The Amazing Race Francja

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race Francja

Post autor: Jack »

Dobra wiadomość dla colby'ego i ciriefana :D Kolejny kraj, który zdecydował się na realizację programu to Francja. Show najprawdopodobniej zadebiutuje we francuskiej telewizji pod koniec tego roku.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

A pewnie, że dobra. W końcu będzie okazja, żeby sobie co nieco przypomnieć jak ten język brzmi, na pewno obejrzę :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Jejku jejku :D dzięki Jack za info :)
Survivora francuskiego na początku stycznia znalazłem, obejrzałem 3 odcinki i mi megavideo zamknęli...^ ^

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Jeżeli coś z tego rozumiecie :D to tu macie link: http://www.ozap.com/actu/canal-a-acquis ... t-8/440565

On March 23, 2012 a French version of The Amazing Race was announced. It is to be produced by Shine France for Direct 8 with filming expected to occur between June and July. Teams are expected to travel to Jordan, United Arab Emirates and Vietnam.

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

Po Survivorze i Pekin Expres(?) na horyzoncie francuskich mediów pojawi się nowa gra przygododa w następnym sezonie. W efekcie, Shine France przygotowywuje właśnie francuską adaptację TARu, gry w której drużyny ścigają się w wyścigu dookoła świata. Zdjęcia rozpoczną się w czerwcu.

Jednak nadawca jest zaskakujący. Wg naszych informacji, jest to grupa canal +, która wcześniej produkowała The Voice i Masterchefa. Ale TAR musi znaleźć miejsce nie na kanale kodowanym? ale na Direct 8, w przyszłym sezonie.W efekcie filia Vicendiego?..bla bla jakaś papka o prawch do emisji się ciągnie :D

Tar ma już 20 sezonów w USA
Od 2001 na cbs, tar nigdy nie miał dużej oglądalności, najlepszy wynik osiągnął w sezonie 10 w 2006r, 11.5mln widzów. Jednakże z biegiem lat, liczba widzów ustabilizowała się na stałym poziomie co pozwala przedłużać format i produkować 2 sezony rocznie. Nadawany w niedzielne wieczory od 2006r, tar ogląda regularnie 9mln widzów, również obecny 20sezon rozpoczęty w lutym.

-> mam nadzieję, że nie zepsują formatu, bo Survivor miał odcinki po 1.5h i to się jednak mega dłużyło^

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Teraz np. TAR Norwegia ma odcinki po 65 minut bez reklam, a TAR Izrael miał z tego co pamiętam po 70 minut i 2 odcinki to 1 etap, czyli 1 etap to 140 minut było :)

colby
sole survivor
Posty: 1321
Rejestracja: 20 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: colby »

:ooo ja bym usnął w połowie, jednak te 42 minuty to jest optymalny czas

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR - Pozostałe”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość