The Amazing Race 21

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race 21

Post autor: Jack »

Rozpoczęło się filmowanie 21go sezonu "The Amazing Race". Edycja ta zadebiutuje na antenie stacji CBS we wrześniu tego roku.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wszystko świetnie i fajnie, ale większa nagroda = mniej ciekawa trasa wyścigu i nudne zadania. Według mnie niepotrzebnie podnosili nagrodę. W zamian mogłoby pojawić się więcej Fast Forward i trasa wyścigu, która wiodłaby po wszystkich kontynentach. Znając życie to podarują sobie teraz Amerykę Południową (bo była ostatnio) i pewnie Australię/Oceanię, no a o Kanadzie i Meksyku to raczej nie ma co marzyć... Może podniesienie nagrody wiąże się z tylko jedną edycją w sezonie 2012/2013.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

i mamy cast :D bez dicka i russella jak zapowiadano :D

http://www.cbs.com/shows/amazing_race/cast/

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oni mieli wziąć udział w 22 edycji. W sumie to jeszcze mogą, bo nie zaczęli nagrywać :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

oO to ja myślałam że teraz, zwłaszcza że miał być tylko jeden seszon kręcony

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Oni teraz przecież co roku przedłużają tylko o 1 sezon, a jak się potem okazuje to i tak robią 2 w roku. W każdym razie casting do sezonu 22 już się skończył, chociaż TARu wcale nie przedłużono na s.22.
Może następny sezon będzie dla gwiazd innych programów reality. Wydaje mi się, że dość szybko znaleźliby 11 chętnych par, bo np. Whitney & Keith (Surv 23), Christine & Stacy (Surv 23) ktoś tam z Survivor 24, Dominic & Danielle (BB13), Hatch już wyrazili chęć udziału.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Macie link do Meet The Cast?

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

http://www.youtube.com/watch?v=qMwLa4w-lFo


W sumie to cast zapowiada się całkiem ciekawie.

Jack pisze:Oni teraz przecież co roku przedłużają tylko o 1 sezon, a jak się potem okazuje to i tak robią 2 w roku. W każdym razie casting do sezonu 22 już się skończył, chociaż TARu wcale nie przedłużono na s.22.
Może następny sezon będzie dla gwiazd innych programów reality. Wydaje mi się, że dość szybko znaleźliby 11 chętnych par, bo np. Whitney & Keith (Surv 23), Christine & Stacy (Surv 23) ktoś tam z Survivor 24, Dominic & Danielle (BB13), Hatch już wyrazili chęć udziału.
Christine i Stacy to tak bez szału xd


ale
Britney i Lane (BB12) Courtney i Todd (S15) albo Parvati z kimkolwiek

w sumie racja bez problemu znalazło by się 11 par bo kto by nie chciał wziąć udziału w TAR xd

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

Britney i Lane? Britney tak, ale nie Lane... to już prędzej Britney i Janelle :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Parvati na pewno by się zgodziła. W sumie to ona składała podanie do TARu, ale jej nie przyjęli i po jakimś czasie zadzwonili jak szukali ludzi do "Survivor" i gdzieś w jakimś wywiadzie Parv mówiła, że chętniej ogląda TAR niż Survivor.
Kto by nie chciał wziąć udziału w TAR?
No właśnie. Zwłaszcza, że można wygrać 2 miliony.

A odnośnie tego sezonu. To cast całkiem niezły. Chociaż zauważyłem, że to już 3 edycja pod rząd z bliźniakami.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Cast zapowiada się ciekawie. A co do tych 2 milionów... czy ja dobrze zrozumiałem? Dostaną go tylko, jak zwycięzcy wygrają też 1 etap? Jeśli tak, to ten twist jest beznadziejny i nie mają już co wymyślać :P

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

tak, zrozumiałam dokładnie tak samo xd więc albo tak rzeczywiście było, albo po drodze zmienili zasady, albo to tylko taki pic na wode, żeby oglądalnośc była większa :D

Kryspian
7th jury member
Posty: 659
Rejestracja: 26 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Kryspian »

Britney w jakimś wywiadzie stwierdziła, że chętnie by z nim wystartowała ale to było zaraz po BB12, no a relacje między nimi mogły się troche zmienić.

Myślałem, że może nie będą chcieli Parvati bo robiła to Trip Around the world for free ale w sumie Jeff też był tu i tu.

A tych 2 milionów nie łapie troche, jak to ma podniesc ogladalnosc xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

No tak drużyna wygra 2 miliony jeżeli wygra pierwszy i ostatni etap. Zrobili tak dlatego, że spoiler w 19. i 20. sezonie cały wyścig wygrały drużyny, które wygrały pierwszy etap koniec spoilera
A te 2 miliony raczej nie mają podnieść oglądalności tylko sprawić, że sezon będzie jeszcze ciekawszy. Chociaż głównie dla tej drużyny, która wygra etap #1, bo lepiej wygrać 2 miliony niż 1 xd


A "Around the World for Free" z Parvati był ostatnim sezonem programu. Pierwszy pokazywany był nawet w Polsce - teraz nie wiem, w której stacji. Opłaca im się bardziej lansować Jeffa i Jordan w ich nowym programie niż wysyłać kogoś w podróż dookoła świata (która i tak kończyć się będzie jedynie na Ameryce Płd.) :wink:

A tam Britney, ja nie wiem co wy w niej widzicie. Ona teraz ma męża. Nie może sobie z Lanem podróżować :wink: Niech lepiej dadzą Janelle w parze z Joe xd Janelle do zadań logicznych i takich bardziej fizycznych, a Joe gdy będzie trzeba coś zjeść :wink:


Edit: I link do meet the teams http://www.youtube.com/playlist?list=PL2747E7179DDADF77

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 5 gości