The Amazing Race 27

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 27

Post autor: Jack »

The Amazing Race 27

markhoff
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: markhoff »

Dzisiaj krecili Amazing race 27 W KRAKOWIE! Ma ktos jakiejs informacje?

skm94
2nd voted out
Posty: 18
Rejestracja: 18 lut 2013, 00:00
Kontakt:

Post autor: skm94 »

Na razie nie ma za wiele info:

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To chyba etap 8 albo 9.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

serio? przegapiłam :( jeszcze jak byli w okolicy rynku wtedy co ja to już w ogóle wtopa no xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ale Wy jesteście. Mieszkacie na miejscu i żadnych info nie macie. Nawet MD. Wstyd :(

markhoff
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: markhoff »

Bardzo dobry route jest w tym sezonie:
USA-Brazylia
Brazylia-Argnetina
Argentyna-Zambia
Zambia-Zimbabwe
Zimbabwe-Francja
Francja-Holadnia
Holandia-Polska
Polska-India

Beda konczyc krecic za pare dni!
Ma ktos wiecej informacji o odcinku w polsce?

markhoff
Posty: 4
Rejestracja: 07 lip 2015, 00:00
Kontakt:

Post autor: markhoff »

Obrazek

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Raczej nikt z nas nie ma żadnych informacji na temat tego odcinka. Nawet MD niczego nie zdobyła :(

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

27x01

Taki typowy średniak odcinek. Jakoś od pewnego czasu amerykańska edycja zaczęła mnie strasznie nudzić, ale poprzedni sezon był o dziwo dobry. I dobrze, że skończyli z tym selfie shit i oprawa wygląda o wiele lepiej, niż w poprzednim sezonie i drużyny są wszystkie ciekawe, ale i tak przez cały sezon będę znać imiona tylko 5 drużyn, bo to CBS i ich editowanie. Na szczęście zadania nie są takie łatwe i sprawiły problemy. Zaskoczona jestem, że dali FF w pierwszym odcinku. Szkoda, że nie odpadli fani, bo beczenie przez połowę odcinka, że odpadną było irytujące. Szkoda, że TMZ Whores odpadły, ale przetrwały moje drugie faworytki!
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

27x01

Zacząłem oglądać TAR z powodu TMZ Whores i odpadły pierwsze... : / Ale no ogólnie odcinek był całkiem fajny, chociaż nie mam do czego porównać, miło się oglądało, zobaczymy co będzie dalej.

EndlessPanic
6th voted out
Posty: 87
Rejestracja: 03 cze 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: EndlessPanic »

27x01
Całkiem niezłe rozpoczęcie sezonu. Podobały mi się zadania, były trudniejsze niż ostatnio, chociaż było ich jakoś mało. Na plus też lokalizacja i fajne widoki. No i moim zdaniem obsada jest o wiele lepsza niż w poprzednim sezonie.

Po pierwszym odcinku ciężko powiedzieć coś więcej o drużynach, ale jak na razie lubię: Jazmine & Danielle, The Cheerleaders oraz matkę z synem xD

Matka z synem są creepy. Ich relacja jest creepy, totalnie wyjęta z "Psychozy". Normalnie Norman Bates jak żywy. Pewnie będą z nimi jakieś dramy, może nawet zacznie przebierać się za swoją matkę i ją naśladować :D

Natomiast najbardziej irytujący byli Justin & Diana. Miałem nadzieję, że odpadną bo już nie mogłem słuchać tego kolesia. No ile można płakać...

Szkoda trochę że Team TMZ odpadły, bo miały taki trochę bitchowaty charakter. W dodatku były całkiem zabawne i niegłupie. Myślałem, że będą kimś w rodzaju Brook & Claire z 17 sezonu.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

27x02

Bardzo fajny odcinek! Chociaż gdyby odpadła zielona drużyna byłoby lepiej. Jeżeli chodzi o zadania, to detour bardzo mi się podobał, natomiast roadblock niekoniecznie. Ostatecznie odpadły karły, których trochę lubiłem, ale wolę, aby zostały #TrackStars i #TheDancers, którzy wydają się ciekawsi.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

27x02.

Ten odcinek bardziej mi się podobał, ponieważ o wiele więcej się działo. Chociaż pod koniec było wiadome, że karły odpadną, bo raczej by nie wygrali footrace z czarnoskórymi. Nie będę za nimi płakać. I w tym odcinku #thecheerleaders nieźle sobie poradziły i za pierwszym razem udało się zrobić blokadę. YAY! W następnym odcinku szykuje się drama! #BRINGUSHayley
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

27x03

Chyba najgorszy odcinek do tej pory, chociaż miał swoje momenty, jak na przykład danie nadziei na to, że Green Team zatrzyma się na roadblocku i odpadną, albo to, że ChacAttack poszli na detour bez pejcza i musieli się wracać. <3 Niestety odcinek był bardzo przewidywalny, bo od samego początku było wiadome, że The Dancers odpadną, chociaż 2x U-Turn zapowiada się ciekawie, kibicuję wszystkim drużynom aby dały u-turn green team.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości