawa. Każdy z nas lubi Survivor, a ten fanon byłby tak naprawdę wspólną sprawą! Strategia, kombinowanie i rywalizacja to coś, co chyba wszyscy lubimy!

Jeśli jesteś chętny/a na uczestnictwo - zapraszam o pisaniu w sprawie uczestnictwa na GG: 48849107, lub jeśli nie posiadasz GG - piszcie w prywatnej wiadomości tutaj, na forum.

Strona Fanonu: http://survivorfanonbybartosh.wikia.com ... tosh_Wikia

Pozdrawiam, Bartosh. :evil:

marinhos
7th voted out
Posty: 114
Rejestracja: 01 cze 2014, 00:00
Winners at War: Rob
Kontakt:

Survivor Fanon

Post autor: marinhos »

Brzmi ciekawie, ale i trochę skomplikowane. Ja się piszę.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Survivor Fanon

Post autor: Bartosh »

Mam już zgłoszenia, ale marinhos - skontaktujmy się na gg, lub na priv i wszystko sobie objaśnimy. ;)

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Survivor Fanon

Post autor: Bartosh »

Ostatnio zmieniony 13 maja 2017, 18:13 przez Bartosh, łącznie zmieniany 1 raz.

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Survivor Fanon

Post autor: Bartosh »

Dla osób, które nie są chętne na uczestnictwo, ale chciałyby wiedzieć o co biega - odcinki są pisane i umieszczane na stronie, wystarczy kliknąć na tytuł odcinka. ;)

Bartosh
4th jury member
Posty: 350
Rejestracja: 07 lut 2012, 00:00
Kontakt:

Survivor Fanon

Post autor: Bartosh »

KOCHANI!

Sezon 2 dobiega końca i przewiduję finał na poniedziałek, lecz w związku z tym, że wkrótce nie będzie mnie jakiś dobry tydzień, to rozpoczynam casting na trzeci sezon, który będzie trwał od dziś do 23 maja, z czego ogłoszę cast 25 maja. Oto reguły:

1. Każdy z Was ponownie tworzy jedną kobietę i jednego mężczyznę, podaje ich dane czyli praca, wiek, miejsce zamieszkania
2. Twoją postacią nie może być realna osoba.
3. Reguły gry się nie zmieniły, to wy opisujecie mi wasze strategie, ja piszę scenariusze.

Postać tworzycie na https://www.faceyourmanga.com/i musi ona znajdować się na białym tle, bez gadżetów, etc. (wszelkie zasady wyjaśnię po zgłoszeniu się na GG.)

Dla tych którzy grają pierwszy raz:
Gra polega na interaktywnej wersji Survivor. Twoja postać będzie prowadziła grę zgodnie z twoim życzeniem, to ty mi piszesz z kim chce nawiązywać relacje, czy szuka HII i z kim nawiązuje sojusz. Wszelkie pytania proszę kierować na GG: 48849107

Aby wziąć udział, najpierw trzeba napisać do mnie, a wtedy wyjaśnię warunki uczestnictwa.

Poprzedni sezon można przeczytać tu: http://survivorfanonbybartosh.wikia.com ... vor:_Congo
(wystarczy kliknąć na nazwę odcinka)

ODPOWIEDZ

Wróć do „Survivor FanFiction”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości