The Amazing Race: Australia 1

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5713
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

The Amazing Race: Australia 1

Post autor: Jack »

The Amazing Race: Australia to siódma wersja reality-show "The Amazing Race". Do tej pory powstało 6 wersji programu: The Amazing Race, The Amazing Race Asia, The Amazing Race China Rush, The Amazing Race en Discovery Channel, The Amazing Race: A CorridaMilionária i The Race to the Million. Planowana była również edycja TAR: Central Europe, jednak nie została ona zrealizowana.


Nieoficjalnie wiadomo, że program zadebiutuje na antenie australijskiej telewizji Seven Network Channel w przyszłym roku. Wśród możliwych prowadzących tą wersję TAR wymienia się kilka nazwisk: Phil Keoghan, Daniel MacPherson and Grant Denyer.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5713
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Ogłoszono już listę drużyn. Jest ich 11. Trasa wyścigu przebiegała m.in. przez Polskę (część etapu). Emisja programu rozpocznie się w maju (dokładna data jeszcze nie jest znana).

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5713
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

<center>Obrazek</center>
Drużyny:
Alana & Mel
Sam & Renae
Tracy & Anne-Marie
Jeff & Luke
Matt & Tom
Nathan & Tyler
Mo & Mos
Ryot & Liberty
Anastasia & Chris
Joey & Richard
Dave & Kelly

*Za wszele błędy przepraszam, ponieważ pisałem imiona z pamięci :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

tu nie działa [center] xdd
i w ogóle kiedy lecą odciki? bo mi się spodobało po peirwsyzm *-*

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5713
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Wiem, że nie działa "center", spieszyłem się wtedy :)

Odcinki lecą co poniedziałek, chyba o 20:30 czasu australijskiego :) U nas jest to 13:30 o ile się dobrze orientuję. A na YT można zawsze znaleźć we wtorek :)

tu: http://www.youtube.com/user/amazingrace ... A7ED42038C
albo tu: http://www.youtube.com/user/frajos

ctoria
7th jury member
Posty: 683
Rejestracja: 08 mar 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: ctoria »

Wreszcie się zabrałam, zainspirowana Master Chef Australia (tak obejrzałam 86 odcinków oo) Pierwsze moje spostrzeżenia są takie, że australijczycy są bardzo miłym narodem, choć jest jedna drużyna, która jeszcze mnie bawi, ale pewnie będzie mnie irytować.

Alana & Mel - nie wróżę im dalekiego zajścia, ale są póki co nawet zabawne, plus czekam na jakieś zgrzyty siostrzane :wink:
Sam & Renae - bardzo sympatyczna drużyna, pewnie zajdą daleko.
Tracy & Anne-Marie - kocham je omg, są tak pozytywne, tyle się śmieją, pewnie też nie będą wysoko, ale oby były jak najdłużej
Jeff & Luke - tatuś jest spoko :wink: na razie nie mam o nich nic do powiedzenia.
Matt & Tom - autobusem do Wietnamu xDDDD zobaczymy
Nathan & Tyler - pewnie będą kuleli w zadaniach logicznych, na inteligencję
Mo & Mos - podoba mi się ich podejście i poczucie humoru, w pierwszym odcinku z tym zjazdem z wieży boskie :333
Ryot & Liberty - no cóż, niestety kondycja też jest ważna :<
Anastasia & Chris - jest i kłócąca się para, ale przynajmniej mega symaptyczna
Joey & Richard - hahahahahahaha omg Oni są dziwni, nastawieni na sukces, choć nie bardzo im idzie póki co xDD
Dave & Kelly - i kolejni sympatyczni, na razie nic więcej :wink:

Jestem po drugim odcinku, nie mogę się doczekać tego z Polski :]

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5713
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

ctoria pisze:Wreszcie się zabrałam, zainspirowana Master Chef Australia (tak obejrzałam 86 odcinków oo) Pierwsze moje spostrzeżenia są takie, że australijczycy są bardzo miłym narodem, choć jest jedna drużyna, która jeszcze mnie bawi, ale pewnie będzie mnie irytować.

Alana & Mel - nie wróżę im dalekiego zajścia, ale są póki co nawet zabawne, plus czekam na jakieś zgrzyty siostrzane :wink:
Sam & Renae - bardzo sympatyczna drużyna, pewnie zajdą daleko.
Tracy & Anne-Marie - kocham je omg, są tak pozytywne, tyle się śmieją, pewnie też nie będą wysoko, ale oby były jak najdłużej
Jeff & Luke - tatuś jest spoko :wink: na razie nie mam o nich nic do powiedzenia.
Matt & Tom - autobusem do Wietnamu xDDDD zobaczymy
Nathan & Tyler - pewnie będą kuleli w zadaniach logicznych, na inteligencję
Mo & Mos - podoba mi się ich podejście i poczucie humoru, w pierwszym odcinku z tym zjazdem z wieży boskie :333
Ryot & Liberty - no cóż, niestety kondycja też jest ważna :<
Anastasia & Chris - jest i kłócąca się para, ale przynajmniej mega symaptyczna
Joey & Richard - hahahahahahaha omg Oni są dziwni, nastawieni na sukces, choć nie bardzo im idzie póki co xDD
Dave & Kelly - i kolejni sympatyczni, na razie nic więcej :wink:

Jestem po drugim odcinku, nie mogę się doczekać tego z Polski :]
Ale chyba warto było obejrzeć te 86 odcinków xd

Anne-Marie & Tracy są jedną z moich ulubionych drużyn :wink: Ogólnie sądzę, że większość wybranych drużyn to drużyn, których nie da się nie lubić.

Guest

Post autor: Guest »

Ciekawi uczestnicy i fajne miejsca (patrz Polska) sprawi³y, ¿e uznajê tê edycjê jako jedn± z lepszych.
A poziom realizacji nie odbiega³ od poziomu edycji amerykañskich.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5713
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Nathan będzie brał udział w drugiej australijskiej edycji "The Celebrity Apprentice"

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

TAR Australia bardzo mi się podobał, z niecierpliwością już od ponad pół roku czekam na drugą edycję ;d. zadania ciekawe, drużyny też, dobry prowadzący, świetna realizacja, odwiedzili interesujące miejsca, jak dla mnie same plusy ;d. i zwycięzcy oczywiście jak najbardziej zasłużeni, to im kibicowałam od samego początku, ale lubiłam też wiele innych par m.in. Jeffa & Luke'a, Matta & Toma, Dave'a & Kelly. odcinek z Polski też mi się podobał. ta edycja wprowadziła taki powiew świeżości, bo poziom TAR USA od kilku edycji cały czas niestety spada.

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5713
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

A ja jak zawsze nie przepadałem za zwycięzcami i szczerze mówiąc nie uważam, żeby zasłużyli na zwycięstwo. Szczęście było po ich stronie.
A polski etap był jednym ze słabszych. I nie powinno być postoju od razu po "Intersection" :)

Vogue.
6th jury member
Posty: 525
Rejestracja: 04 sie 2010, 00:00
Lokalizacja: Krak?w
Kontakt:

Post autor: Vogue. »

zgadzam się co do tego, że polski etap był jednym z najsłabszych, ale ogólnie cały poziom edycji był dość wysoki i żaden odcinek mnie nie znudził ;D

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

co wy mówicie mi się polski etap akurat podobał :)

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5713
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Powiedz mi szczerze. Czy gdybyś była Australijką i po tym co zobaczyłaś to chciałabyś tu przyjechać? :)

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

pewnie że tak xdd taki hardcor :lol:

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR Australia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość