The Amazing Race 17

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

17x05
fajnych odcinków ciąg dalszy
Blokada z pozoru łatwa, przysporzyła kłopotów Clair, co mnie zdziwiło, bo miałam je za wysportowane osoby, ale udało im się
szkoda że odpadły siatkarki, bardzo im kibicowałam
widać że tabela 'przybyć' nie zmienia się, jakaś stabilizacja jest, tylko drobne korekty, ale liczę że jednak będzie jakieś zawirowanie xd
zapowiedz kolejnego odcinak za to bardzo mi się podoba xd
wciąż kibicuję tym samym parą, ale mam za to już dość Michael i Kevin i Chada i Stephanie

Nat i Kat - odbiły się od dna i dobrze, mocna drużyna no i podziwiam NAt/Kat? za to że choć jest wegetarianką zjadła to mięso
Gary i Mallory - i znów na podium, i dobrze, są bardzo sympatyczną drużyną
Jill i Thomas - wrócili do formy, oby ją utrzymali
Michael i Kevin - nie lubię ich, nie wiem irytują mnie...
Brook i Claire - przybycie ich na postój było świetne xd uśmiechy na ustach i Brook z raną nad okiem :wink:
Nick & Vicky - i pokazali że do najinteligentniejszych to oni nie należą :wink: żeby nie wiedzieć co znaczy 'taken'
Chad i Stephanie - ma taką miałam nadzieje ze odpadną...
Katie i Rachel - strasznie im kibicowałam... szkoda że odpadły

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Odcinek kompletnie mi się nie podobał. Drużyny nie miały okazji by nadrobić straty. Objazd był nijaki - bardzo łatwy. Blokada trochę trudniejsza, ale jakoś nie porwał mnie ten odcinek. Do tego eliminacja moich faworytek. W kolejnych dwóch odcinkach Rosja - więc pewnie będzie jeden etap bez eliminacji. Mam nadzieję, że odpadną Chad i Stephenie.

Edit: Troszkę o oglądalności odcinka:)
8.00-8.30 pm 60 Minutes/The Amazing Race - 13.56 mln
8.30 - 9.00 pm The Amazing Race - 11.12 mln
9.00 - 9.30 pm Amazing Race/Undercover Boss - 11.6 mln

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

17x06
Nich sobie ludzie mówią co chcą, ale mi się strasznie ten sezon podoba. Pary sa prześmieszne i co najwazniejsze wyrównany jest poziom. Kolejność przybyć za każdym razem jest inna, więc to tym bardziej jest ciekawe. Jedyne co mnie w tym odcinku niepokoi to to że nie powinno być NEL.

Jill i Thomas - zasłużyli na 1 miejsce, trzymam za nich kciuki, oby tak dalej
Brook i Claire - wróciły do czołówki, jak najbardziej mnie to cieszy :)
Michael i Kevin - cóż... może i są w czołówce, ale ich nie lubię
Nat i Kat - czyżby chwilowy spadek formy?
Chad i Stephanie - dziwi mnie jak oni mogą być parą... szkoda ze nie odpadli
Gary i Mallory - aj coś im nie poszło, ale i tak ich uwielbiam, a zwłaszcza Mallory xd
Nick & Vicky - powinni odpaść...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mi ten odcinek jakoś się nie podobał. Warte uwagi były tylko zadania na objeździe. Szkoda, że to był NEL. Z moich wyliczeń wynika, że teraz już będą same odcinki eliminacyjne, chyba, że będą w finale 4 drużyny i 2 godzinny odcinek.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

17x07
Dobra albo ja nie oglądałam dokładnie albo nie było progu zwalniającego dla Nicka & Vicky?
Nie mniej kolejny świetny odcinek, coś się działo! Kolejnośc sie zmieniała, pary popełniały błędy, ach super odcinek :) i odpadła para której nie lubiexd


Nat i Kat - powróciły na prowadzenia i bardzo dobrze :)
Brook i Claire - to samo miejsce przeważnie, świetna para, trzymam za nie kciuki :)
Nick & Vicky - powinni odpaść już ostatnio...
Gary i Mallory - lepiej, coraz lepiej :)
Jill i Thomas - coś im nie poszło na objeździe ale są dalej w grze :)
Chad i Stephanie - jak nie teraz to nastepnym razem
Michael i Kevin - i bardzo dobrze ze odpadli, nie lubiłam ich

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

17x07
Nie było progu dla Nicka i Vicky. Odcinek mogę uznać za jeden z ciekawszych. Coś się działo. Były ciekawsze zadania niż tylko "udajcie się taksówką..." Do tego (jak prawie zawsze w Rosji) kłótnie z taksówkarzami o pieniądze.


Nat i Kat - mają chyba największe szanse na zwycięstwo
Brook i Claire - ciągle drugie miejsca, drużyna, która powinna bez problemu zajść do finału
Nick & Vicky -Mają strasznie dużo szczęścia, za dużo :)
Gary i Mallory - chciałoby się powiedzieć tylko czwarte miejsce, według zwiastunu kolejnego odcinka chyba pierwsi do eliminacji, niestety
Jill i Thomas - Jakoś się utrzymują dalej...
Chad i Stephanie - Mam nadzieję, że odpadną
Michael i Kevin - Dobrze, że odpadli, nie przepadałem za nimi, ale Ameryka płacze. W wielu rankingach na najlepszą druzynę byli w pierwszej trójce. Nie rozumiem za co można ich tak lubić xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

17x08
Te zaręczyny... nie bardzo w tego typu programie na oczach milionów widzów. Ale odcinek mi się bardzo podobał, zadania może nie były takie trudne ale połapanie się gdzie jechać tak. Szkoda mi M&G, bo bardzo lubiłam tą parę. Zapowiedz kolejnego odcinka xd już nie moge się doczekać


Chad i Stephanie - a jednak nie... i to peirwsi...
Jill i Thomas - oby coraz wyżej, jedna pomyłka i byli by pierwsi xd
Nick & Vicky - jestem w szoku że im tak dobrze idzie
Brook i Claire - oby się poprawiły :)
Nat i Kat - to nie ich etap, ale nie odpadły
Gary i Mallory - wielka szkoda ze ich już nie zobaczymy

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Moje 3 ulubione drużyny spadł na ostatnie miejsca, szkoda troche xd
chcoaiż ten sezon jest tak nieprzewidywalny, więc wszystko moze sie jeszcze zmienic.

Chad & Stephenie - po prostu ich nie lubię i mam nadzieje, ze odpadna jak najszybciej

a reszcie kibicuje, no moze najmniej Nicky & Vicky czy jak sie tam oni nazywają, bo jakby wygrali to byloby to troche dziwne xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Chad & Stephenie - po prostu ich nie lubię i mam nadzieje, ze odpadna jak najszybciej
Też mam taką nadzieję. Aidzowie pewnie pokochali Chad'a za oświadczyny xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

17x09
Co ja powiem? Choćby nie wiem jaki odcinek był mi i tak się podoba :wink:
zdziwiło mnie że w zadaniu z rikszą prawie same kobiety brały udział :wink: i jak widać świetnie sobie dały radę :) podwójny nawrót był świetny, choć nie sądzę żeby Jill i Thomas potrzebowali zawracać Brook i Clair
i do tego odpadła para której nie lubię xd


Jill i Thomas - trzymam za nich mocno kciuki :):)
Nick & Vicky - jestem w szoku że im tak dobrze idzie, powtórzę to bo to prawda xd
Nat i Kat - no nie rewelacja ale są w grze :)
Brook i Claire - dobrze że nie odpadły :)
Chad i Stephanie - nareszcie xdd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Genialny odcinek, najlepszy w tej edycji. :wink:

1. Zamieszanie na lotnisku, drużyny lecą różnymi samolotami.
2. Ciekawe zadania.
3. Podwójny nawrót.
4. Wygrywają Jill i Thomas.
5. Zacięta walka pomiędzy trzema ostatnimi drużynami.
6. Odpadają Chad i Stephanie.

Lepszego odcinka nie można było sobie wymarzyć xd

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

A mi się odcinek średnio podobał, bo denerwowałem się strasznie żeby nie odpadły Brook and Claire, ale na szczęście mnie nie zawiodły. Swoją drogą troche zabawne, że 2 drużyny kobiece uważane są za największe zagrożenie.

Z tych drużyn co zostały to myślę, że powinny właśnie wygrać Brook & Claire albo Nat & Kat.

Jill & Thomas - lubię ich, ale jakoś niczym szczególnym się nie wyróżniają
Nicky & Vicky - no dobra fajnie, że dają sobie rade, ale F4 to i tak wysoko, więc mam nadzieję, że nie dojdą do finału, mimo całej mojej sympatii do nich


Chad & Stephanie - z 1 miejsca na ostatnie... jak mi przykro xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

17x10
Jak przeważnie nie lubię że drużyny mają ten sam lot, to dziś mi się to podobało. Bo co to by była za zabawa gdyby Jill i Thomas mieli taka przewagę? Wprawdzie trzymam za nich kciuki, ale dajnie było widać że jest wyrównana walka. Nie myślałam że z pozoru prosta blokada moze okazac się taka trudna. Ale odcinek jak dla mnie na plus xd

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Dla mnie kolejny odcinek, na którym się strasznie denerwowałam, to pewnie dlatego, że kibicuje Brooke & Clair. Mam nadzieję, że to wygrają, choć nie sądzę (nie widziałam spoilerów, ale aż się boje zerkać)
Nick&Vicky - po raz kolejny im się udało uniknąć eliminacji, ale chciałabym żeby odpadli w następnym odcinku.
Jill&Thomas - dobra solidna drużyna, jednak jakoś z odcinka na odcinek przestaję ich lubić, to chyba z powodu Thomasa.

Nat&Cat - z nimi też mam problem.

Może to wszystko dla tego, że Brooke i Claire powalają mnie swoim pozytywnym nastawieniem, i tym, że się bawią (zwłaszcza Brooke)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

17x10
Dla mnie ten odcinek był słabszy od ostatniego. Już nie mogę doczekać się eliminacji Nick'a & Vicki. Szkoda, że kolejny NEL. Mam nadzieję, że nie uda im się przetrwać. Liczę na to, że w finale zobaczę 3 drużyny, które lubię :)

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości