Australian Survivor 2016 ep 9

ODPOWIEDZ
Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Australian Survivor 2016 ep 9

Post autor: Jack »

PREMIERA w Australii: 11 września
WIDOWNIA: 660,000 widzów

Awatar użytkownika
Meciek
sole survivor
Posty: 1204
Rejestracja: 09 lut 2012, 00:00
Lokalizacja: Polska
Winners at War: Sophie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: Meciek »

Świetny odcinek!

Zadanie o nagrodę przypominało mi te zadania z amerykańskiego Big Brothera, gdzie często z siebie coś wyciskają do zbiorników. Zadanie o immunitet standardowe, ale wyrównane, więc przyjemnie się je oglądało.

w Saanapu JLo zaczęła tworzyć sojusze, mam wrażenie, że uda jej się "wykopać" z dołka w jakim jest i wywalić z gry Nicka, bo robi przemyślane ruchy, więc plus dla niej.

W Vavau tyle się działo, że no było nieźle. Rohan wygadujący wszystko co działo się w Aganoa do osób z Vavau i mówiący, że wyeliminowaliby Kat, gdy Kat stoi pięć metrów dalej. <3 Rohan oddający swoje HII Phoebe i odpadający dzięki głosom Kat i Kristie. <33

Naprawdę tak dobrego sezonu nie widziałem dawno, więc mam nadzieję, że amerykański sezon, który niedługo się zacznie swoim poziomem będzie dorównywał.

EDIT:

Podoba mi się też pomysł z HII w Vavau, do którego można się dostać tylko o określonej porze. Bardzo fajny pomysł, niby nic wielkiego, ale zawsze coś nowego.

Awatar użytkownika
ciriefan
sole survivor
Posty: 5963
Rejestracja: 27 mar 2010, 00:00
Winners at War: Natalie
Survivor AU All Stars: Shonee
Kontakt:

Post autor: ciriefan »

Wow, kolejny świetny odcinek napakowany akcją.

U niebieskich coraz bardziej lubię Jennę Louise, laska walczy o przetrwanie, jej pomysł na skład sojuszu bardzo mi się podoba i oby jej się to udało.

U żółtych ile się działo! No po prostu cudowna akcja. Phoebe jest po prostu królową Surva. Znowu genialnie to rozegrała. I prawie by się udało, gdyby tak naprawdę nie głupota Kat i Kristie. No kurna sytuacja w Aganoa była jaka była, rozumiem żal Kat, ale trzeba myśleć. Zemsta nie jest najważniejsza, a tak naprawdę mogli wywalić Sue, a one wyeliminowały Rohan'a i się same udupiły, bo nadal są w mniejszości liczbowej. A potrzebują siły w zadaniach, więc Kat może szybko pożegnać się z grą (i dobrze, na tym etapie nie mogę już na nią patrzeć). Rohan'a szkoda mi nie będzie - co za tępak XD Już jak wygadał o tym HII czy kombinował przeciwko Kat, gdy stała 3 metry za nim, było śmiesznie, ale jak oddał głos na Kat, to myślałem, że padnę XDXDXD

Phoebe jest królową. Po prostu. Uwielbiam tę dziewczynę. To już kolejny odcinek i myśli dokładnie tak jak ja. You go girl!

Awatar użytkownika
XanderDE
5th jury member
Posty: 441
Rejestracja: 09 mar 2015, 00:00
Winners at War: Michele
Kontakt:

Post autor: XanderDE »

Zły call na Phoebe tych ludzi. No proszę Was, kto normalnie rzuca wszystkie głosy na osobę, która może mieć/dostać idola?
Obok mają dwie kozy Kristie i Kat, które słabują w zadaniach(Sue nie liczę, bo jest częścią sojuszu), a i tak celują w Phoebe. No facepalm, facewall i faceshit jednocześnie.
BDR 211 EBK

Awatar użytkownika
Jack
sole survivor
Posty: 5704
Rejestracja: 02 maja 2010, 00:00
Kontakt:

Post autor: Jack »

Dobry odcinek w dodatku z zaskakującą radą plemienia.
Nie pojawiła się żadna informacja o wskazówce do ukrytego immunitetu dla plemienia niebieskich, więc może oni jej nie dostali?

Nie wiem jak Phoebe wyciągnęła ten ukryty immunitet od Rohana. To było niesamowite. Oczywiste sojusz z Vavau był przekonany, że Rohan użyje HII na sobie (w jakim celu on się nim chwalił na lewo i prawo?). Gdyby nie chęć zemsty Kat i Rohana to głosowanie mogłoby potoczyć się inaczej. Ale jak widać nie było chęci do współpracy?
Ogólnie pomysł głosowania na Sue był i tak dość głupi...

ODPOWIEDZ

Wróć do „Season 3 - 2016”

Kto jest online

Użytkownicy przeglądający to forum: Obecnie na forum nie ma żadnego zarejestrowanego użytkownika i 1 gość