The Amazing Race 25

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 25

Post autor: Jack »

Prawdopodobnie powstanie 25. edycja "The Amazing Race". 21 listopada 2013 roku mija termin wysyłania zgłoszeń do tej edycji. 25. sezon filmowany będzie w okresie maj-lipiec 2014.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ramówka CBS na sezon 2014/15. Amazing Race emitowany będzie w piątki... http://hatak.pl/artykuly/upfronty-2014- ... on-2014-15

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wczoraj rozpoczęło się filmowanie The Amazing Race 25. Wśród par Whitney i Keith z Survivor 23.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Podoba mi się cast tej edycji ;d a jeszcze bardziej podoba mi się to że jest tyle żeńskich teamów i tylko dwa męskie :D mam nadzieję, że edycja nie rozczaruje :D i że Keith i Whitney poradzą sobie lepiej jak Jenna i Ethan :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mam nadzieję, że ta edycja będzie lepsza niż kilka poprzednich. TAR24 nie był aż taki zły, jednak brakuje trochę nowych lokalizacji, ciekawych zadań i charakterystycznych drużyn. Przerzucenie emisji na piątek też nie jest niczym dobrym. Ale trzymam kciuki za TAR i mam nadzieję, że się obroni.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

zmiana dnia emisji to akurat bardzo mi zaszkodzi, ale skoro zdobyli Emmy, któryś raz, to może, pomimo takiej zmiany, a jak wiadomo piątek w amerykańskiej telewizji to najgorszy dzień na emisję czegokolwiek, jeszcze się utrzymają przez kilka sezonów ;d

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jack pisze:Wśród par Whitney i Keith z Survivor 23.
Nieświadomy tego zacząłem oglądać i zupełnie mi się odechciało, gdy zobaczyłem ludzi z czołówki mojego rankingu beznadziejnych graczy z Survivora.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

25x01
Odcinek nie był taki zły. Drużyny są na pierwszy rzut oka dość ciekawe i sporo działo się w pierwszym odcinku. Szkoda mi jedynie blondynek, które były bardzo blisko w zadaniu z kopaniem, jednak dały się namówić na 4godzinną karę i odpadły (a wszystko przez Keith'a xd).
Nie wiem czy Whitney i Keith byli beznadziejni. Po prostu mało o nich wiedzieliśmy. Mieli romans podczas gry, a jakby o tym nie wspominano, Whitney miała też bardzo mało wypowiedzi w Survivor 23. (Wgl strasznie się postarzeli przez te 3 lata ;D)
Zmiana pory emisji chyba jednak nie wyszła im na dobre. Wyniki oglądalności dramatycznie spadły. Mam nadzieję, że TAR nadal będzie emitowany (chociaż jedna edycja na rok).
Czekam na kolejny odcinek.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

25x01
Nie jest źle, bywały gorsze początki ;d blokada bardzo mi się podobała, bo aż przywiodła na myśl sezon 22 i cudowne Bali <3 co do par, to no jakoś nie ma pary której strasznie nie lubię, choć dentyści straszą mnie swym wyglądem :lol: ten gość chyba jest częstszym klientem solarium jak nie jedna kobieta xd cieszę się, że Keith i whitney są dalej w grze, choć tutaj też jakoś super editu nie mają, ale może jeszcze będą z nich ludzie :d

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Roxy, a czym przestraszyli Cię dentyści? Zębami? :D Z tym solarium to pewnie masz rację, ale może ta opalenizna od tego, że za długo przebywa w swoim gabinecie pod tą lampą, którą święci pacjentom na zęby :D

frasiek
sole survivor
Posty: 1106
Rejestracja: 27 gru 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: frasiek »

Jack pisze:2
Nie wiem czy Whitney i Keith byli beznadziejni. Po prostu mało o nich wiedzieliśmy.
Mnie w zupełności wystarczy to jak ta para geniuszy zagłosowała w 5 odcinku, aby uznać ich za beznadziejnych graczy.
Mieli romans podczas gry, a jakby o tym nie wspominano
To pewnie ma coś wspólnego z tym, że podczas gry Whitney była mężatką.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Jack widziałeś twarz tego gościa? Przecież to chodząca reklama botoksu!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak. Whitney była mężatką, ale już podczas nagrywania Survivor "zakochała się" w Keithie i mieli mały romans. Pisano o tym na różnych amerykańskich portalach o programie.

Może i masz rację w tą twarzą. Nie przyglądałem mu się dokładnie :D

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Musiała odpaść drużyna, której kibicowałam. Zawsze mam tak w TAR'ze USA. Znajduje swoich faworytów. Ups, sorry. Odpadacie, ale szkoda mi blondynek, bo miały potencjał. Mogły nam wyrosnąć na villainsów. No cóż. Jedynie, co kibicuje teraz to tylko tej przesłodkiej parze wietnamskiej, a reszta może być. Jeśli chodzi o etap, to strasznie dziwne były te zadania. Wgl niewyczuwalny klimat TAR'a. Na dodatek twist wyjęty z dupy i nazwa również. Jestem ciekawa, kto czerpie te nazwy twisów z CBS, bo normalnie takiej kreatywności nie widziałam już dawno. I w sumie sam TAR już nie pociągnie, bo CBS jest taki wdzięczny, że otrzymał Emmy, że go przenieśli na piątki i zapewne polecą jeszcze dwa sezony i bye bye, bo z taką oglądalnością, to zniżą się do poziomu The CW. XDDDDD
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

EndlessPanic
6th voted out
Posty: 87
Rejestracja: 03 cze 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: EndlessPanic »

Pierwszy odc niezbyt mi się podobał, jedynie ostatnie zadanie było fajne. I w dodatku odpadła najciekawsza para. Nie dość, że blondynki to jeszcze wredne :D Szkoda, że to one wyleciały bo miały potencjał, nie były głupie i były całkiem wysportowane.

Drugi odcinek był o wiele lepszy, fajnie, że byli w Oxfordzie bo uwielbiam to miasto. Drużyna która odpadła była mi obojętna bo prawie wcale ich nie kojarzyłem. Dobrze, że ta matka z córka nie odpadły, bo są zabawne. Prawie umarłem ze śmiechu jak jedna z nich sikała do rzeki xD

Lubie parę drużyn, ale jakoś na razie nikomu nie kibicuje. Mam tylko nadzieję, że następnie odpadną strażacy (moim zdaniem zabrali miejsce blondynkom, a są o wiele gorszą drużynom) a potem dentyści (ich zęby i solara mnie oślepiają a ich ego dobija) chociaż mam złe przeczucie, że dotrą do finału, oby tylko nie wygrali...

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości