The Amazing Race 23

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

23x04
Znowu zapomniałem skomentować odcinka. Na pewno był to najlepszy odcinek jak do tej pory. Nie podoba mi się tylko jedna rzecz: to, że na lotnisku drużyny pewnie się wyrównają. Pewnie trzeci odcinek miał być NELem, ale że tamci którzy odpadli byli kilkanaście godzin do tyłu to z tego zrezygnowano, bo na 5. etapie czekał U-turn. Tim i Marie niech odpadają razem ze swoim Express Pass'em (albo najlepiej z dwoma :D)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

23x03

Pierwszy dobry odcinek tego sezonu. W końcu było sporo dramy, zamieszania z biletami, konfliktów i zawirowań. Żony piłkarzy urosły w mych oczach, Tim i Marie mnie nawet nie irytowali. Trochę jednak za dużo poświęcili temu, co się działo na lotnisku, a za mało zadaniom. W 17 minucie 1 para dotarła na pierwsze zadanie, a w 24 byli już po wszystkich. Zadaniowo sezon na razie leży, jeśli chodzi o cast na razie przeciętnie. Zobaczymy dalej, czy ten odcinek to tylko miły wyjątek od reguły. Dwóch panów co odpadli nie będzie mi brakowało, bo ich nie polubiłem.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

23x05
Tak, tak xd brodacze odpadli! Kto by pomyślał że nauka polki będzie taka ciężka :D Blokada była świetna i w sumie powinni mieć we wskazówce że nie wolno im windy używać, wymęczyliby się strasznie :D Amy i Jason wiele zyskali tym że mieli świetnego kierowce i w zasadzie to bariera językowa była głównym problemem dla drużyna na tym etapie ;d ale fajnie to wszystko wyglądało :) oby więcej polskich etapów :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

23x04

Jak dla mnie powrót do nudnych odcinków. Strasznie mało dramy, jakichś osobistych wątków, kłótni i awantur. Jedynie ciekawa była końcówka - jak lekarze zaoferowali pomoc Timowi i Marie w zamian za express pass. Zadania spoko na tym etapie, niestety cast nadal nudny, więc dla mnie niestety to chyba będzie jedna ze słabszych edycji, ale nie mogę się doczekać obejrzenia kolejnego, czyli polskiego odcinka.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

23x05
Odcinek nie był najgorszy. Najlepsza była akcja z windą zatrzymującą się na każdym piętrze xd i rozmowa telefoniczna z taksówkarzem. Oczywiście polscy taksówkarze nie mówią po angielsku i nie wiedzą gdzie jechać, jednak i tak było lepiej niż na krakowskich etapach :D I po tym etapie polubiłem jakoś Amy i Jasona :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

23x05

Genialny odcinek! Najlepszy w tym sezonie. W ogóle najlepszy w całej historii TARu :D To pewnie dlatego, że polski, ale oglądałem z zapartym tchem i miałem niezły ubaw. Już dawno TAR nie wywołał we mnie tylu fajnych emocji. Odcinki w Krakowie nie były aż takie fajne. Polska bardzo fajnie wypadła - no może poza taksówkarzami. Ale wyszliśmy na gościnny i miły kraj, no i mamy dobre pączki. Oglądanie polki w wykonaniu Tim'a i Danny'ego oraz Leo i Jamal'a -> no po prostu boki zrywać. Jak wypowiadali polskie słowa hahaha. No i tylu ludzi po polsku mówiło. Zadanie z pączkami i polką naprawdę świetne. Aczkolwiek raczej nie powinni dać polki - jest to taniec czeski. Polonez bardziej by pasował, aczkolwiek nie byłby tak widowiskowy. To mogli się pokusić o mazurka i kujawiaka, ale w sumie polka łatwiejsza a i tak mieli problemy. Cieszę się, że Leo i Jamal przetrwali. Tim i Danny bez sensu stracili u-turn na nich. Marie mnie irytuje niemiłosiernie, ale na szczęście oni również wykonali idiotyczny ruch i go stracili. Odpadli Brandon i Adam, no i dobrze, bo najmniej ich lubiłem. Nicky i Kim urosły w moich oczach (tak dobrze wypowiadały się o Polsce :D). Generalnie kibicuję Jason'owi i Amy, Travis'owi i Nicole, Leo i Jamal'owi i Ally i Ashley. Po tym odcinku też nawet Nicky i Kim - 5/7 par, polski odcinek czyni cuda i nagle lubię cast :D Mam nadzieję, że Tim i Danny odpadną następni, bo mnie drażnią. Tim i Marie są przynajmniej ciekawsi.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

23x06
W zasadzie to lubię tą edycję :) W grze zostały pary, które ani mnie nie wkurzają, ani nawet Marie i Tim mnie tak nie irytują ;d Blokada na tym etapie była straszna :D śpiewanie i to jeszcze po niemiecku i do tego hmm śpiew operowy? Szkoda że Amy i Jason nie zdobyli FF, bo im najmocniej kibicuję ze wszystkich pozostałych drużyn ;d

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

23x06

Zakończył się polski etap, ale na szczęście wraz z nim nie zakończyły się dobre odcinki. Sezon zaczyna się rozkręcać. Świetne zadania. Jak śpiewali to się uśmiałem. Tim i Marie - podstępny ruch z taksówką, nawet mi się podobał pomysł, żeby zrzucić winę na Leo i Jamala. Kłamstwo ma jednak krótkie nogi, wydało się i mieliśmy w końcu trochę dramy. Najlepszy oczywiście Tim i jego nieogarnięcie:
- powiemy im, że widzieliśmy, jak leo i jamal kradną im taksówkę
- ale kiedy?
- teraz, tą którą jedziemy!
Koleś jest totalnie zdominowany przez tą laskę i to porażka, zwłaszcza że nie są już razem. Nawet się z niego śmiały inne drużyny, jak na niego krzyczała w operze. Na ten moment kibicuję najbardziej Amy i Jason'owi oraz Nicole i jej mężowi (zapomniałem imię). Cieszę się, że Tim i Danny odpadli. Nie lubiłem ich od początku i nie będzie mi ich brakowało.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Zgadzam się z Ciriefanem prawie we wszystkim. Odcinek był niezły, ale to pewnie głównie dlatego, że był w Austrii. Austrii nigdy dość :D Najlepsze zadanie ze śpiewaniem i dobrze, że odpadli Tim i Danny :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

23x07
Tak, zdecydowanie ta edycja jak dla mnie poprawiła się po polskim etapie ;d Widom Marie, która nie może biec ani krzyczeć w meczecie, bezcenny :lol: zadania jakoś porywające nie były, ale ten odcinek oglądałam z przyjemnością. W sumie spodziewałam się NEL, dopiero w przyszłym, ale dobrze, bo Bunnys są fajne ;d na ten moment kibicuję jednak najbardziej Amy i Jasonowi :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

23x08
Szkoda mi Bunnys :( Afganimals mają więcej szczęścia jak rozumu... ogólnie jakoś ten odcinek mnie nie porwał, choć dalej się fajnie oglądało xd a i wsadzenie SB i U-Turna w jeden etap to jak dla mnie przesada... zwłaszcza że zawrócono dziewczyny xd Jason i Amy powinni zawrócić Tima i Marie xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Już nie oglądacie TARu?
Zaniedbałem trochę pisanie, ale teraz nadrobię. Szkoda mi obu drużyn damskich, które odpadły (trochę mniej blondynek). Wyszło na to, że nie oprócz Jasona i Amy to nie mam znowu komu kibicować.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

ja oglądam, ale nie chce mi się komentować, bo odcinek był dla mnie nudny xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

23x10
Emocje od początku do końca :D
Wiedziałem, że będzie NEL. Jak na razie to właśnie Leo i Jamalowi kibicuję najmniej. Zawalili kompletnie detour i tą emocjonującą z jajkami.
Dalej kibicuję Jasonowi i Amy. Mam nadzieję, że wygrają ten sezon.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

23x07

W sumie nie ma co pisać. Etap strasznie nudny, nie skupił mojej uwagi. Gdyby nie kłótnie Tima i Marie przez odcinek nie wydarzyłoby się kompletnie nic. Jeśli chodzi o moich faworytów nic się nie zmieniło.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Bing [Bot] i 2 gości