The Amazing Race 23

Kobra
sole survivor
Posty: 1568
Rejestracja: 17 sie 2011, 00:00
Winners at War: Natalie
Kontakt:

Post autor: Kobra »

Pierwszy!!!1111
Ok, zaklepuję sobie do kibicowania parę Nicky&Kim.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

W końcu znalazłem chwilę, by przyjrzeć się obsadzie. Cast wydaje się być przeciętny. Minusem jest aż 5 par męskich. Serio? To prawie połowa obsady, a ja parom męskim zazwyczaj nie kibicuję, bo uważam, że mają często za łatwo pod względem fizycznym. Z kolei mamy tylko 2 drużyny kobiece, naprawdę słabo. Największym plusem z pewnością jest trasa wyścigu i mam nadzieję, że zadania i cast pod względem dram i śmiesznych sytuacji nie zawiodą, a to jednak jest najważniejsze.

Na tak:
Leo i Jamal - ostatnio co nie włączę jakiegoś programu, są muzułmani (Keysar w Big Brotherze, Arastoo w Bones, Hillal w aktualnie emitowanym agencie australijskim), ale to dobrze, bo zazwyczaj ich lubię. Przełamywanie stereotypów jest zawsze na plus.
Rowan i Shane - z męskich drużyn moi faworyci. Są przezabawni. Ich teksty "we're someone between mother teresa and mother fucker" i "we're idiots but we're not stupid" mnie rozwaliły. Mogą być z nimi jaja. Oby tylko nie odpadli jako 1, bo z fizycznymi zdolnościami raczej u nich słabo.
Jason i Amy - na razie wydają się być w porządku, jak dla mnie mają zadatki na fajnych villainów. Wyglądają też na silną drużynę, mogą zajść daleko.
Hoskote i Naina - zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Podejrzewam, że będą się trochę spierać i kłócić, ale ogólnie na plus.
Ally i Ashley - jak można nie kibicować blondynkom? Mają też coś do powiedzenia i wydają się być silne.

Na nie:
Chester i Ephraim - nie nie i jeszcze raz nie. Celebryci, niby sympatyczni, ale jakoś do mnie nie trafili. Na dodatek sportowcy, więc będą mieli za łatwo. Nie zdziwię się, jak bez problemu zajdą do final 5. Obym się mylił i oby nie było tak przewidywalnie.
Tim i Marie - widzę w nich ciemne charaktery. Mają o sobie wysokie mniemanie i mam wrażenie, że będą kłócącą się parą tego sezonu.
Nicky i Kim - na razie jestem na nie. Żony sportowców, które kasy nie potrzebują. Ładne lalki i tyle. Oby nie doszło do takiej sytuacji, że będzie jakieś trudne zadanie, a one zrezygnują i wezmą karę, bo przecież o kasę walczyć nie muszą.

Obojętni:
Tim i Danny - wydają się być w porządku, całkiem sympatyczni, jednak ich filmik był trochę nudny. Jeśli nie okażą się nudni, to pewnie będę im kibicował.
Brandon i Adam - mam co do nich mieszane uczucia. Niby wydają się być ciekawą drużyną i osobowościami, z drugiej strony ich styl mnie odrzuca. Na razie w tej kategorii, zobaczymy po 1 odcinku.
Travis i Nicole - plus za nią, a facet to porażka. Jest mega zamulony, jak coś mówi to co chwila Nicole przejmuje gadanie i widać, że to ona ma jaja i rządzi w tym związku. Na razie ani mnie ziębią ani grzeją.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

23x01
dupy nie urywa, ale nie jest źle ;d trochę szkoda, że pary z drugiego samolotu nie miały jak nadrobić, ale no nie płakałąbym jakby odpadli ci chłopcy od ropy (chyba) albo ci dziwni faceci z długimi brodami xd ogólnie to nie mam tez jakiejś ulubionej pary, czy takiej której nie lubię bardzo, bo jest ich za dużo i jeszcze imion nie pamiętam xd tak czy tak ja czekam na polski etap xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

23x01
Według mnie jakiś słaby był ten odcinek. Drużyny są mało charakterystyczne, zadania mało ciekawe. Mam nadzieję, że następne etapy będą ciekawsze. Na dzień dzisiejszy to nawet nie mam za bardzo komu kibicować - nawet blondynki w tym sezonie mają coś takiego odpychającego xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

23x01

Odcinek przeciętny. Mało się działo, dosyć słabe zadania, wiadomo było, że ktoś z 2 samolotu odpadnie. Ja już mam swoich faworytów - Leo i Jamal, no są po prostu genialni, na każdym kroku uśmiech i poczucie humoru, bardzo pozytywne nastawienie. "My wife is pregnant" wymiata. Poza tym polubiłem też blondynki i czarne małżeństwo (to co dostało karę). Z kolei nie znoszę zwycięzców tego etapu, kolejna kłótliwa para. Nie polubiłem też żon NFL. Reszta na razie obojętna, ale ci długowłosi chyba metale odrzucają mnie samym tym, jak wyglądają.

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

https://scontent-b-cdg.xx.fbcdn.net/hph ... 0397_n.jpg

zdjęcie z fb, pit stop na molo w Sopocie, bez żadnych spoilerów, jedynie Phil i ekipa xd

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Roxy, to zdjęcie było już na różnych stronach ze spoilerami 2 dni po nakręceniu tego odcinka, także już to widziałem :wink:

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

no to dlaczego tutaj nie wstawiłeś ;p

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

23x02
No i ten odcinek mi się bardziej podobał, choć większość par dalej jest mdła, to i tak lepiej się oglądało, zwłaszcza zadania ;d odpadła para której i tak nie lubiłam, więc też plus xd ogólnie miło się ogląda, ale i tak czekam najbardziej na etap polski xd

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

No właśnie Jack, czemu nie wrzuciłeś? Ty widziałeś ale inni nie, dzięki Roxy za fotkę :wink:

23x02

Faktycznie odcinek lepszy, ale zgodzę się, że cast jest mdły i jednak odcinek mi się trochę nudził, momentami zacząłem robić coś innego oglądając, bo nie przykuł mojej uwagi. Marie to prawdziwa suka i ciemny charakter - najlepszy moment odcinka to jak facet, któremu czyściła buty, ciągle był niezadowolony z jej usługi. Marie pokazała też, ile znaczy dla niej sojusz w tym odcinku - kompletnie nic. To, że aktorzy odpadli mnie nie dziwi. Popełnili tak wiele błędów, że to by było naprawdę zabawne, gdyby udało im się przetrwać.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Strony ze spoilerami są dostępne dla wszystkich :D

23x02
Nie pamiętam kiedy ostatni raz tak się wynudziłem na TARze. Odcinek może nie taki zły, ale nudniejszy niż ten pierwszy. Trochę się działo z autobusami, jednak za zadania spory minus. Nie mam komu kibicować. Czekam na polski etap :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

geniuszu jak ktoś nie ma adresu to na pewno tam wejdzie ;p

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

23x03
Tak <3 brakowało mi odcinków gdzie jest tyle zamieszania z biletami i lotami, bo sama 'Lisbona' była jak dla mnie wątkiem pobocznym ;d Ale to co było na lotniskach to kwintesencja TARu <3 takie przetasowania to ja lubię ;d

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

23x03
Dopiero teraz zobaczyłem, że nie skomentowałem tego odcinka. W sumie to za bardzo nie ma czego komentować. Ciekawie potoczyło się to wszystko na lotnisku, tylko przez to odcinek zrobił się nudny... Wiadome było, że nie będzie NELu w przypadku gdy wszystkie drużyny zameldowały się na postoju, a ktoś jeszcze nie przyleciał do Lizbony. Czekam na norweski odcinek :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

23x04
Tak fajnie oglądało mi się ten odcinek i w sumie spodziewałam się prędzej NEL, jak tego, że etap będzie trwał dalej, dlatego też myślę, że kolejny odcinek nie będzie w całości poświęcony Polsce, że jeszcze jakieś zadanie w Norwegii może być xd ale mam nadzieję, że tak nie będzie xd ogólnie to mam nadzieję że nikt nie pomoże Marie i Timowi, bo widać, że nie mają ochoty wręczyć nikomu express pass xd

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - USA”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości