The Amazing Race 21

Awatar użytkownika
tombak90
sole survivor
Posty: 2663
Rejestracja: 12 mar 2011, 00:00
Lokalizacja: Poznań
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: tombak90 »

Chyba mimo wszystko ciężko będzie wygrać i pierwszy i ostatni etap, więc te dwa miliony to taka trochę podpucha, zresztą już po 1 odcinku będzie wiadomo, że tylko jedna konkretna drużyna ma na to szanse. Może ta drużyna odpadnie potem w odcinku 2 lub 3 i cały twist pójdzie się bujać do lasu xD

Cast wygląda ciekawie. Przede wszystkim będę kibicował Amy - mam mega respekt dla takich osób. No i do tego metalom oraz Robowi i Kelley. Dwie blond dziewczyny wyglądają zupełnie jak Katie&Rachel z 17stki.

Będzie wesoło.
"Dziś prawdziwych villainów już nie ma..."

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

Szkoda, że nie ma Dicka :mrgreen:.
Cast wydaje się być ciekawy i zróżnicowany, niektóre pary mogą być śmieszne :D. Mam tylko nadzieję, że będzie wyrównana walka, a nie tak jak w s20 -.-, bo wtedy sezon jest nudny. Ciężko na razie stwierdzić komu będę kibicowała - zobaczymy po pierwszym odcinku.

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

http://www.youtube.com/watch?v=zsPAtZyAX-k - Promo 2


O nie, zaś Chiny :(
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

21x01
I zaczęło się :lol: o parach to za wiele nie powiem, ale są pary które doprowadzają mnie do szewskiej pasji i takie które lubię ;d raczej teraz po tym odcinku obojętnych mi nie ma ;d podobało mi się że był dwie blokady, wprawdzie kosztem objazdu, ale przecież mało kiedy jest blokada w pierwszym odcinku :) odpadła para, która moim zdaniem odpaść nie koniecznie musiała, no ale taka gra ;d

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

21x01

Mi się odcinek w ogóle nie podobał. Po genialnej edycji Tar Australia 2 miałem wysokie oczekiwania, ale no po prostu od razu widać różnice w poszukiwaniu wyścigu. W Tar Aus 2 wiedziałem od 1 odcinka, kto jest kim, były przedstawione ich historie osobiste, wiedzieliśmy coś o życiu tych ludzi. A tutaj tylko w sumie pokazywany wyścig. 3/4 par nie pamiętam, o imionach to w ogóle można zapomnieć. Nikt na mnie nie zrobił piorunującego wrażenia. Nikt mnie nie drażnił też, bo jak dla mnie większość jest bezbarwna :P Po 1 odcinku na plus zdecydowanie bliźniaczki, są mega hahaha pewnie dostarczą sporo śmiechu :P Polubiłem też gejów jako tako i o dziwo czipindelsów, spodziewałem się debili, a jednak są sympatyczni. Poza tym nie zdziwię się, jak wygrają całą grę, bo mieli mnóstwo million dollar quotes. Reszty par nie pamiętam, no może z wyglądu rockmani się wyróżniają. A jeszcze jest jedna para śmieszna, co jeden jest wysoki, a drugi niski. Twist z 2 milionami bez sensu. Hmmm. Para odpadła zasłużenie (w ogóle ich nie pamiętam). Podali im gdzie jest baba z abakusem haha a byli na przedostatnim miejscu, a tamci od nich dużo szybsi. Lol odpadnięcie na własne życzenie, za głupotę trzeba płacić :wink:

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Ciriefan, Rob & Sheila nie powiedzieli gdzie jest kobieta z abakusem tylko Trey & Lexi.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A możliwe, nie odróżniam ich.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

21x01
Nawet, nawet.Jakoś ostatnio nie lubię pierwszych odcinków :) Na ten za to nie będę narzekać. Macie trochę racji z tym, że ciężko odróżnić niektóre drużyny, ale gdzieś koło 5tego odcinka będziemy pamiętać wszystkich xd
Objazdu w pierwszym odcinku nie było od 13tego sezonu chyba :)
Ciriefan, TARAus 2 nie jest genialny - jedna z gorszych edycji, które oglądałem i chyba 2 w ogóle edycja, którą po prostu przerwałem oglądać z nudów :)

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Mi się osobiście nie podobała pierwsza blokada,jedno z najgorszych zadań ever...
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ta pierwsza blokada to totalna porażka, racja. Mogli bardziej się wysilić i chociaż dać, że trzeba wygrać 3 punkty, albo seta :D

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Drugi odcinek za mną,kibicuje w tej chwili teksańczykom.
Na nerwy mi działają bliźniaczki...omg...po co tyle pierdolic?Monster Trucków,długowłosych,gejów i Mały&Duży też nie lubie.

I powinni coś zrobić z tymi taksówkami,to jest zryte że ktoś odpada nie ze swojej winy...Nie lepiej im dać auta albo jak nie można aut (bo w takich krajach jak Indonezja to ciezko im by sie bylo poruszac) to samochody z kierwoca ktory wie gdzie jechac...
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Cóż nie będę wybielała imion uczestników po prostu... jak ktoś nie chce SPOILERA to niech nie czyta.


21x02


Odcinek ciekawy. Nareszcie coś się działo, bardzo mi jest szkoda, że Amy & Daniel odpadli :(

Bliźniaczki wygrały leg, ale dziwne, że w tym sezonie, Express Pass to jakieś bóstwo. W poprzednich sezonach tak jakoś nie reagowali...

Następny odcinek zapowiada się jeszcze lepiej.

Dobule U-turn, będzie więcej Caitlin & Brittany < 333

Zapowiada się lepszy sezon.
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

21x02
E tak se ten odcinek, ani mnie nie zachwycił ani nic... w ogóle para która odpadła była mega pozytywna i mi ich szkoda. Nie kibicuję teraz nikomu, bo i tak nie znam dalej większości. A bliźniaczki mnie wkurzają i tyle

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

21x02
Odcinek nawet nawet. Szału nie było, najgorszy też nie był. Szkoda mi bardzo Amy i Daniela. Naprawdę. Odpadli przez taksówkę - no, ale takie są uroki The Amazing Race.
Może dlatego, że ostatnio ten kto zdobywał Express Pass... (sami sobie dokończcie) :D

Ciekawy zwiastun następnego odcinka. Mam nadzieję, że będzie się działo.
Na razie temu sezonowi daleko do sezonu nr.20 (w końcu to jeden z 3 najlepszych sezonów w historii wyścigu)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

że co proszę? 20 jednym z trzech najlepszych :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 6 gości