The Amazing Race 17

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Według mnie ten sezon nie był jakoś bardzo, bardzo dobry i nie dostrzegam niezwykłości tego sezonu :))

Może zabierz się za ostatni, dwudziesty - ten jest niezły xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jack, bo Ty zawsze lubisz na odwrót. 17 to jeden z najlepszych ever, a 20 z najgorszych i najnudniejszych ever. Ty go lubisz, bo tam jest Twoja Rejczel :P
Czy ja dobrze zrozumiałem, że wrócili w jakimś sezonie?
Tak :)

A co do rad, oglądaj po kolei. Myślę, że zaczęcie od tego sezonu zabije Ci dużo zabawy w innych sezonach, bo bardzo często w tym sezonie padało określenie "the first team ever". Wiesz już więc, jaki typ drużyn nigdy nie wygrał wcześniej i to jest ogromny minus oglądania nie po kolei, nie rozumiem, dlaczego nie można zachować kolejności i na siłę oglądać nie po kolei surva czy coś innego, no ale wybierzesz jak chcesz :P

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

tombak90 pisze:Były jeszcze takie dobre sezony, czy ten sezon był szczytem TAR-u?:)
Ten sezon był niezły, ale na pewno oglądałam lepsze :mrgreen:.
Szczególnie polecam te trochę starsze np. 5, 6, 10, 11 (all-starsy), 12. Osobiście uwielbiam także 4 i 7 chociaż nie na wszystkich zrobiły jakieś wybitne wrażenie :mrgreen:. Dla mnie od 13 edycji praktycznie wszystkie sezony były strasznie słabe i tylko 17 się wybiła, a 20 jest taka sobie.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

oglądaj po kolei sezony :) choc naprawdę jak dla mnie mozesz pominąc 1 i 2 xd 6, 7, 11, 13, 15 te polecam osobiście, bo Trzeci już widziałeś xd co do 20... cóż rewelacji nie ma...

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 2 gości