The Amazing Race 21

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

21x11
Zapomniałem napisać o finale. Jedyne ciekawe zadanie to zadanie finałowe :) Ten finał był taki trochę bez emocji, bo i tak nie miałem komu kibicować. Chociaż w pierwszej części prawie modliłem się, żeby wyeliminowane zostały bliźniaczki - i się udało. Mam nadzieję, że nie wrócą do jakiś all-starsów.
Według mnie tak naprawdę żadna drużyna z finałowej trójki nie zasłużyła na zwycięstwo, chociaż właśnie Joshowi i Brentowi w finale kibicowałem najbardziej.
Czekam teraz na sezon 22.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Finał

Nieeeee. Nie wierzę. Wygrała najgorsza możliwa drużyna, która miała więcej szczęścia niż umiejętności przez cały wyścig. Ale to chyba najlepsze podsumowanie tej edycji - najgorszy sezon z najgorszymi zwycięzcami ever. Bliźniaczki i czipindelsi to jedyni kandydaci na all stars - cała reszta była nudna. Miejmy nadzieję, że ludzie od castingu zrobią lepszą robotę przy kolejnym sezonie.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Po pierwszej części odcinka załamałem się, bo odpadły bliźniaczki. Widzę że ich nie polubiliście, zupełnie nie rozumiem dlaczego - były genialne, przezabawne i w ogóle to jedna z moich ulubionych par ever. A sezon sam w sobie taki sobie, zwycięzcy marni.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tutaj to najbardziej chyba ja nie przepadałem za bliźniaczkami. Według mnie były bardzo dwulicowe. Z jednej strony mówią o uczciwości, a z drugiej oskarżają innych o rzeczy, których nie zrobili. Takie akcje jak np. ta z "oszustwem" o skręconej kostce; kradzież pieniędzy itd.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ej a ja to co ;p też ich nie lubię ;p
a i tak w ogóle to nie ogladnęłam dalej dwóch ostatnich odcinków... ale teraz nie mam gdzie oglądać bo mi na stronie usunęli :lol: podrzuci ktoś linka?

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

21x01-02

Zaczęłąm oglądać TAR21, bo nieco się stęskniłam za tym programem hahaha :D i może dlatego te odcinki nie wydawały mi się takie najgorsze. Szkoda pary, która odpadła w 2 odcinku, bardzo ich polubiłam i na pewno bardziej zasłużyli na zostanie w programie niż kilka innych teamów.
W tym momencie kibicuję Czipendejsom i teksańczykom. Bliźniaczki są nieco irytujące, strasznie się drą XD. Reszta mnie ni grzeje ni ziębi.

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Sezonik taki o sobie. Na przykład przy siedemnastym się chowa. Oglądając, cierpiałem na to, co większość tu piszących - na niedobór par, którym mogłem spokojnie kibicować. Dobił mnie finał i fakt, że wśród Amerykanów jest tak wiele osób nie wiedzących, co znaczy "zdrastvujtie" i "da svidanja" i że te sekretne zaklęcia należą do języka rosyjskiego :lol:

*Josh & Brent - hahaha, co za kpina, że oni wygrali. Niby mili, sympatyczni, ale jakoś nie mogłem ich polubić. Denerwowała mnie ich ciapowatość i życzyłem im eliminacji już od wczesnych etapów. Raz było tak blisko, a tu nagle psikus - no elimination leg;p Zawsze go wtrynią wtedy, gdy nie trzeba.

*Jaymes & James - na początku byłem do nich sceptycznie nastawiony, ale z czasem polubiłem. Moi faworyci z F3. Blondyn był zwałowy, brunet jakoś ginął w cieniu.

*Trey & Lexi - Trey? Kto to taki? Jakoś mi umknął i nawet nie kojarzyłem go z twarzy. Całą uwagę przyciągała blondi. Na początku wydawała mi się słodka, z czasem głupkowata i zbyt marudna.

*Natalie & Nadiya - trochę ubarwiły sezon, więc ich nie hejtuję, ale były jak dla mnie za głośne i za pyskate.

*Abbie & Ryan - kibicowałem im przez litość wobec tego, że wszyscy tak na nich cisnęli. Dobrzy zawodnicy i w sumie zostali ud*pieni przez jeden jedyny błąd, którego nie udało im się potem nadrobić.

*James & Abba - już za sam styl stali się moimi pierwszymi faworytami. Potem jednak zaczęli przynudzać no i jeden z nich mógł sobie darować obecność kamer przy rozmowie przez komunikator o stanie zdrowia ojca. Nienawidzę takich rzeczy, stracili wtedy 80% mojej sympatii.

*Rob & Kelley - chyba jestem jedynym zidentyfikowanym stworzeniem człekokształtnym, które ich lubiło. A raczej Roba, bo Kelley jakoś nie rzucała się w oczy. Zwałowy koleś i można było z niego pocisnąć, zwłaszcza z tej jego pewności siebie na koniec, że wybiera dobrą trasę, a wszyscy inni to looserzy i followerzy :lol:

*Gary & Wil - gorsza wersja Josha i Brenta, przez dłuższy czas mi się mylili. Hejtowałem ich jeszcze bardziej i tylko czekałem, aż wylecą.

*Caitlin & Brittany - brak szczególnych wrażeń, może poza wizualnymi.

*Amy & Daniel - cholernie współczułem im tak szybkiej eliminacji, wcześniej wydawało mi się, że sporo pociągną. Wielki respekt dla Amy za tak dobrą formę.

*Rob & Sheila - sympatyczni, miałem nadzieję, że uda im się wykaraskać.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Amy wystąpi w 18. edycji "Dancing With The Stars"

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Amy ostatecznie zajęła 2 miejsce w 18 edycji Dancing With The Stars.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości