The Amazing Race 20

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

20x08
a ja się wynudziłam i tylko miałam ochotę przewijać odcinek... po postu ten sezon nie zachwyca mnie zupełnie... poza płaczliwą Rachel, pyskatą Vanessą, reszta jest taka bezbarwna że szok, zadanie mało emocjonujące, wydarzenia też... nie ważne kto teraz wygra byle nie art i jj

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

To już nie wiem jaki etap by Ci się podobał. Było ciekawe państwo, świetnie pokazane. Zadania związane były z kulturą i życiem codziennym w Tanzanii. Wyrównana walka do mety (1 i 2 miejsce), Double U-turn, próg zwalniający, złamane przyrzeczenia :D Nie wiem czego chcieć więcej :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

emocji, ciekawych, barwnych drużyn no wybacz ale sama Rachel i Vanessa nie są w stanie zaćmić bezbarwności pozostałych graczy

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

20x09
kolejny super odcinek;o ten sezon naprawdę jest niezły :))
Świetny roadblock z tańcem, Rachel (ta normalna) Rachel (ta idiotka) i Vanessa, świetnie się je oglądało, polewke mialem tez z chlopaków, ogólnie świetny moment :)
detour już mniej widowiskowy, ale ogólnie świetny etap indyjski. Wciaż mam nadzieje ze Vanessa i Ralph wygrają, ale Rachel i Dave też są niczego sobie. Art i JJ dziś byli mega irytujący, szkoda że nie wylecieli :> ale Kentucky się utrzymali, super :>

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

20x09
jak jak uwielbiam Indie :) odcinek był naprawdę dobry, a bollywoodzkie zadanie świetne :) i choć nie mam faworytów to aż mi się banan na twarzy pojawił gdy art i jj zostali pokonani w objeździe przez rachel i brendona xdd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

20x09
Oczywiście będę narzekać, bo to znowu Indie :)
Odcinek jak na Indie był znośny. Roadbloack - jeden z najlepszych w tym sezonie. Rachel (Reilly, czyli ta normalna ;p) była genialna. Ja bym zaliczył jej próbę od razu :D Dobrze przynajmniej, że Dave/Rachel nie zameldowali się na postoju w 15 minucie odcinka jak pewna drużyna z 15 edycji...
Vanessa i Ralph są naprawdę słabą drużyną. Sprytnie zrobili z samolotem (wystartowali 1,5h po Brenchelach), jednak potem tego nie wykorzystali i znaleźli się w trzecim autobusie. Można było przewidzieć, że będzie NEL. Cieszę, się jednak że Bopper/Mark zostali, chociaż pewnie ciężko im będzie nadrobić.
Odnośnie następnego odcinka. Upadek Vanessy genialny ;p A to zadanie z włosami czyżby nie było kolejnym dopalaczem?

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

takie mam wrażenie że to kolejny dopalacz, ale sądzę też że Rachel go nie wykona :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Raczej na pewno go nie wykona :) Na 25-leciu Mody na Sukces miała długie włosy, chyba że to peruka była :D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

na początku kwietnia na jakimś tam spędzie gwiazd reality na rzecz raka piersi też miała długie włosy, no chyba że jest tak jak mówisz i to peruka :wink: albo od czasu kręcenia TAR jej włosy odrosły na tyle że mogła sobie doczepiać :wink:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

TAR był kręcony w grudniu, więc nie sądzę :) Mam nadzieję, że Mark i Bopper skorzystają z FF.
I znalazłem coś ciekawego o Rachel na survivor sucks "She's open to doing Survivor!"

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a mark i bopper w ogóle mogą to zrobić skoro mają speed bump? chyba że FF będzie po SP, albo nikt nie zrobi FF, bo arti i jj i rachel i ten jej mąż nie mogą
rachel i brendon na pewno nie zrobią, chyba że tylko jedna osoba musi ogolić głowę :lol:
nie sądzę żeby Vanessa i Ralph wykonali FF xd same spekulacje

a co do tego o surv to widziałam chyba na sucks jakiś temat o tym że ludzie tam z chęcią zobaczyli by Rachel w survivor

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Chyba jak zrobią FF to potem będą musieli zrobić Speed Bump. Albo Speed będzie przed FF, ale wątpię, bo FF będzie pewnie od razu na początku etapu.
Też wydaje mi się, że Vanessa i Ralph nie zrobią. Zresztą chyba im się nie opłaca. Mark i Bopper są godziny za nimi, a postój będzie chyba w tym samym mieście.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

20x10
kolejny fajny odcinek! wszystkie zadania były w sumie ciekawe, detour wymęczył Arta i JJ! dobrze im tak, szkoda że nie odpadl, tak mi ostatnio działają na nerwy że szok :o
Vanessa i Rachel :D jakie pojednanie, szczere jak obietnice Tuska;p wciąz kibicuję V&R oraz Rachel i Daveowi, w ogóle oni naprawdę świetnie sobie radzą, Dave jest megasypatyczny, Rachel też ma coś w sobie. Szkoda Kentucky, zdecydowanie wolałbym żeby odpadli Art&JJ. btw, szkoda że głupia Rachel nie obcięła włosów, wyglądałaby komicznie/koszmarnie :D

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

20x10
Świetny odcinek. Zadania były naprawdę indyjskie, no i były dość wymagające - nareszcie ciekawe i wymagające zadania. Art i JJ to porażka sezonu. Jęczą, marudzą, płaczą i w dodatku są dwulicowi. Oni chyba nie są normalni (albo są zbyt ambitni i to tak na nich działa ;p) Naprawdę szkoda, że nie odpadli. Pożegnaliśmy zdecydowanie najsłabszą, ale też najsympatyczniejszą drużynę :)
Pojednanie było genialne. Pewnie do następnego etapu i znów zaczną się kłócić :D Rachel przedłużała włosy, więc przecież zrozumiałe, że nie mogłaby ich obciąć xd
Mam nadzieję, że na pierwszym miejscu na metę przybędą Art i JJ - i to oni będą musieli się cofnąć do tej blokady. Nie mogę doczekać się finału :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

20x10
Ja uwielbiam Indyjskie etapy ^^ zadania były naprawdę dobre, na miarę TAR. Art i JJ to najgorsza para... no jak dzieci, jak dzieci... bo Brenchel nie zrobili FF to złość, bo wybrali taki a nie inny objazd - złość. Naprawdę liczyłam że odpadną na tym etapie... ale no cóż...
mam nadzieję że finał będzie taki emocjonujący jak zapowiadają :wink:

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości