The Amazing Race 30

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »

Trwa casting do The Amazing Race 30.

Edycja filmowana ma być między w przedziale czasowym: październik 2016, a styczeń 2017. Realizowana będzie przez 25-30 dni.
http://www.theamazingracecasting.com/Faq

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jednak program nie będzie kręcony w tym okresie. Według Reality Blurred program nie będzie również nagrywany w 2017 roku. Być może 29. sezon będzie ostatnim tego programu, a jeżeli powstanie trzydziesta edycja (ostatnia?) to będzie wersją all-stars.

Szkoda, że TAR ginie w taki sposób. Nie sądzę, że jakaś mniejsza stacja przejmie program, bo chyba mają umowę z CBS, że nie mogą. Nie wiem czy Jerry Bruckheimer coś jeszcze produkuje dla CBS, ale ostatnio pozbyli się ostatniego z CSI, teraz jeszcze TAR.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »


Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »

Jessica i Cody z Big Brothera 19 wezmą udział w 30 edycji The Amazing Race.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Roxy »

no jack właśnie miałam to pisać :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »

Znowu się spóźniałaś :(
Dodam tylko, że filmowanie edycji rozpocznie się w niedzielę. A CBS już dzisiaj ogłosiło uczestnictwo Jessici i Cody'ego.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »

Emisja od 3 stycznia 2018. Progtam emitowany będzie o 20.00 bądź 21.00 lokalnego czasu. Aż 4 odcinki będą dwugodzinne.
Finał sezonu 21 lutego od 21.00-23.00.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Roxy »

Oo szybko skończą ten sezon ;) taki zapychacz przed emisja surva?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »

Trochę tak. W dodatku ta emisja podczas Igrzysk. Ratingi pewnie będą jeszcze gorsze niż rok temu.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Kamel »



taki trochę meet the cast
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Duncan
5th jury member
Posty: 472
Rejestracja: 28 mar 2016, 00:00
Winners at War: Michele
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Duncan »

Odcinek 1

Premierę 30 sezonu oceniam jako bardzo dobrą! Ma potencjał wyrównać poziom mojego ulubionego sezonu 29. Drużyny są naprawdę ciekawe, no może poza #TheFireFighters :D
Zadania mi się podobały! Ciesze się z pierwszego miejsca Kristi i Jen bo właśnie im kibicuje chyba najbardziej po pierwszym odcinku. Poza nimi trzymam kciuki za Codiego i Jessice/ Henry i Evan #TeamYale/ April i Sare #TeamGoatYoga ten ich foot race z udziałem modelek był slay <3 ciesze się, że to one przetrwały, bo już była z nimi drama w pierwszym odcinku i myślę, że jeszcze nie raz będzie z nimi ciekawie!
Modelek trochę szkoda. Wolałbym aby #TeamSlamDlunk odpadł, bo no bardzo nie fair to było z ich strony na zadaniu, ale dzięki temu przetrwali mimo że otrzymali kare 30 minut (według mnie powinni dostać dłuższą albo wykonać jakieś dodatkowe zadanie). Czekam na drugi odcinek!
Ostatnio zmieniony 04 sty 2018, 17:53 przez Duncan, łącznie zmieniany 1 raz.

Survivor US - Carolyn
Big Brother Canada - Shanaya, Claudia, Renee
The Traitors UK - Maddie, Hannah i Amanda
The Traitors US - Brandi, Cirie, Rachel i Stephanie
Australian Survivor Heroes v Villains - Shonee, Hayley, Sarah, Flick i Liz

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Meciek »

Świetna premiera! Naprawdę widać, że mniej sezonów w roku służy TARowi, bo są one ciekawsze niż produkcja taśmowa sezonów (Survivor).

Premierę TARu obejrzało 7.31 miliona osób z ratingiem 1.6, był to najpopularniejszy wczoraj program w amerykańskiej telewizji (pod względem widowni). Jest to też najwyższy wynik premiery TARu od paru lat (konkretniej - od premiery S23 w 2013 roku).

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »

Uff. Wygląda na to, że TAR uratowany na kolejny sezon. Wynik prawie dwa razy lepszy niż w poprzednim sezonie. Niestety, podczas Igrzysk rating pewnie spadną o 50%, jednak naprawdę nie jest źle.
Sam epizod oglądało się bardzo dobrze, jednak niektóre pary zostały całkowicie pominięte, a Jody otrzymali mnóstwo czasu antenowego. Wycięli chyba też jakieś zadanie, bo pary biegały z jakimiś siatkami z logo i nie wiadomo co, jak i skąd :D
Ten photofinish wyglądał dość sztucznie, ale dobrze, że są jakiekolwiek emocje.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: ciriefan »

Bardzo dobra premiera jak na TAR. Oby sezon utrzymał poziom, bo całkiem nieźle się to oglądało.

Na razie nie mam żadnych faworytów. Irytują mnie te laski od kozo jogi, ci murzyni co dostali karę i ktoś tam chyba jeszcze, kogo nie pamiętam.

Wyjątkowo irytująca w tym odcinku była Jessica, a Cody wręcz przeciwnie, co jest dosyć zaskakujące.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Roxy »

hmm czy my widzieliśmy tą samą premierę? mnie nie porwała a wręcz w pewnych momentach wynudziłam się strasznie i miałam ochotę przewijać odcinek :D już sam początek... ja rozumiem że Islandia jako pierwszy kraj i super i ja rozumiem że pewnie tylko jeden lot dziennie tam jest (lub dwa czy trzy ale z bardzo dużą różnicą czasową) ale brakowała mi tego wyścigu na lotnisko żeby mieć teoretycznie lepszy samolot xd

a i zgodzę się z ciriefanem, Jessica mnie też irytowała, a Cody'ego to w sumie nie zauważałam :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 8 gości