The Amazing Race Australia 2

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

2x10 chyba :lol:

dobra jak się uśmiałam przy końcówce odcinka to tyle :lol: żeby nie zauważyć że nie to co trzeba się hmm 'rozmraża/rozbija' :lol: ogólnie pozytywnie bardzo, dalej Joseph i Grace, dalej Jo i Michelle :D

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

2x10

O nie no, jaki żal. Ticzerki odpadły. Niech już wylecą policjancji, bo są tacy nudni. Pozostałe drużyny są przynajmniej zauważalne, ticzerki mogły sobie odpaść przed samym finałem, ale nie przed kimś tak nudnym :/ Teraz policjanci dostają więcej czasu antenowego, co obniża jakość programu, a bez ticzerek to już w ogóle mi się nie chce oglądać końcówki. Zadania fajne, ale wszystkie fizyczne, nie było zmiany kraju i żadnego na szczęście, więc ticzerki nie miały szansy na odrobienie strat. Najlepszy moment odcinka: Paul i Steve rozwalający zamrożoną flagę zamiast zamrożonej wskazówki hahaha, no to było mega, ja nie wiem, jak mogli się nie skapnąć, skoro blondynki obok rozbijały coś niżej niż flaga haha. Kibicuję Paulowi i Steveowi i blondynkom. I tak gwiazdami sezonu jak i odcinka pozostaną ticzerki. W tym odcinku również nie zawiodły: ticzerki w autobusie udające blondynki <3 ticzerki wsiadające na mechanicznego byka <3 ticzerka pokonująca swoje słabości na wspinaczce na wodospad <3 ticzerki nakładające narty <3 no i wzruszające rozstanie. Jak zawsze dostarczyły kupy śmiechu. Cóż, nadszedł moment, który musiał nadejść. Może i później, niż się wszyscy spodziewali, ale no mogło im jeszcze trochę tego szczęścia dopisać :(

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

2x11 2x12
Będzie krótko bo na więcej nie pozwoli internet :lol:
Jestem rozczarowana, że Joseph i Grace odpadli, ale mieli ewidentnego pecha w czasie etapu... zadania w 11 odcinku cóż no nie za ciekawe bo już były gdzieś :lol: choć tego z murem chińskim nie widziałam xd
finał - najgorsza para jaka mogła wygrać wygrała... już bym bardziej była za wygraną Paula i Steva choć nie znoszę Paula... szkoda mi bliźniaczek bo naprawdę zasłużyły na finał i na pierwsze miejsce :)

Szewik
1st jury member
Posty: 151
Rejestracja: 24 lut 2011, 00:00
Lokalizacja: Gda?sk
Kontakt:

Post autor: Szewik »

Też byłem za bliźniaczkami, dołączają do ekipy mocnych teamów kobiecych, które całą edycje wymniatają a na koniec mają pecha, razem z Dustin & Candice i Sam & Renae

Lucy & Emillia rzeczywiście były gwiazdorkami tej edycji, dobrze w pierwszym etapie dostały szanse na dalszą gre ;p


Stare muły wygrały, mieli dużo szczęscia, Szkoda że zdążyli na ten lot do asutralii xd przezyłbym nudny finisz na rzecz wygranej blondynek

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

2x11 i 2x12

Cóż, końcówka była rozczarowująca. Zadania były fajne na obu etapach. To zadanie z chińskim murem moim zdaniem było genialne :)

Shane i Andrew - jedno wielkie WTF. Jak mógł wygrać ktoś niewidzialny przez 10 na 12 odcinków wyścigu? Byli tak nudni, że masakra. Najgorsi możliwi zwycięzcy tej edycji. Nawet mi się nie chce tego komentować.

Paul i Steve - Kurcze, kibicowałem im w finale, a rzadko mi się zdarza, żebym kibicowałem męskiej drużynie. Szkoda, że mieli tego pecha w finale :/

Michelle i Jo - jak nie PiS, to chciałem ich wygranej. Aczkolwiek mniej je lubiłem. I ta cała kłótnia w więzieniu z Paul'em idiotyczna.

Joseph i Grace - szkoda, że nie weszli do finału. Nie lubiłem ich, ale byliby o wiele lepszą finałową parą niż policjanci.

ODPOWIEDZ

Wróć do „TAR Australia”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 4 gości