The Amazing Race 30

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Kamel »

30x01

Premiera była dla mnie okay, ale mnie też momentami przynudzała. Mało ciekawy był ten etap; ładne widoczki i fajnie, ale trochę nudnawo było. I zirytowało mnie, że ci faceci co dostali karę mieli tylko 30 minut..no przecież jeden z nich sobie po prostu podszedł do innego stanowiska, gdzie to było gotowe xd NO HALO.
Kibicuje Kristi i Jen, TeamYale, ale najbardziej Cody'emu i Jessice <3 Irytują mnie strasznie ci co dostali karę, niech odpadną jak najprędzej. Goat Yoga są dziwne, a reszty nie pamiętam!
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Roxy »

30x02
I ten odcinek całkiem przyjemnie się oglądało :D choć było za dużo tych ee ex graczy koszykówki, czy w co oni tam grali ^^
Blokada była dość prosta, ale nie myślałam że tak ciężko będzie parom dostać się na nią ;) za to objazd, pomimo mojego zdziwienia że jeden łatwy (ten z drukiem) a drugi mega trudny (diamenty), okazał się dość trudny po obydwu stronach ;) w ogóle bardzo fajnie że zaczerpnęli pomysł z pojedynkami z TAR CAN, ale jako zadanie eliminacyjne... no cóż niezbyt mi się to podobało. Powinni to wrzucić nie wiem, może między objazdem a blokadą, żeby wszystko nie było takie oczywiste :D choć przyznam, że po początkowych konfach Evan i Henry'ego o tym że są zagrożeniem dla par które są mocne fizycznie i po ich występie właśnie w tych wyścigach, myślałam że odpadną, ale cieszę się że zostali i że odpadły irytujące (choć w tym odcinku mniej) panie od kóz :D

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: r&b »

Jak na razie moimi faworytami są Henry&Evan, dlatego cieszę się, że w końcu w pojedynkach znalazła się jakaś para słabsza od nich. Dla mnie April&Sarah były całkiem śmieszne, może w poprzednim odcinku irytowała mnie Sarah, ale do wyścigu to się nie bardzo nadawały.
Największy nacisk jest chyba na Team z BB i koszykarzy. W sumie to lubię Cody'ego, Jessica jest mi na razie obojętna. Za tymi drugimi nie przepadam, starszy z nich zwłaszcza mnie irytuje.
Reszta wydaje się być mniej ważna, ale każdego z nich jakoś pokazują, zwłaszcza, że w tym odcinku bliźniacy nie zniknęli na cały odcinek, więc ogólnie jest na plus. Poza TeamYale, kibicuję Kristi&Jen i Ratownikom.

Zadania jak na razie są okej, chociaż popieram, że te walki mogli dać gdzieś po środku, a nie przy samej mecie. W dodatku jak pokazywali te zdjęcia, kto staje z kim w pojedynku, to nie wiem, czy przewidziało mi się, ale jedno zdjęcie na chwilę było krzywo, po czym przesunęło się w drugą stronę. Pewnie to była tylko gafa, a ja się czepiam. XD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »

30x02
Dobry odcinek. W końcu w USA doczekaliśmy się jakiegoś "nowego" twistu. Nareszcie. Odpadła para, której nie polubiłem. Tych kobiet po prostu nie dało się lubić :D
Ogólnie te wyścigi na pewno nie były sprawiedliwe, ale przynajmniej dostarczyły sporo emocji. Henry to po prostu mistrz. Skupiał się na tym, żeby zablokować kogoś innego, a potem nie mógł się wyrobić na zakręcie. Mistrz strategii po prostu.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Kamel »

30x02
Jess i Cody <3 Etap lepszy odpoprzedniego dla mnie, ale porównując ten sezon do poprzedniego to wydaje mi się taki trochę...niemrawy, niemniej jednak oglada się przyjemnie. Twist początkowo mi się nie podobał, bo od razu zgadłem, kto wtedy odpadnie, ale jak już się tak ściagli to nawet fajnie było na to popatrzeć : D. Czekam na knucia Jessici z zapowiedzi.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: ciriefan »

30x02

Odcinek dużo słabszy od poprzedniego, w połowie zacząłem przysypiać. Zadania nudne. Z jednej strony twist fajny, ale zaczął się gdzieś w 23 minucie i trwał do końca odcinka. Serio, oglądanie 10 razy ludzi pchających wózek z paczkami frytek był emocjonujący? Bo mnie strasznie to irytowało i usypiało. Również uważam, że to powinno gdzieś być po środku wyścigu, a nie na sam koniec, bo to było mega niesprawiedliwe i raczej mało miało wspólnego z wyścigiem, a przecież ten program to z założenia niesamowity, ale jednak wyścig, a nie konkurencja sportowa. Kobiet od kóz nie polubiłem, ale jestem rozczarowany tego typu eliminacją, bo w mojej ocenie żadna z nich nie miała szans w wyścigu z mężczyzną, więc no sorry, eliminacja z dupy typu Czarna Śmierć w WP.

Awatar użytkownika
Anja
2nd jury member
Posty: 205
Rejestracja: 25 kwie 2017, 18:11
Lokalizacja: Częstochowa
Winners at War: Sandra
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Anja »

30x01 & 30x02
Premiera trochę nudna jak dla mnie, jedyne co cieszyło moje oczy to Jess&Cody, może jeszcze Kristi i Jenn (narciarki <3). Mało ciekawe zadania w tej Islandii, zaczęło się typowo od zadania na wysokości. Pamiętam jeszcze jak jakiś Shawn i jakiś tam dostali karę, imo mieli dużo szczęścia, zazwyczaj są chyba dłuższe kary. xd
Drugi odcinek lepszy, może już sama atmosfera w Belgii lepsza. Nowy twist spoko, w końcu jakieś napięcie, jeśli można to tak nazwać. Cieszę się, że moja fav para wygrała. <3
Mam nadzieję, że później będą jakieś dramy, bo byłoby znacznie ciekawiej. xD
Obrazek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: ciriefan »

30x03

Kolejny odcinek, który mnie trochę przynudzał. W sumie podobało mi się jedynie to zadanie z poszukiwaniem gnoma. Niestety NEL musiał być, jak ostatnia para była jedną z tych, którym kibicuję najmniej. Ale nie sądzę, żeby zbyt długo się utrzymali.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »

30x03
Dobry odcinek. Zadania na przyzwoitym poziomie, w końcu mieliśmy okazję by trochę obejrzeć miasto w którym rozgrywa się etap. Jedyne czego mi brakowało to tej legendarnej muzyki, która często pojawiała się w poprzednim odcinku.
Ja jakoś ucieszyłem się na NEL. Może dziadkowie są trochę marudni i nie są zbyt "medialni", jednak ja dość często kibicuję staruszkom.
Ciekawym zjawiskiem jest też popularność Jessici i Cody'ego. Pewnie połowa ludzi ogląda ten program tylko dla nich :D (Btw, TAR znowu był najchętniej oglądanym programem środy). Na twitterze 90% osób chwali Jessicę za jej postawę podczas akcji z krasnalem.

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Kamel »

30x03
Odcinek najlepszy jak do tej pory, ale gosh. Co jest z tym sezonem ze jest taki...hm mało dynamiczny? nudnawy? monotonny. Pary są ok, lubie je, miejsca fajne, zadanie trochę nie, ale ten wyścig jest jakiś..wolny XD
Wciąż kibicuje Codyemu i Jessice. Jej akcja z gnomem XD. Brittany jest smieszna, narciarki fajne. Męskie pary są dla mnie identyczne i rozróżniam je na zasadzie "ci co byli drudzy". Pamiętam tylko tych starszych, jeez, ze tez musiał być nel teraz. nie lubie ich.
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

r&b
1st jury member
Posty: 167
Rejestracja: 03 kwie 2017, 19:29
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: r&b »

Najpierw odpadły dwie pary żeńskie, teraz dla równowagi dali nam boot dwóch par męskich xD. Koszykarze nie dali rady odrobić strat i w sumie nie jestem z tego powodu smutny, nie przepadałem szczególnie za nimi. Competitive Eaters byli mi obojętni, w sumie byli cały czas pośrodku i jakoś nieszczególnie się wyróżniali (no chyba tylko tym, że grubszy ich spowalniał i wylewał z siebie hektolitry wody xD). Powrotu Double Battle nie chce mi się nawet komentować. Mogła to być jakaś ciekawa odmiana dla wyścigu, ale produkcja wolała uzależnić od tego, kto zostanie w grze. Przynajmniej koszykarze nie odpadli przez przegraną wyścigów w strojach frytek xD.

Ciekawe w tym sezonie jest to, że jeszcze żadna z par nie wygrała więcej niż jednego etapu. Ale i tak sezon jest nudny, cast zapowiadał się znacznie lepiej niż jest w rzeczywistości. W następnym odcinku ma być U-Turn, więc może będzie się ciekawiej oglądać.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »

Stacja CBS jest zadowolona z wyników oglądalności obecnie emitowanego sezonu "The Amazing Race" i prawdopodobnie powrócą do systemu dwóch edycji na rok... Czyli zapowiada się na kolejną zmianę pasma od września... I pewnie spore spadki oglądalności. Dla mnie to jednak dziwna decyzja, ale w końcu CBS od dawna nie miało żadnego wielkiego hitu.

[Nina Terentiew lubi to!]

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: ciriefan »

30x04

Dla mnie to był bardzo dobry odcinek - kocham Francję <3 I jeszcze w tej bitwie na koniec etapu była gra w bule - grałem turniej w tą grę na obozie językowym z francuskiego, a ostatnio nawet sam kupiłem sobie zestaw bul do gry <3

Zaręczyny - przeurocze. Jestem zaskoczony, że coraz bardziej lubię tę parę.

Sama końcówka odcinka trzymała w napięciu. Dziwi mnie, że tak mało osób wybrało puzzle, a zwłaszcza, że nie wybrali ich Team Yale. Z ekranu telewizora wydawały się one być naprawdę banalne.

Odpadły dwie pary, za którymi nie przepadałem, więc lepiej być nie mogło. Teraz niech jeszcze odpadną strażacy i będzie luz XD

Awatar użytkownika
Kamel
5th jury member
Posty: 403
Rejestracja: 21 lut 2016, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Kamel »

S30E04E05
Podwójny odcinek, powinny być podwójne emocje...a ten sezon wciąż jest taki nudny ze już nie mogę. Poprzedni był o niebo lepszy. No ale są plusy- odpadły dwa teamy, których nie lubiłem. A co do lubienia to zaczynam trochę kibicować Lucasowi i Brittany, bo są śmieszni razem <3. także F3: Jess&Cody, Luc&Brittany, Henry&Evan. pls. Lubię nawet jeszcze te jedną meską parę, nie pamiętam jak się nazywają, ale nie chodzi mi o strażaków.
W odcinku podobało mi się zadanie z katapultą, reszta ujdzie w tłumie. Czekam na Pragę!
Obrazek
nie ma edycji nie ma podpisu

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 30

Post autor: Jack »

Odcinek 4-5
Pierwsza część odcinka bardzo dobra, druga niestety trochę słabsza. Co nie zmienia faktu, że ten sezon ogląda się dość dobrze.
Po raz kolejny zaserwowano nam pojedynki tuż przed pit stopem. Mam nadzieję, że w kolejnej edycji zmienią zasady i ten challenge będzie gdzieś w środku etapu. Odpadły pary, które przez większość odcinków ciągnęły się w ogonie stawki.
Pewnie niedługo odpadną strażacy, którzy też co odcinek są gdzieś z tyłu stawki.
Mam nadzieję, że kolejny odcinek będzie jeszcze ciekawszy - w końcu czeka nas double U-turn.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości