The Amazing Race 13

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 13

Post autor: Jack »

Dyskusja o 13 edycji programu.

Okres produkcji: kwiecień - maj 2008
Pierwsza emisja w telewizji: 28 września - 7 grudnia 2008

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Uczestnicy:
Terence & Sarah - para
Marisa & Brooke - przyjaciółki
Andrew & Dan - członkowie klubu studenckiego
Aja & Ty - małżeństwo z długim stażem
Mark & Bill - przyjaciele
Toni & Dallas - matka/syn
Nick & Starr - brat/siostra
Anita & Arthur - małżeństwo, hodowcy pszczół
Kelly & Christy - rozwódki
Ken & Tina - małżeństwo w separacji
Anthony & Stephanie - para

zdjęcie:

<center>
Obrazek</center>

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Kibicowałam Nick i Starr. Sezon nie mógł być zbytnio udany, bo nie wiele z niego pamiętam, a zapewne widziałam go w zeszłym roku.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ja też kibicowałem Nickowi i Starr, ponadto Toni i Dallasowi, niestety zgubili paszporty. Świetne były też Kelly i Christy, odpadły bodajże na etapie w Indiach.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a mi się ten sezon strasznie podobał
wygrali moi faworyci, ale dziw mnie do dan i andrew robili w finale... o wiele bardziej toni i Dallas zasługiwali na miejsce w finale
nieumiejętność czytania ze zrozumieniem wskazówek to dla mnie najbardziej komiczny aspekt tego sezonu, pary jak dla mnie ciekawe :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Mi bardzo "podobało" się starce Nick& Starr z Kelly&Christy. Polubiłem obie drużyny. W ogóle 6 drużyn z tej edycji uznaję za bardzo dobre! Jedną za śmieszną i mającą dużo szczęścia (Andrew & Dan). Reszta drużyn też ok, ale cześć z nich nie potrafi dobrze odczytywać wskazówek. Żal mi Toni & Dallasa, którzy stracili paszporty. Gdzieś czytałem, że czekali w Rosji kilka tygodni na ich zwrot i możliwość powrotu do USA. Nigdy nie zapomnę też sytuacji z upadkiem Starr czy etapu w Indiach z farbą.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

z par to lubilam tak: Marisa & Brooke Toni & Dallas Nick & Starr Kelly & Christy

a nie wiesz czy czasem między Starr i Dallasem coś było po zakończeniu programu?

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak, Dallas nadal spotyka się ze Starr, ciekawe czy coś z tego będzie... Może wystąpią w all-starsach jako jedna drużyna jak Eric & Danielle :wink: Nick wspominał, że Starr ma często takie niepohamowane ruchy jak np. rzucanie się pod taksówki, bieg przez ulicę na oślep itd.
Będziesz oglądać 14 edycję? Powiem Ci, że wiele się tam będzie działo (jeżeli chodzi o kłótnie). Będzie jedna osoba głuchoniema. I kilka kar czasowych za błędy popełnione przez uczestników wynikające z nieuważnego czytania wskazówek.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no to cieszę sie z tej pary :)
no wiesz widziałam jeden odcink jakies pół roku temu i na razie nie mam zamiru 14 kontynuować :wink:

Guest

Post autor: Guest »

S³ysza³am w³a¶nie o tym, ¿e Star i Dallas siê spotykaj±. Trzynasty sezon momantami by³ nudnawy, jednak Nick i Star zdecydowanie ocalili ten sezon. Moim zdaniem to jedni z najbardziej zas³u¿onych zwyciêzców TAR.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

oj tak zgodzę się :) i moja ulubiona para :D przebijają nawet Roba i Amber, bo tamci nie wygrali :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Twierdzicie, że Nick & Starr powinni wygrać... Ja też tak sądzę :wink:, jednak jest dużo osób, które uważają, że zwycięstwo należało się Kenowi & Tinie. Chętnie zobaczyłbym w kolejnych all-starsach (o ile powstaną) Nicka & Starr, Kelly&Christy oraz Toni&Dallasa.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

survivorfan pisze:Nicka & Starr, Kelly&Christy oraz Toni&Dallasa.
też bym ich z chęcią zobaczyła :)

a co to kena i tiny... nie mówie bo nie irytowali mnie tak jak Sara i ten jej chłopak, ale w żadnym wpadku nie zasługują na wygraną

Guest

Post autor: Guest »

Wydaje mi siê, ¿e Nick i Star s± rekordzistami je¶li chodzi o wygrane etapy. Zwyciê¿yli w 7 z 11, wiêc ci co twierdz±, ¿e Tina i Ken powinni wygraæ nie maj± po swojej stronie mówi±cych samych za siebie statystyk. :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Powiem Wam, że nie są rekordzistami. W The Amazaing Race: Asia jedna drużyna wygrała 8z12 etapów. A nie wiem czy wiecie, że Starr tak naprawdę na imię ma Emily.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości