The Amazing Race 17

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 17

Post autor: Jack »

Dyskusja o siedemnastej edycji programu tworzonej latem 2010 roku.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

wiesz sądzę że lepiej by było zrobić temat to każdej odzielnej żeby nie było spiolerów dla tych którzy nie ogladali poszczegłónych edycji

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ok. To zajmie trochę czasu, ale tak zrobię.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no i wiadomo już że 17 edycja będzie w jesiennej ramówce, czyli na 18 jeżeli będzie poczekamy do sezonu 2011/2012 :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak, szkoda, że CBS zdecydowało się tylko na jedną edycję na rok, ale z drugiej strony może to nawet lepiej. Mam nadzieję, że ta edycje będzie jedną z lepszych i uczestnicy odwiedzą Polskę, a 18 edycja wg mnie mogła być kolejną edycją All-Stars.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

26 maja rozpoczęła się realizacja 17. edycji The Amazing Race. Program emitowany będzie od września na antenie amerykańskiej stacji CBS. W kolejnym sezonie nowe dwuosobowe drużyny ścigać się będą dookoła świata po milion dolarów. Realizacja show rozpoczęła się ponad tydzień temu; zawodnicy wystartowali z Eastern Point Yacht Club w Gloucester, w stanie Massachusetts. Wg nieoficjalnych informacji w programie udział wezmą m.in. cztery królowe piękności, gwiazda YouTube – KevJumba oraz członkowie kapeli The Princeton Nassoons.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

W niedzielę 26 września na antenie CBS zadebiutuje TAR 17. Premierowy odcinek potrwa 1,5 godziny.

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

To jest bardzo możliwe, że 18 będzie All-Stars, bo muszą ratować TAR, a ostatnia z All-Starsami była edycja 11 :).
Co do 17 to mam nadzieję, że poziom dalej będzie się podnosił po beznadziejnej 14 edycji, a z tego co czytałam to odwiedzą tym razem naprawdę ciekawe kraje :).

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Na oficjalnej stronie TAR podani są już uczestnicy 17 edycji...


http://www.cbs.com/primetime/amazing_race/

Guest

Post autor: Guest »

A¿ cztery kobiece dru¿yny. Wygl±da na to, ¿e producenci bardzo pragn± aby po 16 edycjach w 17 wygra³a kobieca dru¿yna. :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Szkoda, że amerykańskiej nigdy nie wygrała kobieca drużyna, choć moje faworytki były blisko zwycięstwa :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

17x01
Nie no po fatalnym według mnie 16 sezonie, ten zaczął się obiecująco. Od razu widać że są mocne damskie drużyny i oby to nie było tylko takie wrażenie, bo kobiety pokazałay co potrafią. Pierwszy odcinek a jak na razie tylko team glee mnie troche denerwuje.
Co do eliminacji to jakoś nie bede tesknic za tymi dwoma panami xd
a do nowego elementu gry... cóż zobaczymy jak to bedzie w pratyce wygladać, ale jak bedzie podobnie jak z medalionem w Survivor to chyba okaże sie nietrafionym pomysłem

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Jak dla mnie świetny odcinek, dawno się tak nie uśmiałam. Może tak

Brook & Clair - akcja z arbuzem, omg, wow jestem pod wrażeniem, i chyba będę właśnie im kibicować, polubiłam je.

Chad i Stephenie - wygląda na to, że to będzie właśnie jedna z tych kłócących się o wszystko par, epickie poszukiwanie mety : )

Katie & Rachel - wyglądają na silną drużynę, na razie nic więcej.

Connor & Johnatan - trochę mnie irytują, ale mają jakiś dystans do siebie, upadek na mecie rewelacja

Nat & Kat
- lekarki, kolejna silna żeńska drużyna, sympatyczne kobiety.

Michael & Kevin - jak na razie mało ich pokazywali, ale akcja z łódką świetna

Nick i Vicky
- szczerze nie grzeszą inteligencją:

Phil "Nick and Vicki, what's the name of this country ..."
Vicky "We're in London, right ? "

Ron & Tony - ciesze się, że odpadli, na początku byli, co to nie Oni, a tu proszę ...

Jill & Thomas - świetnie sobie poradzili, jako pierwsi zdobyli Express Pass, zobaczymy jak to będzie z nimi dalej.

Gary i Mallory
- bardzo sympatyczni, entuzjazm Mallory dosłownie powala

Andie i Jenna - ze względu na okoliczności, chyba będzie im najtrudniej, zobaczymy, w każdym razie kibicuję, żeby układało im się jak najlepiej.

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Sezon zapowiada się dosyć ciekawie w porównaniu do kilku poprzednich.

Fajne jest to, że odcinek nie był przewidywalny, sprawdziło się powiedzenie, że pierwsi będą ostatnimi ; )

W moim odczuciu pozytywnie wypadli:
Jill & Thomas - wyglądają na bardzo mocną drużynę

Brook & Clair - Brook przypomina mi trochę Mirne i z wyglądu i z zachowania, fajnie, że się nie poddały po w tym "wypadku"

Connor & Jonathan - Team Glee, są trochę zabawni i sympatyczni, może nawet i trochę za bardzo

Gary & Malorry - miałem takie wrażenie jakby Mallory przez cały odcinek się cieszyła

Nat & Kat, Katie & Rachel, Andie & Jenna, Michael & Kevin

a negatywnie:

Chad & Stephenie - z pierwszej 3 spadli na 8 miejsce głównie dzięki swojej głupocie

Nick & Vicky - nie wiem czy oni do końca wiedzą gdzie są, po co są i w ogóle co się dzieje

Ron & Tony - jakoś nie jest mi ich zbyt szkoda

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

pierwszy odcinek ogladało 11.54 milionow widzów
co jest sukcesem z porównaniu z 16 sezonem który pierwszy odcinek widział zaledwie 9.07

może po sukcesie cbs powróci do dwóch sezonów na rok xd

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Google [Bot] i 4 gości