The Amazing Race 28

hayyah
5th voted out
Posty: 64
Rejestracja: 23 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: hayyah »

najmniej lubiany przeze mnie sezon TAR - ogladany dlugo i w bólach :P jakoś ogladalam bo chcialam go odfajkowac i to tak w trakcie robienia wszystkiego innego, wiec w sumie byl tylko takim tlem.... mam nadzieje ze nastepny bedzie lepszy, bo po tym sezonie mam watpliwosci czy jeszcze sie z tym meczyc..... ale dam jeszcze 1 szanse :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zawsze można sobie obejrzeć starsze sezony - tylko niestety, one są w fatalnej jakości (o ile w ogóle można je jeszcze znaleźć w internetach).
Ten sezon zdecydowanie był jednym z najsłabszych. Kiedyś uczestnicy walczyli do samego końca i dawali z siebie wszystko by wygrać. A teraz ważniejszy jest lans i zdobywanie lajków.

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 28

Post autor: Duncan »

Oglądałem ten sezon z długimi przerwami, bo tak mnie nudził na początku. Drużyny mi się nie podobały, a jak już za kogoś zacząłem trzymać kciuki to odpadał Burnie&Ashley robbed. ;(
Jedynie co mi się podobało w tym sezonie to zadania i miejsca w których byli.
W samym finale trzymałem kciuki za Sheri &Cole, szkoda że nie wygrali bo polubiłem Sheri, szczególnie po tych jej płaczach i to jakimi byli underdogs.
Dana i Matt byli dla mnie praktycznie niewidoczni przez cały wyścig i trochę mnie zdziwiło że wygrali, ogólnie nie przekonali mnie do siebie i ich wygrana jest taka sobie.
Ciesze się z tego, że Tyler & Korey nie wygrali i zajęli dopiero 3 miejsce! Irytowali mnie strasznie, miałem wrażenie że w tym wyścigu są nie do końca sobą jakby grali kogoś aby ich polubić. Dla mnie byli sztuczni i irytujący, cały czas chciałem aby odpadli więc mam satysfakcje z tego że nie wygrali finału.
Mam nadzieje że następny sezon jaki obejrzę będzie całkowicie odbiegał poziomem od tego, głównie drużyny aby były ciekawsze i mniej irytujące. :D

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość