The Amazing Race 21

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Tak powiedział Phil i ogólnie widzowie też się zgadzają z tą opinią.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

21x02

Odcinek nienajgorszy, ale bez szału. Nadal nie pamiętam par. Bliźniaczki są najśmieszniejsze i ogólnie szok, że wygrały, ale na plus, bo są najbardziej charakterystyczną parą. Reszta jest bezbarwna na razie. Szkoda, że ta para odpadła przez taksówkę. Miałem nadzieję, że odpadną ci, co lecieli innym samolotem, bo ich logika mnie zagięła. Prowadzimy własny wyścig, więc weźmiemy inny samolot, chociaż pracowniczka lotniska powiedziała o czterogodzinnym opóźnieniu -> dlaczego jesteście ostatni? a bo załatwiło nas czterogodzinne opóźnienie. No tak.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

21x03
Teraz to już oglądam z przyzwyczajenia, bo odcinek był nudny... zadania nie były wielce trudne a i to co się działo jakoś mnie nie zaciekawiło ;d kibicuję abbi i jej chłopakowi xd

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Nie zgodzę się. Nie zgodzę się.

Najlepszy odcinek. Pierwsza połowa była trochę nudna, ale akacje z blondynkami < 333
Zawsze moje ulubione drużyny odpadają pierwsze, drugie itd.

Uwielbiam: Natalie & Nadiya
Lubię: Josh & Brent, James & Abba,
OK: Jaymes & James, Rob & Kelley, Trey & Lexi
Nie lubię: Abbie & Ryan, Gary & Will,
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Póki co ten sezon jest dla mnie fatalny, jedyną drużyną której kibicuję są długowłosi, choć nie wróżę im zajścia daleko niestety ;c

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

21x03
Oprócz końcówki to odcinek bardzo nudny i słaby. Zadania takie sobie. O Indonezji też się niczego nie dowiedzieliśmy. Jedynym plusem był blind double u-turn.
Szkoda blondynek, bo tak naprawdę to jedynie im kibicowałem. Teraz nie mam komu, no może Robowi i Kelley.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

21x03

Odcinek tragiczny. Dawno się tak nie wynudziłem. Niestety nadal nie da się poznać zawodników, bo ich nie pokazują tak jak powinni, zero jakichkolwiek historii (czyżby prawdą było to, że edytorzy surva 22 i 23 przeszli do TARu? Bo na to wygląda). Pary są nudne jak flaki z olejem, nie mają żadnych historii, albo po prostu nie umieją ich pokazać jak należy. Odejście blondynek mi było obojętne, bo do dzisiejszego odcinka w ogóle były niewidoczne zbytnio, aczkolwiek wolałbym, żeby odpadła ta para, co była przedostatnia. Na ten moment kibicuję bliźniaczkom, czipindelsom (czy jak to się tam pisze) i Treyowi i Lexi. Aż tęskni się za TAR Australia 2

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Sezon słaby,odcinek słaby,pożytek tylko taki że odpadła para której nie lubiłem.
W następnym odcinku mogłoby być zadanie w którym nie można się odezwać ani słowem,to przynajmniej bym wiedział kto odpadnie bez oglądania xD
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

21x04
Zdecydowanie najciekawszy odcinek sezonu, sporo się działo i właściwie gdzieś do 38. minuty nie było wiadome, kto będzie ostatni.
Natalie & Nadiya są strasznie irytujące. Nie wiem czy ktoś oprócz Addison będzie w stanie je polubić xd Chyba jesteś jedyna w Polsce :wink:
Na szczęście Rob i Kelly jako przetrwali ten etap. Następny pewnie będzie etap bez eliminacji.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

a cirie czasem to też im nie kibicuje i je lubi?

ogólnie to powiem tak, zadanie z blokady fajne, objazd taki sobie. bliźniaczki mega wkurzające, Abbie i Ryana lubię, chipendejlsów lubię, i jeszcze tą blondynę i jej chłopaka, reszta jest mi obojętna :lol:

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zapomniałem, że cirie jest fanem grubych murzynek - czyli 2 osoby w Polsce :wink:

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Ale one przecież nie są murzynkami ani nie są grube :P

Odcinek faktycznie najlepszy jak do tej pory, ale i tak edycja słaba. Zadania powalające nie były. Wszyscy poza bliźniaczkami są nudni :P Hahaha te ich krzyki i miny pozostałych. Kibicuję im i czipindejlsom, bo reszta po prostu jest nudna jak flaki z olejem. Jeszcze lubię Treya i Lexi. A najmniej lubię Roba i Kelly. Jak na starszą parę są strasznie niesympatyczni i nie mogę się doczekać, aż wylecą z hukiem. Odpadła jedna z nudnych i całkowicie obojętnych mi par.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

21x05

Niestety z tak marnym castem nic tego sezonu nie uratuje. Chyba najmniej wyrazisty cast w historii. Gdyby nie śmieszne akcje bliźniaczek nie byłoby czego oglądać. Poza ich przypałami najciekawszym momentem odcinka była rozmowa metalów o chorobie ojca z początku odcinka. NEL do przewidzenia. Generalnie nuda.

Awatar użytkownika
Gienek
6th jury member
Posty: 529
Rejestracja: 03 sie 2010, 00:00
Winners at War: Tony
Survivor AU All Stars: David
Kontakt:

Post autor: Gienek »

Mi pasuje ta kobieta która jest w parze z tym gościem który ciągle chce wygrywać xd
Come on in,guys!

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

21x05
Trochę się zgadzam z ciriefanem, że ten odcinek był dość nudny, bo NEL by do przywidzenia i zbyt wiele się nie działo. Najmniej wyrazisty w historii? Chyba niekoniecznie, chociaż w porównaniu z poprzednim sezonem wypada to wszystko słabo.

Nie chcą ciągle wygrywać tylko chcą pobić rekord i wygrać co najmniej 9 etapów - może im się uda :D

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości