The Amazing Race 1

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 1

Post autor: Jack »

Dyskusja o pierwszej edycji programu.
Okres produkcji: 8 marca - 8 kwietnia 2001
Pierwsza emisja w telewizji: 5 września - 12 grudnia 2001

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

pierwsza jaka ogladałam... nie powaliła mnie na kolana...

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Troszkę informacji ogólnych:

Uczestnicy:
* PAUL & AMIE- narzeczeni
* KIM & LESLIE - nauczycielki/współlokatorki
* NANCY & EMILY - matka i córka
* LENNY & KARYN - para
* KEVIN & DREW - przyjaciele
* FRANK & MARGARITA - para w separacji
* ROB & BRENNAN - prawnicy/przyjaciele
* DAVE & MARGARETTA - dziadkowie
* MATT & ANA - małżeństwo
* JOE & BILL - życiowi partnerzy
* PAT & BRENDA - pracujące mamy

Fotki niestety nie znalazłem.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Właśnie skończyłem oglądać ten sezon - mój pierwszy sezon The Amazing Race - jak na razie bardzo podoba mi się ten program. Od początku kibicowałem Frankowi i Margarettcie, szkoda że przegrali, ale Rob i Brennan też byli dobrzy. Team Guido - czy jak oni się tam nazywali... - nie znam innych edycji ale takie pary są najgorsze, życzyłem im w każdym odcinku wylecenia z hukiem. I tak mieli sporo szczęścia bo kilka razy otarli się o odpadnięcie. Na szczęście byli daleko w tyleeeee i oglądanie ich zawiedzionych twarzy na wieść o zwycięstwie innej pary była dla mnie satysfakcjonująca :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

<lol2> widzę że tak samo ja kochałeś Team Gudio :D dlatego nie mogę scierpieć że przez nich odpadły nancy i emily :(

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

No one były naprawdę fajne! Takie niepozorne ale za to dobre i skuteczne; jedyne co mi przeszkadzało to to że Nancy(matka?) ciągle płakała i wszystko jej nie odpowiadało

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Moglibyście dać linka do pierwszego odcinka? :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Ja ściągam z torrentów...

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

http://www.youtube.com/user/stentilyzie ... 662ACA540C

Tu możesz obejrzeć cały sezon, ale nie wiem jaka jest jakość.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

O dzięki :) Cieszę się, że na Youtube to jest, bo na megavideo oglądam co innego, a tam ciągle wyskakuje ten cholerny limit :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Obejrzałem pierwszy odcinek i program bardzo mi się podoba :) Może nie jest tak emocjonujący jak Survivor, ale jest wciągający :)

Guest

Post autor: Guest »

Chcia³abym te¿ móc obejrzeæ ten sezon, ale niestety nie mam teraz na to czasu. (Widzia³am edycje TAR od 2 do 14 i kilka odcinków TAR Azja] Nadrobiê po sesji. :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

O rany... Nie mogę uwierzyć, że Emily i Nancy odpadły w taki sposób (właśnie jestem po tym odcinku)... To smutne. Niestety Bill i Joe zostali. Bardzo podobało mi się, jak Nancy pogratulowała im po zdobyciu Pass Forward. Im dwu kibicowałem, bo były najbardziej zgraną, miłą i sympatyczną drużyną :( Teraz kibicuję łysym braciom.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Jestem po pierwszym sezonie. Program jest super :) Skoro już TVN nie chce kontynuować Agenta i Wyprawy Robinson, to niech zrobią The Amazing Race zamiast modelek :P Fajny pomysł, sporo emocji :wink:

Ogólnie kibicowałem dwóm parom:
Dave and Margaretta - tyle lat razem, dogadywali się ze sobą wspaniale i tworzyli miłą atmosferę, mimo że to dziadkowie nieźle sobie poradzili
Nancy i Emily - lubiłem je obie, podobała mi się ich więź i to jak Emily stawała w obronie swojej matki, np. gdy Guidos zablokowali przejście na lotnisku, Nancy to wspaniała kobieta i matka, klasę pokazała gratulując Guidosom po zdobyciu Pass Forward pomimo tego, jak ją wcześniej potraktowali. Szkoda, że nie wykonały tego zadania i odpadły w tak okropny sposób.

Pary, których nie znosiłem:
Team Guidos - ich gra i etyka to po prostu dno, nie wiem, czemu oni wrócą w All-Stars a nie Nancy i Emily
Frank Margarita - ją lubiłem, ale przez niego nie znosiłem tej pary, jak on ją traktował, współczuję jej, że zakochała się w facecie, który ciągle podnosi na nią głos i czasem rękę
Lenny i Karen - szkoda mi faceta. Widać było, że on nawet nie chciał brać udziału w wyścigu, tylko kochal Karen i zrobił to dla niej. Ona za to ciągle się na niego darła i na końcu jeszcze z nim zerwała. Porażka.
Paul i Amie - tej pary nie lubiłem przez Amie, ciągle się tylko darła i robiła awantury
Kim i Leslie - po tym jak wywaliły Paula i Amie z taksówki straciłem do nich szacunek

Pozostałe pary były mi obojętne.
Rob i Brendan - zasłużyli na zwycięstwo, dobrze współpracowali, ale w sumie niczym się nie wyróżniali ani na plus ani na minus
Kevin i Drew - czasem byli zabawni, ale nie na tyle, żebym ich polubił
Pat i Brenda - sympatycznie się zapowiadali, ale zbyt szybko odpadły, aby wyrobił sobie opinię
Matt i Ana - to samo co powyżej

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

trochę ciekawostek z http://www.amazingrace.cba.pl

* Ta edycja jako jedna z dwóch została wydana na DVD. Drugą edycją wydaną na DVD jest seria siódma.
* Pierwsza edycja różniła się nieco od kolejnych. Nie było skrzynki na wskazówki, flagi wskazujące miejsce zadania miała inne kolory, a Phil na mecie etapu witał tylko drużynę, która przybyła na nią ostatnia.
* Po Wyścigu Emily i Brennan zostali parą. Jednak później ich związek się rozpadł i Emily związała się z Robem. Ostatecznie Emily wyszła za mąż w sierpniu 2009 za mężczyznę niezwiązanego z programem.
* Frank i Margarita wrócili do siebie na jakiś czas po czym znowu się rozstali. Frank założył nową rodzinę.
* Paul i Amie wzięli ślub natomiast Lenny i Karyn się rozstali.
* Joe i Bill oraz Kevin i Drew wzięli udział w edycji All Stars.
* Po trzyletniej walce z rakiem 26 października 2008 odeszła Margaretta Groark...

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości