The Amazing Race 36

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 36

Post autor: Jack »

Podczas finałowego odcinka sezonu 34, stacja CBS poinformowała o rozpoczęciu castingów do 36 edycji programu.
Zdjęcia do programu mają rozpocząć się w przyszłym roku.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 36

Post autor: Jack »

Według przedsezonowych spekulacji jedną z uczestniczących drużyn mają być Joseph i Taylor z BB 24.

Edit z czerwca: Joseph i Taylor nie wzięli udziału w programie

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 36

Post autor: ciriefan »

36x01

Dla mnie premiera taka sobie, bez szału, ale też bez tragedii. Na razie dosyć nudno było. Zadanie z ciągnięciem koni, na które wszyscy się rzucili, było dużo cięższe od zdjęć wrestlerów. Roadblock z lassem mi osobiście wydawał się w miarę prosty, ale niektórzy mieli ogromne problemy. Odpadła para, która mocno namieszała z tym autem - szczerze to przegapiłem moment, jak doszło do tego zaparkowania w poprzek w tak wąskiej uliczce i to na samym jej końcu. Jak to zobaczyłem finalnie, gdy już próbowała wykręcić, to nie dowierzałem - jak ona mogła tam wjechać w taki sposób? Też bym miał już nerwicę na tym etapie, jakbym miał to wymanewrować i to jeszcze bez czujników/kamerki (raz dostałem auto zastępcze bez czujników i była masakra - co jest ciekawe, bo kiedyś jeździłem bez, od 4 lat z i okazało się, jak bardzo człowiek przyzwyczaja się do pomocy, którą daje technologia). Oby teraz odpadli córka z ojcem, bo to taka para "typowe waste of space". Szkoda, że drugi ep będzie w Meksyku, jakoś mnie nie kręci ta lokalizacja.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

The Amazing Race 36

Post autor: ciriefan »

36x02

Straszny odcinek, nudny, dłużył mi się. Ta sama lokalizacja, zadania dziecinne proste. Jedynie z kuzynkami jest beka, obsada zlewa się w nijaką całość. Odpadła córka z ojcem, czyli nasze waste of space. Bezsensowny wybór castingowy, byli fatalni.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości