Australian Survivor 2016 ep 5

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2016 ep 5

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 30 sierpnia
WIDOWNIA: 850,000 widzów

TigerMan
5th voted out
Posty: 70
Rejestracja: 26 lis 2014, 00:00
Kontakt:

Post autor: TigerMan »

Tak dobrego sezonu survivora to ja bardzo dawno nie widziałem :D Jestem totalnie zszokowany jakością i tak mocnym składem sezonu. Na początku, jak dowiedziałem się o Australijskim survie, poszedłem do niego, niczego nadzwyczajnego nie oczekując. Dawno nie było tak, że każdy gracz wnosi tak dużo do sezonu :P Tym ostatnim odcinkiem przebili wszystko :D Dosłownie sam zostałem kilkakrotnie zblindsidowany, oglądając to hahaha.

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Ten odcinek. <3

Czy ktoś może wysłać Jeffowi odcinki Australijskiego Survivor, żeby przekazał produkcji, aby wzięli się do roboty, bo ich trzydzieści trzy sezony są o gorsze niż trzeci sezon Australii?

Twisty w tym odcinku były świetne, jedynie co, to można było się spodziewać, że nikt nie odpadnie, bo mają 26 odcinków i nie mogą pozwolić sobie na podwójną eliminację.

Zarówno zadanie o nagrodę, jak i zadanie o immunitet były genialne, zwłaszcza to o nagrodę, które sprawiło, że przypomniałem sobie czasy, gdy w amerykańskich odsłonach pojawiało się coś innego niż to, co widzimy przez ostatnie 13 sezonów.

Ogólnie to zdziwiłem się, że J.Lo dostała taki dobry edit, bo w poprzednich odcinkach miała jedną konfę i tyle, nic więcej nie mówiła, a tutaj nagle sześć wypowiedzi w odcinku.

Ogólnie to każde plemię praktycznie miało jakieś dramy, w Aganoa Kat z Phoebe, w Vavau Nick z innymi, bo zaczął zbyt kombinować, w Saanapu Conner zaczął mówić o grze Flick.

Oby tak dalej!

Awatar użytkownika
Mikki
4th jury member
Posty: 395
Rejestracja: 22 sty 2012, 00:00
Lokalizacja: Kraków
Kontakt:

Post autor: Mikki »

Woow. Tego się nie spodziewałam. Takiej rady jeszcze nie było. Mam nadzieję, że Nick i Tegan się ustawią jakoś w Saanapu, ale najgorsze jest to, że Kat została trochę f*cked przez twist, ponieważ wszyscy są przeciwko niej, a tak mogłaby znaleźć się w nowym plemieniu...
Obrazek
Australian Survivor: BRIAN / FENELLA / SHANE

Awatar użytkownika
Roxy
sole survivor
Posty: 2661
Rejestracja: 25 mar 2010, 00:00
Winners at War: Parvati
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Roxy »

moja szczęka jest na podłodze i pomału ją zbieram :D serio, ja nie spodziewałam się, że to może się tak skończyć (pewnie dlatego, że nie śledzę tego ile będzie odcinków itp.) ale dobre posunięcie Australio, a wręcz bardzo dobre :) i tyle, bo nie ma się co rozpisywać, sezon oglądam i z odcinka na odcinek coraz bardziej mi się podoba :)

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Wow, wow, wow. I w sumie to jedno słowo zawiera cały opis tego odcinka jak i sezonu. Ten jeden odcinek był lepszy niż ostatnie 20 sezonów Survivor USA razem wziętych.

Nie sądziłem, że ten program jest jeszcze w stanie mnie czymkolwiek zaskoczyć. Ja pierdzielę! Chyba ostatnio takie emocje miałem oglądając Pearl Islands! Fenomenalny twist!

Poza tym co za świetna obsada. We wszystkich plemionach dużo gry, dużo dramy. U czerwonych konflikt z Kat, która może zaszkodzić mojej Phoebe. U żółtych Nick zamiast iść za resztą postanawia nakłaniać wszystkich przeciwko Barry'emu i kopie w ten sposób pod sobą jeszcze większy dołek, przez co zostaje zblindsidowany. Wow! Ale mistrzami dramy i to idiotycznej okazało się plemię niebieskie. Zaczęło się od Connera, który po cholerę mówił Flick o tym, że wszyscy się od niej odwrócili i połapali się w jej kłamstwach? To już było idiotyczne. A potem ta rada <3 Matt podsumował ich występ na radzie idealnie: to najgłupsza rada w historii! Najpierw Kylie pokazująca przed obcym plemieniem, że ma ukryty immunitet. Potem Flick gadająca jak blisko jest z Brooke i co jej powiedział Connor. Potem Connor dokładnie relacjonujący sytuację w ich plemieniu na oczach przeciwników XD Haha potem w pierwszym głosowaniu Matt zmieniający głos z Flick na Connera i wywołujący remis, a następnie w dogrywkowym głosowaniu Matt chcący zakończyć remis i głosujący na Flick, ale Sam zmieniający głos na Connera i ponownie wywołujący remis <3 A na koniec Conner sam zgłaszający się do opuszczenia plemienia :D Jaja. Dawno nie było takich emocji!

Już pierwszy twist z zamianą był szokujący, ale jak się okazało, że mogą sobie dobrać po jeszcze jednej osobie, to już w ogóle. Tak, tak, tak! Uwielbiam australijskiego Surva!

Haha i jeszcze te nieocenzurowane dupy w tym odcinku XD W USA już by pewnie dawno był skandal XD

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

W tym odcinku nikt nie odpadł, ale i tak WOW. Czegoś takiego pewnie nikt się nie spodziewał. To dobrze, że w Australii łamią obowiązujące schematy, ale mam nadzieję, że takich twistów nie będzie zbyt dużo - bo to może zepsuć ten sezon. Ten zwrot akcji z dzisiejszego odcinka może mieć ogromny wpływ na dalszą grę. Szkoda mi teraz Kat, która utknęła w plemieniu czerwonych.

Muszę pochwalić produkcję za zadanie o nagrodę. Było bardzo dobrze przemyślane i zrealizowane. Takich urozmaiconych zadań o kilkunastu sezonów brakuje w amerykańskiej wersji programu.

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 3 - 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 3 gości